Мама ДЕКЕМВРИйка колички я вълнуват, и коремчето все повече надува

  • 18 680
  • 286
# 120
DarraS аз си правя. Просто казвам на фризьора да не допира до кожата боята и това е. Малко по-бързо излизат корените, но какво да се прави.  Wink
Виж целия пост
# 121
Привет и от мен! Hug Вчера бях на ЖК. За първи път ми мериха корема - 99 см, а височината на матката - 20 см (ако така се казва) Но гледах в книгата за тези 20 см и ги дават точно толкова за 5 месец. Питах за изследвания и ми казаха, че в края на 5 месец ще ми взимат кръв и урина отново. Дотогава - нищо. Гледаха и бебето на видеозон, но толкова набързо, че почти нищо не успях да питам. Тя моята лекарка предната седмица я нямаше и сега се бяхме струпали много бременни и тя малко на конвейр ни караше. Crossing Arms Каза, че бебо е наред, в норма сме, пораснали сме. Само за плацентата ми каза, че била доста ниско и ми забрани плаж, вдигане на тежко, секс и дълги пътувания. Sad Предният път като ходих на ЖК същата тя ми каза, че плацентата ми е супер, а после като отидох на месечния преглед при доктора, при който ще раждам, той ми каза, че плацентата не е в най-добрите си положения. Та сега се чудя, явно истината е някъде по средата. newsm78 Чакам другата седмица на 8 август трябва да ходя пак при него да видя какво ще каже, че му имам най-много вяра. Та така, повече беше чакането вчера, отколкото прегледа. Като казах на акушерката, че усещам бебето, тя се усмихна много скептично и каза, че ми било рано. newsm78 А пък аз от миналия петък си го усещам и много му се радвам. Живот и здраве да е, дано всичко е наред докрая. Praynig
Виж целия пост
# 122
Karacheviyska щом си сигурна, че е бебчо хич не му мисли. Моят доктор каза, че е съвсем нормално и от преди 20 седмица ги усещаме бебчовците. Моята бебка си я усещам вече със сигуронст, дори няколко пъти и през корема си виждам как ме побутва отвътре - направо си умирам от кеф.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 123
И да ви попитам сега за моя проблем Аз съм с отрицателен резус фактор знаете ли в коя седмица се дава кръв за анти тела че тая моята ме вика чак след месец и ми е малко съмнително
Другото което ме интересува е всеки месец ли ви гледат на видсееозон понеже мен не ме гледаха последния път #Cussing out

Аз съм като теб и доки каза, че след 20 г.с. трябва да се селди по веднъж на месец. Аз вече правих, на моя глава и беше отрицателен, но доки каза, че е най-важно след 20 г.с.

Аз се гледам на 3 седм на видеозон, но съм многоплодна бременност и гледам да се следя повече.
Виж целия пост
# 124
МОМИЧЕТА, много съм щастлива! току що сестра ми съобщи, че И ТЕ ЧАКАТ БЕБЕ!!!

ние сме си много близки, разликата ни е две години и съм тлкова щастлива, че децата ни живот и здраве ще бъдат връстници (около 2.5 месеца моето ще е по-голямо!).Сега ще ни вълнуват и общи теми. не знам дали при вас е така, ама приятелките ми, които не са с деца, не се вълнуват особено от нашите "бебешки емоции". Много съм щастливва, многооооооооооооооооооо!!!!!!:)Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Това е супер, Стейл! Вълненията около бременността и после майчинството неминуемо ще ви сближат още повече. Наслади се на това рядко удоволствие. Аз пък почти едновременно ще стана майка и вуйна. Сестрата на мъжа ми чака бебе един месец след нас. И тъй като ние се разбираме много добре, също си споделяме и коментираме много неща около бременността. Само дето сме в различни градове и нито аз ще мога да отида на изписването на нейното бебче, живот и здраве януари, нито тя на нашето през декември. Но пък нали си имаме скайп ще продължаваме да коментираме дистанционно.
Наистина са много малко приятелките, които не са минали по този път да се вълнуват и да трептят на твоята вълна. Blush
Виж целия пост
# 126
Стеил напълно те разбирам как се чувстваш. И ние с моята сестра сме така. Само, че тя е с 3 месеца по- напред ат мен.Много весело ще ни бъде с бебоците, а тя чака и близнаци  Laughing
И аз съм с RH трицателен.Нищо не са ми казали още за антителата. Но вчера давах изследвания и днес като си ги взема ще видя дали не са ме изследвали и за това.
Виж целия пост
# 127
Liliiv, честито! Толкова се радвам, че всичко е наред и сега вече ще бъдеш спокойна!
Абел, твоя малчуган много музикален Simple Smile
Yoanka, моя корем е почти същата работа Simple Smile за това нося рокли за много бременни, та да се вижда.
Anhelito, Гевито, стискам палци съвсем скоро да разберете пола на вашите бебоци и да са такива, за каквито си мечтаете!  bouquet
Виж целия пост
# 128
 Grinning Thinking Йоанче, ти ме шашна с това коремче,  Laughing Laughing

Ама като видях термина се поуспокоих, че не съм като балонче! Моят едно, че е на 1ви и сме месец разлика с теб, едно че при Мазнейкова, спрямо показателите ми го премести на 28.11.2008год. /Ама не си сменям форума Laughing Аз съм родена на 19.12, мойта майка 17.12 и сега трябваше да е трето поколение декемврийче, а може и така да стане Божа работа/

Много ти е сладко коремчето, имаш време! Аз въпреки, че бях слабичка сега я карам на корем,  просто си върви едричък, то и фуклата май е ячка, ама жива и здрава да е.... без аварийно да стигнем до края Simple Smile

Поздрави на всички Grinning
Виж целия пост
# 129
Стейл чудесна новина, наистина ще ви бъде много готино с бебоците  Simple Smile поздравления за бъдещата мама и и желая лека бременност  bouquet

при Мазнейкова, спрямо показателите ми го премести на 28.11.2008год.

и на мен при Мазнейкова ми показа 24.11 ама доки каза че това е спрямо размера на бебо не по цикъл аз си гледам 03.12 ...

Виж целия пост
# 130
И аз ще ставам и мама и леля. Брат ми чака бебе през септември. Но све далеч един от друг и само по телефона, но и той като е мъж няма какво толкова да му обсъждаме. Но пък бременноста ми ме сближава с майка. Ние винаги сме си били близки, но сега изпитвам нужда да споделям с нея. Обаждам и се ей така да и кажа как съм днес. И ми става мъчно за родителите ми, чвно е от хормоните, направо ми се насълзяват очите и съм готова да ревна. И с тях сме далеч. Сега чакам отпуската, че да ида мама и тате да ме поглезят. Вие изпадате ли в такива меланхолични кризи. Преди 2 седмици гледах един филм и такъв рев му ударих. Приятелят ми вика; Айде стига де, а аз немога да спра да плача. Луда работа.
Виж целия пост
# 131
Да, така е Инвизибъл! Само по показатели, иначе по цикъл си ми е 1ви.

Ама като се има предвид, че при мен ще ми свалят серклажа някъде между 15 и 20 ноември, не вярвам да устискам до 1ви декември, и това че бебка върви напред ме удовлетворява.

 Grinning
Виж целия пост
# 132
Мен пък все ме питат дали чакам близнаци. Twisted Evil А иначе наистина в градския транспорт никой не забелязва, че съм бременна.  #2gunfireОще от миналата бременост съм се нагредала на такова дебелоочие..... Но този път съм решила, че няма да търпя такова отношение. Няма да чакам два часа пред лаборатория сутрин на гладно, нито ще стоя права в автобус повече от една спирка, чакайки някой да ме забележи и все такива работи.  NaughtyЩе си отстоявам правата. Crossing Arms
Виж целия пост
# 133
На мен от 2-3 месец ми личи коремчето...е, то и аз все ходя с  прилепнали дрешки- гордост голяма Heart Eyes.  Качила съм само на корем( и малко на паласки Crazy) и мога да си позволя прилепнали дрешки.

Сега си ми личи сериозно.  Вчера ми се наложи с Градски транспорт да пътувам ( бях седнала), но се качи една майка с малко детенце и никой не стана. Е, аз станах и и отстъпих място, но какво е това бездушие в хората...просто не знам?

Liliiv, и тези които са ходили при Марков....моля, споделете- записва ли клипчета? И ако-да трябва ли да си нося диск или те там си имат?
Виж целия пост
# 134
Бръм на мен не ми записа и двата пъти като ходих при него. Много изоставаше с графика и май не му се занимаваше - каза другия път и без това сега не се вижда добре. При мен има причина, може би за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия