Мама ДЕКЕМВРИйка колички я вълнуват, и коремчето все повече надува

  • 18 680
  • 286
# 195
Подкрепям за педиатъра - хубаво е отрано да се ориентирате за педи и да проведете поне един предварителен разговор с него, за да информирате че смятате да си запишете детето при него.
Иначе, официално детето се записва на педиатър, когато има ЕГН.

За имената - още не сме готови, но имаме варианти. Ще спазим традицията детето да не е кръстено на никого. С двамата ни сина съзнателно търсихме силни български имена, които да не започват с буквички на роднини, да ги няма и в двата рода и да са лесно разпознаваеми и произносими не само у нас, но и по света.
Виж целия пост
# 196
Добър ден!

Да ви почерпя    party023 beer2 Ние днес имаме годишнина - 4години щастлив семеен живот!

Аз да се пооплача, че няма на кой друг. Свекърва ми снощи поникое време отново вдигна кръвно дадох й лекарство и цяла нощ съм ставала да я проверявам. Сутринта хвърлихме малката в яслата и цял ден по лекари. Оказа се едно от най-леките спрягяни неща в нейната ситуация - мозъчен инфаркт. В Окръжна болница отказаха да я приемат, защото не бил спешен случай - изписаха й лекарства и лечение в къщи до понеделник и тогава ще я приемат планово!

Да не ви затормозявам повече спирам до тук, че трабва да наваксвам с работа, че днес понеже отсъствах сутринта трябва да наваксам.

ДесиииииHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
БЕЗКРАЙНО СЕ РАДВАМ ЗА ХУБАВИТЕ ТИ НОВИНИ!   bouquet
Виж целия пост
# 197
 Честит птазник Нинаб. Много семейно щастие ти желая и много, много любов и разбирателство  Hug И дано здравословните проблеми на свекърва ти бързо да отшумят!
 Момичета, имам сополи и ме наболява синузита. С какво да се тъпча, че главата жестоко ме стяга,а не знам какво мога да пия и какво не  newsm78 Отделно, след като се изпишам, ме наболява ниско в ляво... В чуденка съм.
Лека нощ ви желая. Днес май ще се приспивам раничко. Имахме тежък ден, аи утре сме на ФМ.
Виж целия пост
# 198
Здравейте момичета Simple Smile

Най-накрая и аз успях да се включа. Тези дни съм по разни обучения и нямам време да ви прочета Tired
А тук колко хубави новини има, не че съм се съмнявала де Simple Smile Много се радвам за всички Simple Smile Поздравления  bouquet И все така да е от тук нататък Simple Smile

Нина, честита годишнина! Бъдете много щастливи!  bouquet Надявам се, че всичко със свекърва ти ще е наред Praynig
Инвизибъл, това за парочистачката звучи много добре. Аз по принцип съм скептична за тези продукти на WS телешоп, но след това което прочетох си мисля, че ще е много подходящо за чистене, след като се появи бебо. Ние сме с паркет в стаите, но ще проуча дали става. Че ако не, не си заслужава само за антрето да го купувам.
И на мен ми е доста топло от няколко седмици. Аз по принцип съм много зиморничава, но сега не мога да се позная. Постоянно ми е горещо. Относно отстъпването на место в градския транспорт - аз не го ползвам по принцип, но тази седмица ми се налага всеки ден да се качвам и ми отстъпват място. Е друг е въпроса, че го правят само млади хора, но съм много благодарна Simple Smile
Лека вечер ви желая! Надявам се утре да ми остане малко време и за форума Simple Smile
Виж целия пост
# 199
......Момичета, имам сополи и ме наболява синузита. С какво да се тъпча, че главата жестоко ме стяга,а не знам какво мога да пия и какво не  newsm78 ........

Пупинка, аз бях така миналите 2 седмици  Sad  Ходих на лекар, но той ми изписа някакви черни капки (приготвят се в аптеката), които се дават и на бебетата. Но не ми прозвуча много убедителен, че са безопасни и аз не си ги взех. Взех си витамин С на ампули, пиех по 2 на ден, като сутрин и вечер си капвах по 2-3 капки в носа от тях. Знам, че на бебоците при хрема се капва витамин С. И си правех инхалации с лайка и чайче. Тази лайка е вълшебна Peace Бавно ми мина, но ми мина Peace Ако искаш пробвай, но по добре отиди на лекар първо.
Виж целия пост
# 200
Здравейте дами! Винаги е хубаво след дълъг и тежък ден да потънеш в собсвения си "бебешки" свят с майчетата от форума Simple Smile Като прочета хубавите новини и вълненията (без значение дали са добри или лоши) все си задавам въпроса защо се ядосвам за глупости? Снощи дори не можах да спя, мислейки си за работа...

Вчера пропуснах да спомена, че моята плацента беше ниско разположениа в 13г.с., но след прегледа вчера ми казаха че се е качила нагоре и вече съм спокойна. Казаха ми да пия магнерот по колкото преценя на ден - 2 или 3, аз пия по 1.
Лека нощ на всички! Сили не ми останаха и си лягам!  love001
Виж целия пост
# 201
Момичета, от известно време чета тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249044.0

Препоръчвам я за разтоварване Peace Голям смях с тия мъже Joy Joy Сигурно и ние ще имаме доста за писане там след декември. Joy
Виж целия пост
# 202
 newsm44 newsm44 newsm44  днес излиязох да си купя нещо за бременни и познйте...вляох в хиполенд в мола и този път не устисках..- купих си невероятно кустюмче за изписване има и шапка естествено ,купих си хавлийка с картинка, и две много сладки бодита ама страхотни и съм супер доволна от себе си ,това май с анай-сладко изхарчените пари в живота ми
Виж целия пост
# 203
исках да кажа че на себе си така и не успях да купя нещо всичко отиде за бебо
Виж целия пост
# 204
Набързо пиша за моя опит със синузита.
Имах обостряне някъде към 7-8 седмица бях.
Всичко написано ми е казано от моята лекарка УНГ, така че не е опасно, съобразено с бременни
Все пак синузита не е шега работа, затова може да направиш една консултация
Капки - бяха очни някакви
Хапчета - синупрет форте, за втечняване на секрета
Торба загрята морска сол - на главата
Мед чист на клечки за уши, да се стече по носа
Сок от изстискан лук, с капкомер - това е много гадно, но действа безотказно
Спирт напоен в памук, сложен на ноздрите
Всяко от тези се редува през час, час и половина
При мен винаги има ефект, но от лука си виждам всички роднини.
Синузитът не е шега работа и трябва да се действа неумолимо... Хубаво е да имаш и добър лекар УНГ, който да си те следи.
Моята ми е казала - като ти се задържи хремата повече от 5 дни, идваш, че после може да е късно.
Виж целия пост
# 205
Добро утро! Вчера така и не успях да се включа. На патерици честито на Нина, дълъг щастлив семеен живот до дълбоки старини.  bouquet
Ние с моя мъж вчера както си седяхме и в един момент решихме, че ще почнем ремонт на коридора. Joy Та ходихме до Практикер накупихме си материалите, върнахме се и почнахме да освобождаваме коридора. Сега вече е готов и тази вечер като се върне - почваме. Laughing
Голям майтап сме. Лошо няма, коридорчето ни е малко и бързо ще стане. Но се радвам, че ще си го освежим. А наесен ще ни остане само тавана в дневната и можем да посрещаме бебо по живо по здраво. Praynig Hug
Усмихнат ден на всички бремелинки и само хубави новини.
Виж целия пост
# 206
Каспър, и лука, и морската сол, и меда съм пробвала. Действат наистина. Само главоболието ме притеснява. Днес съм по-добре, кихам като луда, но хремата е намаляла. Ако не се пооправя, ще тичам на лекар, че без лечение едва ли ще оздравея. Благодаря ти за съветите  Hug
Виж целия пост
# 207
Привет,

резултатите от амниото ми излязоха, много съм щастлива.
Бебето е здраво, момиченце! newsm44

Очаквам добри резултати и от останалите с амнио, всичко ще е наред, момичета!
Виж целия пост
# 208
Деси, много се радвам на добрите новини  Hug   Hug   bouquet
Сбъдваща, браво, само така! Много се радвам  Hug  Hug   bouquet
Нина, и аз да ти пожелая на патерици много семейно щастие и любов   bouquet
Бамби, наистина добре си се справила  Wink Сигурно е страхотно да напазаруваш за мъника, мисля и аз скоро да се престраша...
Пупинка, дано се оправиш бързо  Praynig И да кажеш как е минала ФМ

Аз довечера съм на преглед, нямам търпение да си видя съкровището, а ако разберем пола - още по-добре!  Whistling  Laughing
Виж целия пост
# 209
Сбъдваща мечти, супер новина! Сега вече спокойно напред! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия