. После пък вика "По-добре да стане лесбийка да не я пипат други мъже". То пък бива, бива ревност, ама пък чак толкоз
. Та няма да му е много лесно на нашия бъдещ зет, нещо като филма "Запознай се с нашите" ще се получи май
Аййй, най-после успях да ви прочета ... 
Дано и времето в началото на септември става за плаж, че много искам да ме галне слънчицето поне 2-3 дни. 
Разгледах албумчето и много ви се кефих.

Че таткото нещо ми говори за второ. 
)) Расте на височина, но килцата нещо не ги мърда много, но пък доки каза, че е нормално. Кърмя я на поискване, кърмата тече като фонтан, така че не се притеснявам.



Да си прави сметката малко! Какво е това ядене... 


. Много ще се радвам да се видим на живо
. Много ще се радвам да се видим на живо 

Аз нямам намерение още май, щото и аз като Гали80 (не) знам каква фурия ми се е паднала.
Че си е характерче, то си е ясно. 

Даже се събудих преди него и се изцедих малко, че гърдите ми щяха да експлоадират
Ама и не бързам да имам. Пък за второ детИ още не ми се чува даже. Нека минат поне две-три годинки.
Чао и спокойна нощ
То аз не смятам пак да раждам, но имам наблюдения от моя приятелка, която с голям мерак роди две породени деца и казвам ви голям е зор. А тя толкова много ги искаше и пак изнемогва горката - не че някога се е оплакала или съжалила, но я виждам как е на ръба на силите си и физически и психически понякога. На мен ми се струва този вариант по-труден и от близнаци да има човек. И ако няма поне един помагач фул тайм, незнам дали е по силите на един човек тази работа. Препоръчани теми