Ние с Йоана от събота сме в Пазарджик и много добре ни се отразява,гледат ни добре,а ние само по разходки обикаляме
. Да ви се похваля и аз,Йоана вече спи повечко
, от 22.00 чаааак до 4 ч.,което си е доста май.Честита втора месечинка на Калинка Малинка,толкова и е готина прическата , да е жива и здрава и многооо палава
Инчока с бебешока ,май днес наистина ти е тройно критичен ден
.Трябвало е да му запомниш номера на тоя,ама добре че сте живи и здрави
.Ние утре ставаме на 40 дни и ще ходим на църква,та ще видим Йоана-калпазана,как ще се държи,че напоследък с тоя дълъг сън дето го мята през нощта, денем не е много поспалива.
А за почивката - тая година се отменя. На мен много,ама много ми се ходи някъде ,където има много вода,ама ...
догодина. Живот и здраве
. Сега и тук в Пазарджик ни се струва почивчица
.Айде за сега чао,пък ако утре хванем уайърлеса някъде,пак ще пишем
.
които имат повод да по4ерпят 
!

.




Ама какво да правя
Направо побеснях. Така че не ме изненадваш. А за деня - приеми го като лош ден, който е свършил
. То без такива дни няма да ценим хубавите.
и като отворя една уста ... Миналата седмица едно такси мина на 2 педи от количката , направо полудях и след малко някъкъв дръвник не спря на червено та и той за малко да ни отнесе
.