Играете ли Травиан?

  • 54 487
  • 530
# 90

с1
...най-вероятно ще ги подаря  Confused жал ми е да трия, че са си прилично развити.
междувременно започнахме да строим във френския травиан...изглежда мирно...дано не се изродят и там  Confused

Имам един познат,който играе там.Ако ще ги подаряваш можеш да говориш с него.Той е сериозен играч.Ако имаш желание само ми пиши.
Виж целия пост
# 91
Здравейте и от мен момичета
Аз от две седмици играя играта.Клан 1,все още има неща които не са ми много ясни,но за сметка на това пък ми е доста интересно.
Виж целия пост
# 92

с1
...най-вероятно ще ги подаря  Confused жал ми е да трия, че са си прилично развити.
междувременно започнахме да строим във френския травиан...изглежда мирно...дано не се изродят и там  Confused

Aз играя в с1 и съм в силен клан. Пиши ми как ти е името.... може и ние да те нападаме...  Hug
Виж целия пост
# 93
Не ми остава време да надникна тук в подготовка за натарите на спийда.
Elisir в кой клан си
Аз на с1 съм в STRONG.
Мила от Малс, по добре намери някой сериозен да поеме асс ти ако е добре развит и си в сериозен клан - помисли си за това, че ще намалиш силата на клана ако се изтриеш.

Четох че коментирате разрушаването на мелници, хамбари и житни полета при подготовка за превземане - това е логично - в противен случай може да се вкарат подкрепления и града да окаже съпротива  Wink
Виж целия пост
# 94
Аз играя, по-скоро играех в с1. Развих се доста добре, участвах в силен клан, което беше предпоставка непрекъснато да ни нападат, а и ние да подготвяме атаки. На всичко отгоре ситвах най-силните играчи в сървъра и по едно време осъзнах, че освен с травиан май с нищо друго не се занимавам. Здравият разум в мен проговори и бързо-бързо намерих на кого да прехвърля акаунта. Мина извесно време, по мое мнение около 20 дни, в които с всяко сядане пред компютъра, първо се опитвах да вляза в травиан, а след това се сещах, че нямам акаунт и няма как да вляза. Моят мъж ме обяви за травианозависима. Двайсетте дълги безтравианови дни се оказаха точно девет. Сега си направих едно градче, без амбицията да го развивам, а само да мога да влизам в сървъра и да наблюдавам как се развива клана и бившите ми градове. Като разбраха от клана, че пак съм на линия, веднага ме направиха ситър, така че сега хем си чеша крастата доста добре, хем не отделям чак толкова време.

Ако някой има нужда от помощ, за информация или нещо друго, аз съм на линия. Grinning

Виж целия пост
# 95
Леле,това звучи Thinking като да откажеш цигарите newsm53 А както разбирам ти не можеш без тях.Накараме да се замисля по въпроса и трябва да си призная,че и аз съм зависима.Сутрин като си направя кафето и първо травиана отварям да пратя атаки #2gunfire и да пусна нещо.Ей сега на 12.02 пускат натарите в с3 и нямам търпение smile3540 smile3540 smile3540 smile3540 smile3540 smile3540 smile3540 smile3540 smile3540
Виж целия пост
# 96
Днес и аз оставям градовете си в с3, в ръцете на друг. Малко ме е яд че ще пропусна натарите, но зависимостта е доста силна и доста безсмислено време изтича там... оставам само в с2. Там нещата се развиват с нормални темпове и ми се вижда по приемлив вариант
Wink
Виж целия пост
# 97
Grinning Grinning Grinningимам имаааааааааааа и се  учудвам че няняма други вманиачени Mr. Green Mr. Green Mr. GreenМарги на кой сървър играеш ти аз съм на втори... Grinning
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
travel travel travel motor luvbed  comp03 #Sniper smile3532  chef  chef  chef  chef  chef
Виж целия пост
# 98
Зависимостта от Травиан е доста голяма  Mr. Green /Марги ти си виновна, защото пусна мухата в отчетни  Wink/
Не мислех, че е така докато не осъзнах, че детето ми обикаля в проходилката мрънкайки за малко внимание от травианстващата си майка  Embarassed Лятото така си планувах излизанията на разходка, че като се върна да продължавам със строежите си. Мъжът ми също не разбираше тази моя страст и постоянно го дебнех за да седна на РС-то  Laughing Минах през 3-та, спийд /2 или 3 не помня/, после 1-ца и 2-ка. Преди 3 седмици започнаха усилени атака към мен в 1-та и за няма и седмица ми взеха 2 града - умрях си на яд, защото все пак за да ги развиеш дотолкова, да отделиш от времето си за да ги създадеш не е малко и накрая някой "за спорта" и защото е от по-силен клан да ти ги вземе... Оставих нещата на други играчи в двата сървъра, но все още ми се иска да поцъкам - голяма краста е  Mr. Green Не съм казала твърдо не, но и знам, че само да вляза ще продължа играта  Flutter
И наистина играчите основно са 3 категории - миролюбиви майки като нас  Crazy, офисни плъхове  /много комплекисрани / Close и подрастващи, изпълнени с агресия  Shocked. Това е моето мнение  Peace
Виж целия пост
# 99
Grinning Grinning Grinningимам имаааааааааааа и се  учудвам че няняма други вманиачени Mr. Green Mr. Green Mr. GreenМарги на кой сървър играеш ти аз съм на втори... Grinning
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
travel travel travel motor luvbed  comp03 #Sniper smile3532  chef  chef  chef  chef  chef
Laughing Laughing Laughingщо ме стреляш бе дарлинг стреляй по създателите на играта аз съм от " Joyжертвите"
Виж целия пост
# 100
Аз играя в 3speed.Пиша се Obeliks-Asterik  #2gunfire Wink
Виж целия пост
# 101
Аз играя в 3speed.Пиша се Obeliks-Asterik  #2gunfire Wink

Този ник ми е познат newsm78 Май сме играли в един клан можеби в друг сървъв.Мисля,че клана се казваше Damned smile3503
Виж целия пост
# 102
Аз играя в 3speed.Пиша се Obeliks-Asterik  #2gunfire Wink

Този ник ми е познат newsm78 Май сме играли в един клан можеби в друг сървъв.Мисля,че клана се казваше Damned smile3503
Мен пък клан Дамнед ми е познат аз бяхв Центрум във отдавна превършилия втори сървър ,доста народ тормозех Blush,играех с ник бисоногата Embarassed
Виж целия пост
# 103
Не съм играел в клан Damned  newsm78
Виж целия пост
# 104
Отдавна не съм се разписвала, но приключих тежкъ месец ситване на чудото на спийда и май за нищо друго не ми остана време /за радост на децата и ужас на мъжа ми/
Сега оставам в очакване до месец на натарите на с1 и продължавам да налагам присъствие на с2
Дълго бих спорила по въпроса за избиването на агресията - все пак най добрата защита е нападението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия