
Временно съм в почивка, но по принцип играя в спеед сървъра

Другите са ми многооооо бавни- нямам нерви да ги изчакам цяла година.
Лятото ще пропусна, но Септември пак съм там




)





дааа в спийда току що превзех 12 -я си град
чакам с нетърпение да започне с3 някой знае ли нещо по въпроса
Пишете ме и мен. Фенка съм на спийда, играя сериозно там. В бавните сървъри само да не е без хич.
но гледайте да не е пове4ете от добива ви за ч час ,защото се нарушават правила.Кординатите са ми(167:-103).Много ще съм му благодарен.Мерси
. Лягам си след един и едвам ставам сутрин за работа, колегите ме гледат все едно не съм с всичкия си (абе сигурно сте наясно).
и единия ме посъветва да се регна в новата 3ка, та сега съм и там (малко позакъсняла, но мисля да наваксам). Пожелавам успех на всички травианоманки и ви моля да ме извините, ако понякога ви досаждам с глупави въпроси Препоръчани теми