ДАВАТЕ ЛИ ОМЕГА-3 РИБНО МАСЛО НА ДЕЦАТА СИ

  • 70 129
  • 59
# 30
Това, че ти можеш да ядеш риба всеки ден, не означава, че и с другите хора е така. Аз не мога, нито пък бих насилвала детето си, при положение, че не иска.

И аз не бих  Peace
Виж целия пост
# 31
Аз давам рибено масло (на капсули). По препоръка на хомеопата. Пият се 20 дена и 10 дена се почива. Така направихме 4 серии. От октомври почваме пак.
Виж целия пост
# 32
Iskam da davam na sina si no ne moga da namerya neshto koeto da ne mirishe tolkova mnogo na riba. 
Виж целия пост
# 33
Има омега мастни киселини на капсули, които нямат мирис, така че можеш да даваш от тях.
Виж целия пост
# 34
Аз започанах да давам Ескимо Кидс,ама му е много неприятно на вкус и сега се чудя как да му го давам.Дали може да му го смеся с нещо друго,ама пък то не е водноразтворимо за да го сипя в сок...... newsm78 Идеи?
Виж целия пост
# 35
Аз започанах да давам Ескимо Кидс,ама му е много неприятно на вкус и сега се чудя как да му го давам.Дали може да му го смеся с нещо друго,ама пък то не е водноразтворимо за да го сипя в сок...... newsm78 Идеи?

Аз май ще спра да й го давам, защото й е много гаден  Sick Вчера замалко да повърне. Освен да пробвам в лъжица с кисело мляко  Thinking Не се сещам за друг подходящ разредител, с оглед на консистенцията на рибеното масло  Crossing Arms
Виж целия пост
# 36
Нати,защо не й даваш обикновено рибено масло,препоръча ми го една стара аптекарка и каза че на нейните деца постоянно го е давала от 3 до 12 годишна възраст за укрепване на организма.Продава се в шишенце по 200бр.,като хапченцата са миниатюрни и много лесно се гълтат-не се усеща вкус,специално за деца са Peace
Виж целия пост
# 37
от каква възраст го давате на децата си
моят син е на 10м и яде риба минимум 3 пъти седмично но прясна страшно много обича риба
Виж целия пост
# 38
Presi, чудесно е ,че детенцето обича рибка - гледай да му даваш от рибите, в които се съдържа Омега мастни киселини - скумрия, сьомга, есетра.
Виж целия пост
# 39
само скумрия има мисля че от тези риби
знаете ли в някои черноморски дали се съдържа за да му давам да яде тях
Виж целия пост
# 40
Не знам за черноморски риби, но в пъстървата също се съдържат Омега мастни киселини.
Виж целия пост
# 41
...от каква възраст го давате на децата си...
Преси, това е страхотно! Дано и занапред малчугана да запази здравословните Си предпочитания. А нима в Турция не предлагат сьомга?
Аз на голямата Си дъщеря заради Омегите давам само ленено семе- 1ч.л. дневно и започнах от някъде към 2.6години, както и по 1 орех!

Допълвам, защото забравих да напиша рибните източници! Добри източници са както писа мама Тин, сьомгата и скумрията, но също речната пъстърва, рибата тон, сардината и херингата.
Виж целия пост
# 42
сина ми въобще не иска да яде риба,и плодове също...трябва може би да му давам рибено масло на капсулки newsm78
Виж целия пост
# 43
има сьомга но е замразена а мъжа ми е вманиачен на тема прясна риба и ако не е уловена същият ден не я купува защото детето не трябвало да яде престояла риба
аз в България предимно замразена риба съм яла но не съм умряла от това
Виж целия пост
# 44
Omega-3 е изключително ценна хранителна добавка, която аз се старая да давам на сина си ежедневно. Още повече, че той е адски злояд, не хапва грам риба, а това особено при малките деца е от изключителна важност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия