Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 527
  • 338
# 135
Браво за минусите   bouquet  bouquet  bouquet

Кафе  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 136
Днес предлагам студен чай:


Стриктна съм досега и доволна от себе си  Grinning

Страхотен следобяд!   bouquet
Виж целия пост
# 137
Добро утро Страхотни  Hug
Вчера бях сравнително стриктна. Няколко дена няма да се срещам с кантара, че МЦ-то ще си окаже влияние.
Честито на всички за минусите  Peace
Наоколо съм  Hug
Виж целия пост
# 138
Здравейте, Страхотни момичета! Heart Eyes

Аз продължавам да съм толкова кг., колкото и в понеделник. Явно се стопирах на тези 58. Ще се опитам да си достигна целта 56кг. / ... като се сетя, че тръгнах от 73 /
Но понеже вече не спазвам Страхотната диета, мисля да се оттегля.
След 1 година и 1 м. пребиваване при вас, ще ми е трудно да се отделя, затова ще ви хвърлям по едно око. Hug
Ще търся някакъв друг начин да ги сваля, но не мисля да ми става мания. Crazy  Даже и лентичката махам.
Най- хубавото е, че вече от 1 година се храня балансирано и мисля това да ми остане завинаги.
Ще се храня разделно и ще взаимствам от нашите режими. Flutter

Ето ви кафенце от мен и ви желая УСПЕХ!
   Hug



ПП- Благодаря ви за виртуалната подкрепа!!! Heart Eyes     bouquet Hug
Виж целия пост
# 139
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

СтаМ, Hug мерси за кафето.  bouquet Добре си го решила с балансираното хранене - тези два кг ще ги махнеш .И не ни забравяй  smile3518, защото ще ни липсваш smile3525

Валя, Hug браво за стриктността thumbsup

АлиHugти стигна целта  smile3501- тези 500гр са нищо. Успешно да си я поддържаш сега - помня аз едно дънково костюмче, което ще ти помага smile3503

Кала, Hug  наоколо ли си   Grinning 

Меи лонг, Hug твоята приятелка дано е по-сериозна от моите  Peace
- поне на 4-5 съм дала разпечатана диетата и доколкото ми е известно нито едната не я е направила още.  smile3506

Кафе, Марги Hug

Днес не се въздържах и се метнах върху кантара - 71,800 / за два дни минус 400 гр/ не е чак толкова зле  Mr. Green

Менюто за днес още не съм го измислила newsm78 Досега съм само на кафета и кисело мляко с мюсли хапвам в момента .
Върти ми се идеята за един въглехидратен ден, но ще видиме.


Страхотен минусов ден на всички!   newsm10
Виж целия пост
# 140
Здравейте и от мен!  Hug
StaM, да си наблизо, ей!  Cry
Успех с постигането ан крайната цел... А ако решиш, можем да се срещнем в режима на д-р Ори Хофмеклер  Laughing
Страхотен ден на всички!!!
Аз отивам да муцкам домат за обяд! Crazy
Виж целия пост
# 141
здравейте, Страхотни!!

StaM, обаждай се от време на време, ще ни липсваш!!!
 newsm51
петъчния поздрав е посветен на теб!
http://www.youtube.com/watch?v=1WSdwUNnQR8

Лиде, честито минусче!! моята приятелка направо ме заби, много по стриктна е от мен... и доста ме контролира, от което май имам нужда! smile3506

Али, smile3501 ти си почти на финала!!

Кала, Вале, Кафе   Hug

ще се видим на следобедния чай!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 142
Меи лонгHugбраво на твоята приятелка!   bouquet Много е мотивиращо като има някой до теб , който те подкрепя и още повече като сте заедно на режим.  Peace
При мен с колежките и приятелките , с които по-често се виждам нямам тази подкрепа - повечето са пълнички и нямат си и намерение да пазят диета  Twisted Evil , а по-слабите пък не са ми кой знае каква продкрепа.  Crossing Arms Особено част от колежките не само че не ме подкрепят, но и направо ме агитират да не се мъча, че нямало смисъл #Cussing out , то може смисъл и да няма според тях, но почти 12 кг по-слаба според мен си е много добър смисъл.  Flutter

Но затова тук подкрепата е наистина Страхотна   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 143
лиде, не слушай хорското мнение!  Naughty
Най - важното е ти да се чувстваш комфортно в собствената си кожа, и ако слаба се харесваш повече - продължавай смело напред заедно с нас, тук винаги ще имаш подкрепа!  smile3525 Не слушай разни дрънканици от кое има и от кое няма смисъл.
Днес като по чудо обядвах само 2 нектарини...  Thinking По принцип сладкото не ме наяжда, особено по обед и вечер, но днес ми е добре.  Simple Smile
Нямам време да пиша сега повече, защото отивам на дерматолог!  Confused Дано прегледа мине добре и не ми кажат нещо 'страшно'....  newsm17

До после!
  bouquet
Виж целия пост
# 144
Привет страхотни!

Следобедното кафе от мен! Hug



Stam защо така ни напускаш? Cry
Какво ще кажеш за нова цел 52,само си стой при нас. Hug

Лиде не ми се сърди,но твоите колежки/приятелки определено ти завиждат за волята,която имаш.
И понеже те я нямат ти говорят врели некипели.12 кг. не са никак малко и съм сигурна,че ще смъкнеш още толкова!

Тук наистина човек получава страхотна подкрепа!
За което и аз благодаря! Hug

Да наистина съм почти на финала!Преди малко кантара показа заветните 50 кг.,но цял ден не бях яла.Набързо си купих таратор на Кенар изпих 2 чаши и вече съм 50,700.
Мисля до края на седмицата да изкарам и горещо се надявам трайно да стигна  50,ако може някой грам и надолу.

Кафе стискам палци всикчо да е наред,че и мен ме е шубе от "страшни" диагнози.

Приятен след обед момичета!
Виж целия пост
# 145
Али, Hug мерси за кафето,   bouquetтъкмо пия и реалното. kaffeetrmker_2
А за колежките ми си права/въобще не се сърдя/ - и мисля, че отначалото не вярваха, че ще издържа - то аз многократно съм им доказвала обратното та затова не мога да ги виня Embarassed, а после като видяха, че не се отказвам и има ефект видимо - поне ми го казват и по-рядко ме разубеждават вече , но съм сигурна и че завиждат ... някои  Mr. Green
Тези 700гр отгоре са напълно нормални след като си пила таратор - то и вода да пиеш - пак ще си отгоре със съответното количество. Браво за резултата ти  smile3501 newsm44 smile3501

Аз едно кафе като пийна и съм +100 Mr. Green  Joy hahaha и това съм го правила преди и след кафето, преди и след 00  hahaha Луда съм .... по кантара  Joy Joy

Кафе, Hug стискам палци всичко при теб да е наред  fingerscrossed Heart Eyes

А естествено, че слаба се харесвам повече - сега не съм слаба , но определено започвам да приличам на себе си , а и се чуствам много по-добре - леко ми е на стомаха и корема, мога да се кача по стълбите когато не работи асансьора  без да имам чуството, че ще умра / живея на 4 етаж/, мога да стигна до работата - това са 20-30 мин пеша без да спирам да си пръскам вентолин / имам астма и това ми помага да дишам - преди за това разстояние ми се е случвало и по 2-3 да си го пръскам, което ми е дозатаза цял ден, а аз я утроявах ooooh!/
Извинявам се, че изписах цял куп безинтересни глупости, но исках да ви кажа, че при мен освен естетически имам и здравословни подобрения вследствие свалените килограми.
За това има заслуга много и вашата подкрепа  newsm51


СтаМ , Кала, Валя, Меи лонг Hug
Виж целия пост
# 146
Ето ме пак!  Hug
Всичко е наред, даже искаха сега да ми направят процедурата, но аз не бях пеисхически подготвена  Rolling Eyes и се разбрахме за септември месец, за да може и да поплажувам малко дотогава...  Rolling Eyes
Лиде, пиши си всичко, дето ти е на сърце, ние всички те четем  Hug (и аз живея на 4-ти етаж и обикновено гледам да се качвам по стълбите, че все пак да отчитам някакво движение  Mr. Green)
Али, браво и на теб!  smile3501  love001 Това е и моят стремеж (максимум)! Мерси за кафето, сега и аз пия реалното!  Hug

Отивам да търся в коя темичка беше пусната рецептата за печена на фурна пъстърва...  running
Виж целия пост
# 147
Лиде, Али, кафе, mei long, Кала  Hug Hug Hug и на всички останали  Hug

Естествено, че няма да ви забравя. Heart Eyes Нали писах  по-горе, че ще ви проверявам... Laughing
А и ето, че пих чай преди малко. Wink
А за нова цел.... Thinking не знам. Не мисля, че фигурата ми позволява да стана 52....Аз съм тип - пищна. Joy На 52 кг ще си изгубя красотата... Joy Шегувам се. Peace

Обичам виииии! Продължавайте - можете - ще успеете! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 148
StaM,   Hug Hug

Али, благодаря за кафенцето, сега съм на истинско  morning

Лиде, не само естетическите резултати са мотивиращи. когато имаш такова общо подобрение, няма отказване! а колежките не ги слушай...закръгленките твърдят, че не съм съвсем наред. ама не спират да ми мрънкат колко зле изглеждат...след като са закусили 2 банички и са мушнали и някой и друг Snikers за междинна закуска smile3538. за слабичките да не говорим...
но всички завиждат!

кафе,  newsm10

голям  Hug на всички страхотни!
Виж целия пост
# 149
Днес съм стриктна и съм доволна от себе си. Peace /преди бях доволна като се натъпча с всичко сладко пред очите ми , а после солено и пак отначало Crazy, а сега съм доволна като съм стриктна/

Закуска кисело мляко с мюсли, обяд гюведже с много чушки, малко сирене и 1 яйце, следобедна закуска - кисело мляко, но без мюсли, а вечерята - естествено същата като обяда. Течностите до довечера ще станат над 2 литра.

Страхотна вечер на всички! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия