Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 522
  • 338
# 300
pamsi  Hug който ти импонира най-много! Аз избрах 3-тият /8-седмичен режим - той е в няколко етапа/ и съм супер доволна! Чувствам се много добре! На него ще съм до 7 ноември  Sunglasses
* Боби *  Hug ако избереш омлет - ще сме заедно  Laughing  Аз нямам възможност за избор!
Виж целия пост
# 301
Привет!
Да разкажа за моите спортни занимания.
Сутрин коремни преси - днес 80 - 4 серии по 20, като редувам -
1. обекновени коремни преси
2. Лягаш по гръб, поставяш двете си ръце под дупето, изпъваш краката, като ходилата завършват на шпиц, и започваш да ги вдигаш от земята нагоре като за свещ, после ги спускаш
Вчера бях на танци - 1 час е заниманието - брей зле ми се е отразила лятната пауза, така се задъхвах, че ми излизаше всичкия въздух и неможех дъх да си поема, а се бях амбицирала да стоя и с двете групи.
Но в сряда, ако съм по-добре ще стоя и с двете групи, без това другата седмица няма да мога да ги посетя - нали "живот и здраве" съм на Сандански, пък и едва ли ще съм диетично, но се надявам на недъждовно време да разхождам детенце.
Отчетох се!
Виж целия пост
# 302
Добро утро, СТРАХОТНИ!

Боби, благодаря за кафенцето! коремните, които описваш, са много ефикасни! и аз ги правя, когато мога, но след 20 вече издъхвам!

Drunvala, BMI за мен е само ориентир: според него съм в нормата. Но според калипера...няма да ви казвам, много ме е срам Embarassed
и аз имам същия въпрос: може ли подсладител в чая? Че се научих да го пия с мляко и мнооого захар и сега без не мога!

Pamsi,
welcome избираш режим, който ти е по вкуса и е с удобни разписания за теб! Избор-голям!:)

Lide, Junior, Stela,   Hug Hug
Kala,  Rolling Eyes ще те издирим  smile3530
Виж целия пост
# 303
Гледах,гледах и реших да започна и аз осемседмичния режим  Hug
Дано го издържа до края...ще видя как ще тръгнат нещата Peace
Лек ден на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 304
Здравейте, Страхотни момичета!  bouquet

Боби , Drunvala  Hug , мерси за чая и кафето  bouquet

Днес чак сега успях да се включа, но съм стриктна на кисело мляко и грозде, но обяда ми ще е таратор - това дано само ми е нарушението днес Grinning

Кала,  pamsi , Меи лонг,   Hug

И отслабналите вече Страхотни СтаМ , Али, Камерън  Hug

Страхотен ден на всички! Kissing Heart
Виж целия пост
# 305
Здравейте всички!  Hug
pamsi  Hug честит нов режим! Както се казва "много добър избор!"  bowuu аз до момента нямам никакви проблеми. Сега се опитвам да зарибя баща ми и съм направила снимки на днешното ми ядене  - омлет със зеленчуци. Хапнах царски, така че наистина гладна не оставам!!!  Sunglasses А това ме тревожеше най-много. Омлетът го направих с 1 глава лук нарязана на кръгчета и 1 чушка на кръгчета - в тефлонов тиган с 3 капки зехтин. Отгоре чукнах 2 яйца  Sunglasses
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286095&pid=7652939  /който е гладен и още не е хапнал - да не гледа/  Laughing http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286095&pid=7652938
Хич не ми хрумна да ги аранжирам малко по-добре... следващият път ще се постарая  photo
mei long  Hug вчера четох кофти неща за подсладителите и днес си купих кафява захар. Аз ще мина на съвсем малко количество от нея, но спирам подсладителите. А иначе - може!
* Боби * Hug браво! Страхотна програма си му ударила! Ще влезнещ в норма за Сандански!  Grinning
lideto70  Hug
На всички - много хубав ден! Отивам да мъча кафявата захар  Grinning
Виж целия пост
# 306
Drunvala  за избора ми и аз мисля,че е добър Hug
Много е хубав омлета...направо  Crazy
Виж целия пост
# 307
pamsi  Hug от кога започваш режима?
Искам да ви кажа и вторият омлет стана хубав.   chef  Хапнах го със заешка салата.
Пробвах кафявата захар и стана суперско следобедното кафенце.
Пожелавам не всички една страхотна вечер и нощ! Хубава почевка!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 308
Здравейте, Страхотни! Hug

Ето ме и мен - почти режимна - единственото ми нарушение е 2 филийки бонус следобяд. Нещо днес млечния ден ми беше много гладен  newsm78 , та затова избрах по-малкото зло / другото беше вероятността да се изкуша от нещо по-неподходящо/ Crazy

Drunvala Hug страхотни омлети  Grinning

pamsi  Hug и аз може би като приключа с диета 1 ще направя същия режим - и на мен ми харесва Peace

Боби, Кала, Меи лонг, Стам,   Hug

Страхотна вечер на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 309
 Hug Добро утро!
Хайде на кафенце

lideto70 ще се съберем голяма дружинка на 8 седмичната!  Hug   bouquet
mei long, pamsi, * Боби *, stela, Junior_J, Кала  Hug
Днес съм на рибка - и на обяд и вечерта, а сутринта - закуската ще е плод  Grinning
На всички много хубав ден пожелавам!   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 310
привет !аз от утре започвам диета Sadдано съм упорита и успея
Виж целия пост
# 311
Добро утро страхотни сладурани  Hug
Аз от днес съм на линия и готова са старт  Wink
mei long, pamsi, * Боби *, stela, Junior_J, Кала 
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Привет!
Аз вчера бях режимна!
Два дни свекървата прави палачинки и аз стоя и гледам и им устоявам.
Днес няма да съм режимна - довечера имаме излизане!
От утре пак.
Но през деня съм си на мляко и ябълки.
Димитринка, добре дошла и дано постигнеш желания резултат в нашата компания. Вярвам, че ще е така. Просто подкрепета е много добра, а е от важно значение за мотивацията!
pamsi, желая ти успешен старт, по-малко прегрешения и повече свалени кг.
Drunvala, мерси за кафенцето! Много си ранобудна!
Та да се оплача.
Тези от Данон много ме ядосват. Винаги на млечен ден закусвам натурална активия - 0,80 лв. Забелязвам пуснали са малко разфасовка - 0,60 лв., добре са пуснали, но защо няма голямата newsm78
Това си е почти 50 % увеличение - но не го обявяват директно!
Ще си харесам друго мляко и ще ги изоставя!
Та днес прерових 1 щанд с Активия и не намерих натурална та си взех с мюсли - е с голям кеф я изядох! Sick Днес не правих и коремни преси, защото МЦ ме изненада и ми е малко кофти на корема, но довечера съм на танци!
Утре няма да прегреша с подсладена активия!
Хубав ден!


ПП Колкото е по-мрачно времето аз по-ведри цветове избирам!
Виж целия пост
# 313
Добр утро!  Hug
pamsi Hug на добър час!   bouquet
димитринка   bouquet ако си упорита - ще успееш!  Hug Избра ли си режим вече?
днес за първи път имам плод за захуска и вече ръфнах 2 круши  Laughing
* Боби *  Hug Аз съм винаги ранобудна. Навярно е от възрастта, но напоследък и от нерви се будя към 5.30 /а понеже се будя толкова рано, вечер в 21.30 съм се трупирала... и понеже лягам рано - се наспивам бързо...  Joy / Не се ядосвай с Данона! Според мен е въпрос на доставка, не на политика на оскъпяване! Аз Данон съм го отсвирила отдавна, но иначе с мюслито и фибрите... наистина е кеф!  chef
Вече се точа да ходя да готвя за обяд и вечеря.
Днес май ми е последният свободен ден и от утре ще съм на работа и доста по-ангажирана през деня!  Grinning
Много хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 314
 димитринка   welcome ще се подкрепяме взаимно
И мен снощи ме изненада МЦ,а трябваше да е на 22-ри...незнам какво става-луда работа  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия