Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 521
  • 338
# 60
Здравейте най-Страхотни! Hug Flutter

Аз днес се премерих.....и съм + 1,5 кг. #Cussing out Уффффф, така е, който "отпуска края" преди да е достигнал целта.

И понеже се ядосах на себе си, сега съм "наказана" - цяла седмица само на белтъчини.
В края на седмицата ще докладвам. Всъщност няма да съм по Страхотната точно, но ще съм с вас. Heart Eyes

Лиде, мерси за кафето ! Заедно ще се борим тази седмица. Peace

kafe , успех!

На всички  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 61
здравейте, невероятно страхотни!

lide, чудно кафе, Hug
StaM, спокойно    remybussi вчера да си била на въглехидрати? или пред МЦ, или не си посетила wc, или спортуваш повече, или задържаш вода или си пийнала повечко сок на закуска! веднъж свалиш ли кило тлъстинки, доста трябва да се потрудиш, за да качищ отново кг мазнини..абе ето нагледно пример за 2кг:



http://bp2.blogger.com/_QRQcy_WY94c/R8bYQOH67qI/AAAAAAAAACg/FD1z … /fat-v-muscle.jpg

само да не се шашкаме, че вашите минуси са моя стимул да държа диетичния фронт!

kafe,
КафеHugпо принцип зеленчука, плода, белтъчините, въглехидратите трябва да са едни и същи през целия ден. Не че го спазвам стриктно Blush , но съм длъжна да ти го кажа  Peace А иначе ако за деня имаш написано яйца мисля, че спокойно можеш да ги смениш с други белтъчини, но да са еднакви и на обяд и на вечеря.  Peace
Peace, а хубавото на режима е, че можеш да въртиш плодовете/ зеленчуците. Особено сега на пазара има толкова много сезонни...един ден на праскови, един на диня, един на сливи, краставици....възползвай се, иначе само на ябълки много бързо додаява, много "на диета съм" звучи и само ще се чудиш как да кривнеш...или аз поне  newsm03 !

леле, много дълго стана! хайде до следобедното чайче!
Виж целия пост
# 62
Ей ме на и мен!

Момичета ами в едно малко планинско селце без магазин,кафене или какъвто и да било търговски обект  Crazy добро разнообразие за щурото движение на лятната крайбрежна улица  Crazy

Стам, не се ядосвай....временно е....търпение и не се ядосвай  Peace

Нямаме  Crazy
Виж целия пост
# 63
Дааа, ще въртя дните с плодовете и зеленчуците...  Laughing
Даже си мисля дали до събота да не пробвам тези 4 дни да съм на режима на д - р Ори... Да видя как ще ми се отрази... И после да пробвам една страхотна диета  Laughing  Wink  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 64
Цял ден бях стриктна, но вечерята ми беше направо антидиетична Crazy
Не ме е яд - с удоволствие и съвсем съзнателно  си хапнах  censored нещо, което много обичам и не си го бях позволявала от месеци, а дано не съм го трайно лепнала на д...то  Mr. Green

СтаМHugне се ядосвай - бързо ще разкараш този плюс Peace

Кала, Кафе, Меи лонг, Стела  Hug Hug Hug

Страхотна вечер на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 65
Ей ме на и мен  Hug

не че имам с какво да се похваля  Embarassed цял ден стриктна и сега накрая се издъних  #Cussing out

Лиде,Стам това е временно ,не се отчайвайте  Peace

и на другите страхотни момичета  Hug
Виж целия пост
# 66
Май днес всички сме за бой. И аз днес хапвах разни нещица със затворени очи, вместо да отида на аеробика Embarassed
 Hug на цялата компания, няма да се предаваме, но и ние сме хора нали?
Виж целия пост
# 67
Добро утро банда  Crazy
Едно много черно фрапе за недоспали и нестриктни Mr. Green


Аз от днес си започвам пак нормален режим,т.е. диета 1,защото нещо съм в застой  Rolling Eyes
Трябва да имаме предвид и факта,че лятото преполови и организма лека полека се настройва за студено(добра теория измслих нали  Joy Joy Joy )

Страхотен ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 68
Кала, точно от това имах нужда!!!  Hug   bouquet

Аз днес съм си приготвила диетичен ден!
Започвам с чаша вода, грейпфрут и горчиво кафе. За обяд - домати, а за следобяд - праскови.
Вечерта - квото дойде  Crazy

Lide, Mirama, Stam, Margi, Pipy, Mei long, Stala.Polaris и всички останали - страхотен ден ви пожелавам (и дано не сте раздразнителни като мен в този МЦ)   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 69
Вижте какво...ако смятате,че имам нужда от раздвижване  box - ПРАВИ СТЕ,но по-здравословно е да си правя пак коремните преси и да не влизам във физически контакт с вас  thumbsup

Постарайте се  newsm66

People Cop
Виж целия пост
# 70
Здравейте и от мен!
Благодаря ви, момичета за подкрепата! Heart Eyes Hug

mei long Hug , да , въглехидрати си похапнах доста, затова реших сега на белтъчини да изкарам седмицата.....А и на спорт ходя вече 3 пъти седмично. Grinning
Вчера спазих абсолютно това, което бях планирала. Дано издържа 5-те дни.

Kaлa , Лиде, Стела, Марги,Кафе, pipy  Hug Heart Eyes На останалите, които не пишат, а само четат ... Wink  Hug


Хубав ден!    bouquet
Виж целия пост
# 71
Привет и от мен,
днес ми е млечен ден засега съм почти режимна, хапнах домат краставица и к.мляко. Май това ще е и вечерното меню. В Петък заминаваме на планина и се чудя и мая как ще продължа диетата...........
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ Hug И ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ЩЕ УСПЕЕМ Peace
Виж целия пост
# 72
Стела, напълно те разбирам....опитай със сутрин плод,в 10 плод и после каквото на обяд подобно и на вечеря(белтъчен или въглехидратен ден)....аз не успях така  Rolling Eyes доста се отваря апетита  Crazy

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 73
Днес динята ми дойде добре  Mr. Green но до вечерта дали ще изтрая,защото трябва да готвя на домочадието  ooooh!
Виж целия пост
# 74
Здравейте, Страхотни момичета! Hug Hug Hug

КалаHug мерси за капучиното и невероятната гледка     bouquet

Днес не можах по-рано да пиша - само попогледнах какви ги вършите  Laughing И виждам, че вчерашният ден е бил критично недиетичен  Thinking

Днес  кантара въпреки вчерешната недиетична вечеря не ме наказа - дори напротив имам леко 200 гр надолу - 71,300  - грамчета , ама надоло  Mr. Green
Днес съм си режимна - според високобелтъчния режим от допълнителните - закуска, кисело мляко и краставица, на обяд пак краставица и сирене , следобяд - кисело мляко, а вечерята е ясна  Sick Единственото , което съм нарушила е , че в диетата беше мисля пиле за днес, а аз го смених с друга белтъчна храна  Peace

ПипиHugстискай зъби и бъди режимна - помисли си само как ще си купиш дрехи по-малки размери и колко по-добре ще ти стоят като свалиш още някое килце  Peace

Стела, Hug на почивка е трудно , но както Кала ти е казала - гледай да спазваш най-основните принципи на храненето при Страхотната диета  Peace

СтаМHugти спортуваш, а мускулите знаеш тежат повече от мазнините - така че не се ядосвай на плюсове - вярвай повече на огледалото , отколкото на кантара  Peace

Кафе, Марги, Меи лонг Hug


Замалко да забравя - да ви кажа нещо, от което вчера много приятно ми стана - прибираме се с дъщеря ми, а пред блока играят деца с топка и едното каза - "чакай да минат каките"  Joy Joy Joy Започнах покрай дъщерята и новата по-слаба фигура и за кака да минавам  Mr. Green Аз си знам, че отдавна не съм при каките, но няма да лъжа, че ми стана приятно и весело - не е като лелка да ти кажат  bowuu

Пожелавам ви страхотна вечер и утре много минуси! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия