
Резултата от днешната консултация след 2 дни разстройство и повръщане е 7300 и 70 см, при 7640кг и 69 см миналия месец. Очаквах да е вече към 8кг, а той отслабнал даже
, главичката е 44см (43см предния месец), а гърдички без промяна 43см.Вчера за първи път му направих домашно пюре и много му хареса - картоф, морков и ориз, а днес само картофено пюре с малко масълце. На диета сме до края на седмицата, заради грипа.
А Боби как се буди през нощта, през 1/2 - 1 час, вече се чудя зъби ли са или е нещо друго, вече се съмнявам дали не е някакъв проблем с ушенце, някой знае ли е какви са симптомите, ако има нещо? Днес забравих да питам и утре май пак ще ходя при педката да ни види за всеки случай

Преди малко направи нещо ново - изправи се на 4-ри крака, на коленца и изпънати ръчички, много се кефи какво е направил и се смее с глас, като ме гледа мен как се смея
Пампита, много хубави снимки, какъв релакс само за малката кукла
И аз имам две приятелки на януарчета, които не са регистрирани при нас, бяхме заедно в Тина Киркова.Честито на новите зъбчета

svetlu6ka, много готино заглавие

Vania_84, и ние сме много приказливи, вече казва та-та, та-те, де-де, дя-дя, по цял ден го мамосвам, а мама няма.
Няма и помен, никакви симптоми - не е подуто, зачервено, побеляло и т.н. Само чеше стръвно венците, ама тя и преди ака правеше



Лека нощ!
Много е щастлив. Буди се и той често. Ами на нас и долните венци са ни подути около двете зъбчета. 

А и за маслото.....не е ли рано????
. Оставих ги двете на пода да си играят и миех чинии, по едно време Мона се размрънка и отивам да видя какво става. Като поглеждем - Мони в другия край на стаята на земята, а Маги тъкмо я подхваща отново под мишниците да я вдига. Като и се скарах и тя почна да ми се оправдава, че Мони искала на дивана и тя и помагала да я покачи ама паднала.
