Ханна, Мърко много я хареса тази каша, после яде плодов десерт на Хип, също с цитруси, сега яде Семпер манго с банан, много му се услаждат, няма реакции, ще му давам, щом му е вкусно.

, за това замълчавам 
, голяма съм умница.

- ще търся.
. Ще и правят манту, защото белега от БЦЖ е почти незабележим. Дано всичко е наред.
- днес поръчах кошарка, че досега спеше в преносима, обаче откакто взе да прави опити да се надига - ми е притеснено. А да я сваля долу ми се струва, че ще е неудобно. Поне така си мисля. Ей такава ще е, кафявата. Някой има ли впечатления от тях? 
А тя продължава да действа зверски 



Нямам зъби и ние още,ама когато тогава.
Нашия тати си идва много скоро и нямаме търпение
Правя му пюрета с такова желание, а той отказва да се храни.Купувам му готови-отказва... Само кашите, които аз му приготвям и плодовите истории яде.Ама пак е нещо.


Иска на ръце и да си играем... а навън е такъв пек, че ми е жал за нас двете да излизаме
направо в чудо се видях
Мммм, мииии... ние зъби нямаме. Препоръчани теми