SuPeRNatuRaL

  • 40 797
  • 713
# 225
Miriel,нали затова си обменяме информация  bouquet
Не мога да търся сега точната информация от къде я видях, но в това интервю с "Кастиел" се говори за петия сезон и последните осем серии, в шест от които той участва.

http://www.scifi-bg.com/index.php?option=com_content&view=ar … vini&Itemid=4
Виж целия пост
# 226
Момичета излезе вече 16 серия  Peace
Един поздрав от мен
http://www.vbox7.com/play:360747d6
Виж целия пост
# 227
Аз нещо позакъсах с гледането, че времето не ми достига напоследък, но разбрах, че е починал режисьорът на сериала - Ким Манърс R.I.P.
Виж целия пост
# 228
Последната серия мноого ми хареса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 229
Момичета излезе вече 16 серия  Peace
Един поздрав от мен
http://www.vbox7.com/play:360747d6

Супер, пускам да се сваля  bouquet.

Аз нещо позакъсах с гледането, че времето не ми достига напоследък, но разбрах, че е починал режисьорът на сериала - Ким Манърс R.I.P.

Това ме натъжи, мисля , че точно неговото име изписаха в края на 15 еп. и казаха, че този сезон се посвещава на него Cry.
Виж целия пост
# 230
Малко инфо за последните серии от 4 сезон.

Дати на излъчване в USA
При нас – на следващия ден, надявам се!


4.19
Jump the Shark
2009.04.23


4.20
The Rapture
2009.04.30


4.21
When the Levee Breaks
2009.05.07


4.22
Lucifer Rising
2009.05.21
Виж целия пост
# 231
О любимото ми сериалче . Бях позабравила за тази темичка. Бърз коментар на 4-ти сезон - ангелите са ОК, но очаквах някакси да се по-могъщи, а то какво излиза - демоните могат да ги ступат когато си поискат. Освен това пък въобще не очаквах да има предател сред тях / Уриел/. Като цяло малко ме дразни вече, че следи само една сюжетна линия, а не както беше през първите 2 сезона - различни случаи, различни "лоши" герои от всички фолклори. И Сам с тая демонска кръв - незнам какво се цели с това, дали ще се отиде на противниковата страна, ще видим
Виж целия пост
# 232
Дийн беше просто прекрасен в костюм Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Големи "скрити" въздишки имах, защото го гледах с половинката Laughing
Виж целия пост
# 233
Добре де, Касиел нещо скри от братята накрая, някой разбра ли какво недоизказа?
Виж целия пост
# 234
Последната серия беше ввелика Simple Smile
Демонската кръв явно е нещо като дрога Simple Smile ЗНам ли .
Виж целия пост
# 235
аЗ вчера почнах 1ви сезон. Grinning на 7ма серия съм. мноооого ми допадат братята. Simple Smile)) а и сериите не са толкова страшни, колкото си мислех, няма стряскащи моменти (за сега). Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Дали Сами ще се предаде окончателно на тъмните сили? Кастиел ми е все по-готин, но и на ангелите не им е чиста работата. А това да си имаш Архангел за пазител си е направо супер, ако изобщо оцелееш психически.
Виж целия пост
# 237
Miriel Изгледа ли последната серия Sad
Катиел ми идва да го удоша и да му резна крилата. А Сам да го вкарам в онази клетка и секс секс докато не му дойде ума в главата и не забрави оная кучка и нейната кръв   #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 238
На мен филма ми стана много интересен откакто и ангелите са в играта Simple Smile Интересно е как и те  преследват собствените си цели, и хората са им пионки в ръцете само..А актьора, който в последно време играе Алистър е един път..толкова зловещ да му прави образа Peace
За Сам - предполагам, че много ще издемонее, но вярвам също и че ще намерят път след свършека отново да го очовечат Peace

На мен много ми се иска в играта да включат и тежката артилерия на ангелите - Михаил, Гавраил..ще стане голям купон Grinning
Виж целия пост
# 239
На мен много ми се иска в играта да включат и тежката артилерия на ангелите - Михаил, Гавраил..ще стане голям купон Grinning

Ако се стигне до тяхната намеса значи здраво сме го закъсали. Нали видяхте какво стана с Лилит само като разбра, че Архангел е напът към тях Joy Ето малко допълнителна информация за архангелите http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=51426
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия