SuPeRNatuRaL

  • 40 797
  • 713
# 240
Ами крайно време им е да се намесят - нали уж са останали само 2-3 окови Rolling Eyes
Виж целия пост
# 241
Ангелите ги описват като супер егоистични копелета .Особенно в последната серия не им пука кой ще страда важното е да изпълнят заповедите си . А вече се съмнявам , че ще идват и от БОГ . Уриел нали се подчиняваше на някакъв друг и затова ги предаде Sad
Само се моля Дийн накрая да не яде много бой Simple Smile и да намери начин да си върне САМ .
Виж целия пост
# 242
Точно за Уриел щях да пиша - значи все пак бяха пратили един архангел, но и аз определено не го харесах, точно защото въобще не харесваше хората..Мисля си дали всички архангели всъщност не са като него - студени, без емоции..Все пак са воини. Нали и Кастиел го привикаха за справка в Рая, защото беше започнал да симпатизира на хората.. Thinking
И друго ми е интересно - ако едната окова само Лилит може да я счупи, как така архангелите на се намесват и не я ликвидират? Може би войната не се води само на Земята и те са заети да опазват много по-важни територии Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
Да бе опазват си д...тата.
Просто им е скучно и се радват да изпитват хората. Така да ме ядоса Кастиел на последната серия че  #2gunfire и предаде и АННА тъпака Sad
Виж целия пост
# 244
Да не се окажа на края, че и ангели и демони са от един отбор Laughing Във филма ангелите са преставени като по-могъщите..Демоните ги е страх от тях, не съм видяла ангел да се страхува от демон..Е, вероятно има връзка с това, че Бог има пази гърба, а той е по-могъщ от Луцифер..Както и да е, та мисълта ми е, че не виждам как хората им трябват толкова много, че да им свършат работата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 245
Обясни ми моля те защо пусна Сам Sad Немога да си обясня Sad Много се ядосах ти казвам.
Кара ги да му ходят по свирката на кученца Sad
Виж целия пост
# 246
Обясни ми моля те защо пусна Сам Sad Немога да си обясня Sad Много се ядосах ти казвам.
Кара ги да му ходят по свирката на кученца Sad

Защото смята, че с демонската кръв коато пие е достатъчно силен за да победи Лилит. Дийн искаше да го "изчисти", но Кастиел го освободи. Това ме навежда на мисълта, че ангелите са готови да жертват Сам. Дийн обаче ще сложи края на всичко.
Според мен Кастиел беше наказан заради подсказката, че пророците са защитени с най-страшното оръжие на Бог - Архангелите Thinking
Виж целия пост
# 247
Не не нали знаете в епизода със пророка как той видя нещо и искаше да предупреди братята но някакъв там не му даде . Според мен Кастиел е искал да им го каже за да са готовии точно затова са го спрели преди да успее и са му промили мозъка горе ..  #Cussing out
Виж целия пост
# 248
Според мен Кастиел пусна Сам, за да се презастраховат..Ако единият Уинчестър се провали, другия ще успее..Макар да казват, че са избрали Дийн, че само той можел да спре Апокалипсиса, защото от него е започнало всичко, смятам, че или и те не са много наясно или леко послъгват..Кастиел знае(съответно и всички останали пернатковци), че Сам пие демонска кръв и в какво се превръща..И въпреки всичко го оставят жив...Ясно е , че и те са наясно, че Сам има голям шанс да убие Лилит.. Както се казва - нищо лично, just business
Виж целия пост
# 249
Сам обаче става доста зависим от демонската кръв. За да е силен трябва да я пие постоянно. Кога ще се насити достатъчно организмът му и ще стане част от него за да го превърне в един от "тъмната страна" Thinking
Виж целия пост
# 250
Т.е. и ангелите са гадове . Нали навсякъде ни проповядват че за Бог всеки един живот е ценен дори и на мравката и на змията и т.н.
явно в сериала говорим за друг Бог които би пожертвал двама ей така само с надеждата че ще спаси всички Sad
Ама нали в миналото е изчистил и два града заедно с децата Sad
Виж целия пост
# 251
Сам обаче става доста зависим от демонската кръв. За да е силен трябва да я пие постоянно. Кога ще се насити достатъчно организмът му и ще стане част от него за да го превърне в един от "тъмната страна" Thinking

Според Кастиел за да убие Лилит му трябва количество след което ако го изпие няма да е вече човек Sad
Виж целия пост
# 252
много ми е интересно да ви чета, нищо, че съм 3 сезона назад. Grinning много благодаря за линка по-горе от форума! има много интересни неща! Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 253
Според Кастиел за да убие Лилит му трябва количество след което ако го изпие няма да е вече човек Sad

Аз пък смятам, че след като всичко свърши Кастиел или някой от другите ангели ще изкара демонската кръв от тялото на Сам..по някакъв начин.. Rolling Eyes Смятам, че могат да го направят Crossing Arms
Виж целия пост
# 254
Izida  Оптимиска Simple Smile   bouquet
А защо тогава каза на Дийн , че ако се случи това ще се наложи да преследва и убие брат си ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия