
Голям мъж бее
Да е жив и здарв 


Ние излязохме за малко към 11ч (днес поспахме до късничко
Да ви е жив и здрав 

Сладурко. И как си пипа играчките. Ние още не сме на този етап, само си гледкаме мечето по средата и му гугаме, не го бием все още 
), но пък не пълни всеки памперс
Имате ли представа как се оправя? Трябва ли да ям нещо специфично? Аз самата едва ходя до тоалетната на няколко дни по веднъж, как му се разстрои стомахчето на това дете, не знам 

. Да ти е здравичък големия мъж 
. Да са здравички само дечицата, това ще го израстем 
ще трябва да поизчакаме за разходката .
пу, пу .
), но пък не пълни всеки памперс 
Като го видя с пръста и му тикам бибата, ама нъц...
- за бебоците и
- за мамите .

Сега сме едва на половината на първия.
Поне го сменям през час без да се чувствам като един разхитител и дупето ни е розовичко и меко. 
. 
Каката ми беше същата изобщо не признаваше легнали забавления и сега е една фурия, няма по-диво дете в квартала, а все пак е момиче и ако и тази е такава направо ще стана
Не че няма на кой да приличат ,то за мама им легенди разправя фамилията 

-сладурчета
и колко бързо растат
, юмрука е по-вкусен 

Препоръчани теми