Бюти, ами и ние начестичко се храним, от 7 до 9, с пауза само за баня, но.... като заспим в 9, до 1 нааай-късно сме отворили ей такива очи
и си чакаме манджата.
и си чакаме манджата.
. Нагледах се днес на сладури 
. А му се спи очите му се затварят, прозява се, дори е взел да си търка оченцата. Заканих му се да го закача някъде да си виси и да си зяпа
. Дано поне довечера да спи. Ама и ние като Трънче отваряме гладните очи най-късно към 2
. Ама с такава усмивка взе да ме посреща през нощта, че бързо-бързо ме разсънва 


.
Наложи ми се да дам на малкия АМ и той се скъса да повръща въпреки че сменихме 2 марки

. Ама как си я снимала? Аз Калина колкото и да опитвам да я снимам с усмивка на лицето, толкова пъти не се получава...




Страхотна коса имате, браво
И на MiRa_55 бебката много ме кефи точно заради косите


Днес мъж ми го щракна как беше заспал с изплезен език 
. Ама как си я снимала? Аз Калина колкото и да опитвам да я снимам с усмивка на лицето, толкова пъти не се получава...
и щом го махна и се усмихва
. Най обича да ми се смее сутрин към 6ч. след като се наяде, аз едвам гледам а тя ми се смее 
Ще давам инструккции на майка утре. Вече ми е ясно за какво става дума. Значи добре съм запомнила, че са на Чико 

Те много обичат да са нависоко и да следят какво става "от високо". Тук много често ги слагат бебчетата в едни такива хамаци, а като попорастнат малко и в едни ластици и висят окачени за тавана 
После папкаме и отново къртим
Вече като ме усети че и аз съм се събудила, тогава пуска алармата, че знае ли - може майка й да не разбере, че е гладна, я за всеки случай да надуе гайдата...
! И той като се напапа си поиграва сам малко и заспива
!
!Отивам да се паркирам при дребчо!
.
.
. Аз съм главният източник на средства. Всъщност, ако майка ми не гледаше две баби, да съм си отишла поне сто пъти досега...
Иначе ми помага, не мога да се оплача. Но като ми дойдат нервите в повечко...
Смее се когато се е наял. Ама те старите хора са прави, че гладна мечка хоро не играе. Алекс захапва цицата, по някое време пуска, почва да се хили и трябва да го подканям да продължава 

Иначе и на мен все по трудно ми става да я снимам като се усмихва, не за друго, ами защото вече много повече се движи и снимките стават размацани. 
За мъжо - какво да ти кажа, и моя е така, въпреки че е далече в момента, раздава "умни" съвети по скайпа и винаги като му разправям какво се е случило и той - "внимавай". Е, какво да внимавам, аз нищо лошо не съм му направила на детето бе!
Бяхме се сдърпали за нещо и той вика "кажи на малката че я обичам" и хоп, изключи си скайпа. После като дойде му се развиках, че ако поставя под съмнение способностите ми на майка, да дойде той да се грижи за нея да види, че хич не е лесно!
Аз 9 месеца преминах през какво ли не, сама, защото него го нямаше и само ми съчувстваше от разстояние, сега пак го няма, ааааа, да си ги нямаме такива. Така го нахоках, че накрая ми се извини и сега е много мил и внимателен с изказванията си.
А твоя като го няма цял ден и е на работа, да не мисли че ти не си "на работа"? Да се грижиш за едно бебе сама през целия ден не е лесно, и ти имаш нужда от почивка, ама няма. Тия мъже понякога само за себе си мислят, значи... 
Та се наложи да взема Active Baby 3ка, тях ги дават от 4 до 9 кг. и са малко по-стегнати на крачетата. Доволни сме, и сме запасени с памперси за месец напред.
Прибрахме се от разходка, тя леко помрънкваше, но нищо особено. Решихме да я изкъпем и тогаз да яде, и докато приготвяхме коритото и всичко останало, като се разплака, ама реве та се къса. Такъв глас откъде го извади незнам, чак дъх не можеше да си поеме от рев.
А тъкмо я бяхме намокрили, та я извадихме, завихме я в хавлията и айде на цицата. Наяде се, изкъпахме я и докато я обличахме още заспа. Сега спи и от време на време плаче на сън, а след малко се усмихва.
Препоръчани теми