Раждане във ВМИ- Пловдив

  • 108 178
  • 852
# 255
Честита ти Ивайла! Много да те радва!
За изписването е много гадно положението- аз не исках да я преобличам в онази стаичка и си я бях облякла и нея и мен от стаята... Обаче с тези циганета отвън където чакат, толкова хора на това малко оградено отвсякъде пространство, то какво да му е тържественото? Изнесохме се нъбързо, все едно сме я крали девойката. Не ни претупаха, напротив аз бързах да се изнесем, мъжа ми ме изнерви, защото беше ядосан на снега отвънка, та му се озъбих и той на мен, та акушерката чак тръгна да ни успокоява.  hahaha Така че и да са ни претупали, не съм разбрала...

Като си спомням за баткото колко хубаво беше - бяхме си само ние, букети, целувки и тн т... Сега мислех една украса бебешка с балони да направя, да помоля приятел фотограф да дойде да снима, но как да стане и се отказах.
Виж целия пост
# 256
   mushmulka, честита ти щерка!Да ви носи много радост!

 Незнам защо така се е получило..аз моето дете си го обличах в стаята в която лежах като ни изписваха.После ми дадоха документите в стаята за изписване.Близките ми подаряваха цветя, правихме снимки и така.
Виж целия пост
# 257
когато аз раждах там ,циганите  даже и оркестър  си  бяха  докарали smile3532.едвам се разминахме с тези мангали
Виж целия пост
# 258
mushmulka на тази д-р Маркова знаеш ли как е първото име?

Докторката се казва Десислава Маркова и е много приятна млада жена , аз лично много я харесвам(по -точно отношението и към пациентите)

Мушмулка, честита дъщеричка-нека много Ви радва.

С изписването и при нас циганите бяха в повечеко  Mr. GreenЗатова след като таткото пое щерката, почерпихме персонала и дим да ни няма .Малко се разочаровах , че нямаше снимки но дано другия път не е така
Виж целия пост
# 259
когато аз раждах там ,циганите  даже и оркестър  си  бяха  докарали smile3532.едвам се разминахме с тези мангали

еее, това е супер, почти като филм с музика на Брегович
ако имаше оркестър, с удоволствие бихме се щракнали за спомен
но, не нямаше, от братята роми - само разлята боза по пода имаше
Виж целия пост
# 260

mushmulka на тази д-р Маркова знаеш ли как е първото име?

Докторката се казва Десислава Маркова и е много приятна млада жена , аз лично много я харесвам(по -точно отношението и към пациентите)

Мушмулка, честита дъщеричка-нека много Ви радва.

С изписването и при нас циганите бяха в повечеко  Mr. GreenЗатова след като таткото пое щерката, почерпихме персонала и дим да ни няма .Малко се разочаровах , че нямаше снимки но дано другия път не е така

Не и знам първото име, но и имам телефона. Наистина е много разбрана, но пък и за друите не мога да кажа нищо лошо.
Виж целия пост
# 261
Здравейте, и аз мисля да раждам във ВМИ, термина ми е на 11май. Искам да питам някой има ли впечатления от д-р Порязов, добър ли е или не ? Или някой добър д-р, тъй като аз съм задължително секцио, и много се притеснявам, Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Здравей ANDRIANA Z.Не ти препоръчвам да се ангажираш с д-р Порязов.Във ВМИ има много по-добри лекари.Неговото име фигурира в "Черния списък за гр.Пловдив."
Виж целия пост
# 263
Аз пък не съм чувала нищо за Порязов, явно не е сред "добрите" на ВМИ. Или поне когато иде реч за израждане newsm78
Виж целия пост
# 264
Здравейте майчета,бихте ли споделили дали някоя от вас е посещавала частния кабинет на д-р Крумов и каква е цената на прегледа му.?Благодаря предварително..
И евенуално някой ангажирал ли го е да присъства на раждане?
Виж целия пост
# 265
Здравейте майчета,бихте ли споделили дали някоя от вас е посещавала частния кабинет на д-р Крумов и каква е цената на прегледа му.?Благодаря предварително..
И евенуално някой ангажирал ли го е да присъства на раждане?

Ако е д-р Георги Крумов - да. Прегледа е 30 лв Peace
Виж целия пост
# 266
Крумов не е ли вече част от екипа на Медлайн клиник? До колкото знам там не водят раждания?! newsm78
Виж целия пост
# 267
Извинявайте, малко встрани, но тук виждам новата лентичка на Валерия)))
Честито, миличка, безпроблемна и лека бременност да си изкараш!  Hug
Виж целия пост
# 268
Крумов не е ли вече част от екипа на Медлайн клиник? До колкото знам там не водят раждания?! newsm78

Да, но изражда в Селена (нали тя беше до Хирургиите?!)
Виж целия пост
# 269
Това не го знаех.  Simple Smile
blekuta Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия