За изписването е много гадно положението- аз не исках да я преобличам в онази стаичка и си я бях облякла и нея и мен от стаята... Обаче с тези циганета отвън където чакат, толкова хора на това малко оградено отвсякъде пространство, то какво да му е тържественото? Изнесохме се нъбързо, все едно сме я крали девойката. Не ни претупаха, напротив аз бързах да се изнесем, мъжа ми ме изнерви, защото беше ядосан на снега отвънка, та му се озъбих и той на мен, та акушерката чак тръгна да ни успокоява.
Така че и да са ни претупали, не съм разбрала...Като си спомням за баткото колко хубаво беше - бяхме си само ние, букети, целувки и тн т... Сега мислех една украса бебешка с балони да направя, да помоля приятел фотограф да дойде да снима, но как да стане и се отказах.
.едвам се разминахме с тези мангали