Раждане във ВМИ- Пловдив

  • 108 180
  • 852
# 540
Мен затова така на кръв ме гледаше като го дигнах в 4 ч. сутринта с изтекли води и крак на Бела навън...
Виж целия пост
# 541
Момичета аз до колкото разбрах от човек от болницата, че от 01.02 се връща на работа  д-р Пехливанов. Бил е временно в Селена, но сега ще се върне и той ще бъде на местото на проф. Милчев. За него се чуват все хубави неща, дано да е достоен заместник на професора.
Виж целия пост
# 542
д-р Пехливанов е добър човек, ако е правилно се сещам, че е този, който има кабинет на ул Висла /бул Марица/
имах една позната, самотна майка щеше да става с доста проблемна бременност и никакви финансови възможности. Човекът я преглеждаше в частния си кабинет почти всяка седмица и не й взимаше пари... не й беше приятел, нито дори познат, за състоянието й беше научил от разгови с нея.
преди да си доктор, трябва да си човек и няма как да бъдеш добър доктор, ако не си чудесен човек
Пехливанов е такъв /поне доколкото го познавам/
Виж целия пост
# 543
Лека му пръст на Проф. Милчев! Бях на лечение при него преди да забременея и се надявах да мина на консултация преди да родя, но съдбата е непредвидима. И все пак благодарности, че го е имало!

И едно въпросче - понеже прочетох цялата тема, но пак не разбрах дали в НЕ-ВИП стаите има свиждания или само навън както бяхте писали?
Виж целия пост
# 544
И едно въпросче - понеже прочетох цялата тема, но пак не разбрах дали в НЕ-ВИП стаите има свиждания или само навън както бяхте писали?
Само на вън!

Изключително глупаво е че като си платиш може да влезнат външни хора, а иначе - не, при условие, че коридора е един и същ. Поне навуща и еднократни престилки да им раздаваха на "външните".
Виж целия пост
# 545
Аз родих декември и бях във ВИП стая.Спокойно си влизаше мъжът ми при мен и нямаше никакви проблеми.За останалите стаи не се разрешава свиждане в самата стая. А  посетителите обуваха еднократни престилки и найлони за краката.
Виж целия пост
# 546
Kup74, а цените все още ли са същите за ВИП стаите? И бебчето си беше при теб през цялото време нали?
Благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост
# 547
И едно въпросче - понеже прочетох цялата тема, но пак не разбрах дали в НЕ-ВИП стаите има свиждания или само навън както бяхте писали?
Само на вън!

Изключително глупаво е че като си платиш може да влезнат външни хора, а иначе - не, при условие, че коридора е един и същ. Поне навуща и еднократни престилки да им раздаваха на "външните".

Напълно подкрепям тази глупост!Платиш ли можеш да влизаш,а иначе...все едно не се носят бацили от платилите !  #Cussing out
Виж целия пост
# 548
Kup74, а цените все още ли са същите за ВИП стаите? И бебчето си беше при теб през цялото време нали?
Благодаря ви за отговорите!

Родих декември. Цена за ВИП стая - 120 лв за целия престой. Супер смешно беше, защото аз се водех ВИП, а момичето в моята стая - не. Аз също съм против влизането на външни хора в отделението, но при нас се очакваха проблеми с бебето, раждах секцио и щях да съм под упойка и исках таткото да има достъп. Влиза се с калцуни и престилка. При мен идваха веднъж на ден за половин час, но гледах че в другите стаи по цял ден висеше някой и влизаха и излизаха хора, гадничко е  Peace
При нормалното раждане бебето си е веднага с теб, при секциото ти го носят на следващия ден и поставят като условие да станеш от леглото. Смятай, че в 6 часа на следващия ден вече бях на крака и ходих да си го искам, но ми го дадоха чак в 10ч. Едва устисках  Mr. Green
Виж целия пост
# 549
Супер! Значи май ще предпочета не-вип стая. Поне няма да се влачат много хора. Аз се надявам да раждам нормално и си искам бебока веднага  Laughing А близките ще го видят... през прозореца  Joy А и после има да го гледат през уикендите ...  Joy
Виж целия пост
# 550
Супер! Значи май ще предпочета не-вип стая. Поне няма да се влачат много хора. Аз се надявам да раждам нормално и си искам бебока веднага  Laughing А близките ще го видят... през прозореца  Joy А и после има да го гледат през уикендите ...  Joy
Да,но другата жена до тебе може да е ВИП и ще има посетители.Реално има само 2 ВИП стаи.Те са на края на коридора.
Виж целия пост
# 551
Оффф, егати смешката. Все тая. Само детенцето да се роди здраво, пък другото не е толкова важно. Общо взето тези 120 лв. се оказват пари на вятъра...
Виж целия пост
# 552
Съгласна съм с chorlamata, че са пари на вятъра. Условията са едни и същи, плащаш 120лв. за два часа свиждане на ден.
Не съжалявам, че НЕ поисках ВИП стая! Peace
Виж целия пост
# 553
Реално има само 2 ВИП стаи.Те са на края на коридора.

ВИП стаите са толкова на брой, колкото и не-ВИП.На Деянова нещо и е стара информацията.
Цената на ВИП стаята е 100 лв. за целия престой,от 3 до 10 дни,  не знам как го изчислихте 120, при положение, че се подписва документ, когато се плаща.
Услугата ВИП е по желание на пациентката и не е задължителна.Ако няма места в клиниката, във ВИП-овете  се настаняват жени, които не желаят услугата и съответно не я заплащат.
В повечето случаи жените искат ВИП само, заради свиждането.
Решете сами.
Виж целия пост
# 554
мами,да може да ми е стара.Не споря,но преди 1г. и 7м. на края на коридора имаше 2 стаи с табела ВИП.Може ли от раждането да ми е станало нещо,че да съм в грешка.   Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия