На колко време почистване на лице при козметик?

  • 81 382
  • 223
# 45
По принцип знам ,че трябва да се ходи всеки месец, но аз не го правя това.Ходя 2 пъти годишно, а през останалото време ползвам лепенките за черни точки, които вършат добра работа  Peace

Кой ти каза, че трябва да се ходи всеки месец?  Thinking
Всичко е до типа кожа. За някои кожи е изключително неподходящо да се ходи на почистване всеки месец.  Naughty

Козметичката при която ходя  Peace Това било с цел по-лесно почистване следващия месец(в смисъл да не стиска толкова много). А дали е така тя си знае  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 46
По принцип знам ,че трябва да се ходи всеки месец, но аз не го правя това.Ходя 2 пъти годишно, а през останалото време ползвам лепенките за черни точки, които вършат добра работа  Peace

Кой ти каза, че трябва да се ходи всеки месец?  Thinking
Всичко е до типа кожа. За някои кожи е изключително неподходящо да се ходи на почистване всеки месец.  Naughty

Козметичката при която ходя  Peace Това било с цел по-лесно почистване следващия месец(в смисъл да не стиска толкова много). А дали е така тя си знае  Rolling Eyes

Ааа добре тогава  Peace
Щом за твоята кожа е добре, значи всичко е наред  Laughing

Аз много се радвам, че на мен ми се налага само 2 пъти годишно да ходя, че хич не обичам някой да ми пипа лицето  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 47
и аз трябва да ходя веднъж в месеца, но не спазвам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48
а какви пари ви взимат за почистване?
Виж целия пост
# 49
На мен 30 лв. за почистване ( + масаж ) Peace, 4 лв. - за вежди и, ако си правя кола маска на ръце - 10 лв. ( понеже аз обикновено така в пакет Mr. Green процедирам )
Виж целия пост
# 50
ходя два пъти в годината пролетно и есенно почистване Grinning, нямам и нужда от повече, кожата ми е доста суха, вземат ми 30 лв
Виж целия пост
# 51
При моята козметичка процедурата (почистване, масаж, маска) е 45 лева  Laughing

Виж целия пост
# 52
Какви са тия цени бе?   #Crazy Аз плащам по 18 лв за почистване на лице и съм супер доволна. Ходя горе долу през месец и половина два. Случвало се е козметичката да ми каже, че още не съм за почистване и ми предлага други процедури, например маска. Иначе съм с мазна кожа и ми каза, че е добре да ходя по-често на дарсонвал, даже ако мога през ден, защото затваря порите. Но аз ходя горе долу веднъж седмично, че не ми остава време за по-честичко. Иначе почистването включва пилинг, пара, премахване на комедони, дарсонвал, маска, крем. Козметичката ми каза, че масажът е подходящ за суха кожа.
Извинявам се за дългия пост! Embarassed
Виж целия пост
# 53
... Козметичката ми каза, че масажът е подходящ за суха кожа.
...

Тук не съм съгласна. Най-добре ми е действал масажа докато бях с мазна кожа - често ми се появяваха пъпки около линията на челюстта, а дрениращия ефект на масажа ги разнасяше. Дори съм си правила сама масаж в момента, в който почувствам, че ми се задава пъпка  Peace за да се разнесе и да не избие.


За цените - зависи с какви козметики работи жената.
Виж целия пост
# 54
talisman_01 извини ме за нетактичния въпрос, но откъде си?
Единствения път, когато реших да се пробвам в един новоткрит салон в квартала и дадох 20 лв \ това преди 2 години\ вместо почти 40-те, които си плащах на моята си козметичка ми излезе през носа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Завърших със страхотен обрив, като пубертет  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
От тогава си ходя веднъж на 4-5 месеца при моята козметичка и съм изключително доволна Peace
Сега ми хрумва един въпрос - преди или след море е по-подходящо според вас да се направи почистване. Аз ще го направя след поради липса на време, но как е правилното?
Виж целия пост
# 55
Aз съм в 20-те и кожата ми е склонна към акне, почистването го правя на 20-30 дни...
Виж целия пост
# 56
talisman_01 извини ме за нетактичния въпрос, но откъде си?
Единствения път, когато реших да се пробвам в един новоткрит салон в квартала и дадох 20 лв \ това преди 2 години\ вместо почти 40-те, които си плащах на моята си козметичка ми излезе през носа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Завърших със страхотен обрив, като пубертет  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
От тогава си ходя веднъж на 4-5 месеца при моята козметичка и съм изключително доволна Peace
Сега ми хрумва един въпрос - преди или след море е по-подходящо според вас да се направи почистване. Аз ще го направя след поради липса на време, но как е правилното?

Според моята козметичка - преди море Peace, но да кажем около 1 седмица преди заминаването ( с оглед успокояване на кожата ), а не деня преди плажа Wink  Не знам обаче доколко мнението й може да се разглежда като меродавно Mr. Green
Виж целия пост
# 57
Ако трябва да бъда  честна  за  20 лв процедура не съм правила  ... Whistling  С каква козметика е това ? На мен не ми се вярва да е с  Ериксон  ,Мери Кор ,Др  Рено или   някоя друга   добра марка  ?
Виж целия пост
# 58

Според моята козметичка - преди море Peace, но да кажем около 1 седмица преди заминаването ( с оглед успокояване на кожата ), а не деня преди плажа Wink  Не знам обаче доколко мнението й може да се разглежда като меродавно Mr. Green
[/quote]

Да абсолютно си права  за плажа , не е препоръчително да се правят процедури преди и след плаж .. Grinning
Виж целия пост
# 59
Ако трябва да бъда  честна  за  20 лв процедура не съм правила  ... Whistling  С каква козметика е това ? На мен не ми се вярва да е с  Ериксон  ,Мери Кор ,Др  Рено или   някоя друга   добра марка  ?

Преди година и половина някъде давах 19 лв за почистване, козметичката ползваше Dr Renaud. Освен това беше адски внимателна и ми я препоръча дерматолог. Включваше си всички етапи на почистването и никога не ми е оставила нито белег, нито спукано капилярче, което ми се е случвало после. Важната подробност е, че това не беше в София Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия