На колко време почистване на лице при козметик?

  • 81 382
  • 223
# 30
зависи от кожата, аз ходя на 2-3 месеца, кожата ми е нормална.
Виж целия пост
# 31
Ходя на всеки 5-6 седмици. Процедурата е оформяне на веждите и махане на нежеланите косъмчета по лицето, после почистване, маска и масаж на лицето.
Относно парата аз много я мразя и моята козметичка ми слага много топли кърпи на лицето вместо парата.
След почистването ли ти правят масаж? Или имаш предвид сухия масаж с една пудричка?
Аз ходя 1-2 пъти в годината ,просто защото ми е неприятна процедурата.
Виж целия пост
# 32
Веднъж месечно.Първо ми почисват лицето с тоалетно мляко,след това ми правят лек ензимен пилинг,пара,почистване,масаж с пудра антисептична,д"Арсонвал,успокояваща маска,тоник и крем.
Виж целия пост
# 33
По принцип знам ,че трябва да се ходи всеки месец, но аз не го правя това.Ходя 2 пъти годишно, а през останалото време ползвам лепенките за черни точки, които вършат добра работа  Peace
Виж целия пост
# 34
По принцип знам ,че трябва да се ходи всеки месец, но аз не го правя това.Ходя 2 пъти годишно, а през останалото време ползвам лепенките за черни точки, които вършат добра работа  Peace

Кой ти каза, че трябва да се ходи всеки месец?  Thinking
Всичко е до типа кожа. За някои кожи е изключително неподходящо да се ходи на почистване всеки месец.  Naughty
Виж целия пост
# 35
Определено си зависи от кожата....аз лично ходя веднъж месечно... Crazy
Виж целия пост
# 36
ходя веднъж в месеца
Виж целия пост
# 37
На 3 месеца веднъж,кожата ми е суха,и не ми правят парна баня.....повече хидратация и масажи.
Интересно ми е и на мен,да разбера повече за дълбоката хидратация Rolling Eyes
Виж целия пост
# 38
Ходя на всеки 3 седмици на   терапия която е  специална за суха кожа -  която   включва  ензимен пилинг ,масаж който трае   най малко 30 минути  плюс  два серума    лицето се обработва със  серумите и  специална  апаратура..накрая   се нанася   маска  плюс една пяна и   лицето се опакова.. с марля , на Мария Галанд е козметиката
Правя си и шоколадова терапия  ,която е благодат за сухата  кожа  Laughing
Ароматерапия на  Ериксон Лаборатория - много приятни са маслата ,пилинга е нежен  ...с маската не се стои прекалено много   ,като цяло ми харесва  Simple Smile
Правила съм си зимата терапия на Бабор  -  подхранваща    почистване на лицето плюс маска  .
Препоръчвам   терапията  н а  др.Шпилер  - за съжаления  само в Велинград  съм я срещала  тази козметика   ,крема и маската са чудесни   мазни и подхранващи .
Мери Кор  -  масажа с  8  масла   е   страхотен.

Добре е ако   имате възможност  най малко на   20  дена  да правите терапия която да регенерира ,подхранва и  хидратира кожата   bouquet
Виж целия пост
# 39
  Колко струва процедурата за която пишеш ,за суха кожа?
Виж целия пост
# 40
Ходя веднъж в месеца, но кожата ми е мазна Sad Пара с озон, механично почистване, почистване на веждите, дарсунвала, йонофуреза (не съм сигурна дали се пишат точно така), две маски, антибиотична пудра. Не ми се зачервява лицето и съм много доволна.
Виж целия пост
# 41
Много рядко, защото кожата ми после е леко разрдразнена.
Виж целия пост
# 42
Мариа Галанд  струва около   50 лева  плюс серумите ,Мери Кор -30лв ,Ериксон са 60-70 лв ,Бабор 100 лв ,др Щпилер-100 лв  Шоколад-40 лв .
Но зависи от салона .. или хотела в  който си ги правите  ако е  4 -5 звезди  процедура под 100 лева няма   ако салона   е нормален и не е скъпарски   процедурата   е 40-50  максимум 60 лева за 1 час    bouquet
Виж целия пост
# 43
Мойта кожа е мазна и затова ходя всеки месец на козметик.Обаче какво точно ми правят на лицето незнам защото обожавам някой да ми пипа лицето и още докато ми свалят грима задрямвам Embarassed.
Виж целия пост
# 44
Ходя всеки месец-кожата ми е смесена и проблемна.Зимата гледам да е през месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия