Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви книги мога да предложа на детето си за четене през оставащите дни от ваканцията?
Какви са изискванията за тетрадки и учебни помагала за четвърти клас?
Кои книги се препоръчват за четене в 4-ти клас?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви книги мога да предложа на детето си за четене през оставащите дни от ваканцията?
-
Какви са изискванията за тетрадки и учебни помагала за четвърти клас?
Изискванията за тетрадки и учебни помагала за четвърти клас могат да варират, но обикновено се използват тетрадки с 40 или 60 листа с широки редове. Важно е да проверите с учителя след началото на учебната година или на родителска среща за конкретни изисквания. Освен това може да изберете тетрадки със забавни корици, като тези на Braatz или Witch, които се предлагат в специализирани магазини за училищни материали.
-
Кои книги се препоръчват за четене в 4-ти клас?
-
Какви са изискванията за умножение и деление на трицифрени числа за четвърти клас?
-
Какви са впечатленията от началото на учебната година?



! Моят син като гледам е с 10 дена по-малък от щерката на Solaris, но все още не го е треснал пуберитета с пълна сила. Това не означава, че не философства за всичко и че ме слуша винаги и за всичко което кажа, но за сега имам търпение да повтарям всяко нещо по 100 пъти и също понякога му казвам просто да направи това което му е казано, вместо да ми носи от 10 кладенеца вода! Понякога ме влудява и тогава си изпросва наказанието. Иначе много си говорим поне за сега и го виждам, че поне за сега остава нещо в главицата му. Колкото до разсеяността и дезорганизираността - на него са му по рождение
Аз правя сърдитата физиономия и започвам с пълна сила да чистя и лъскам, и го изпращам в другата стая да не ми пречи /със спокоен тон/. Той тръгва и аз извиквам след него "И да не вземеш нещо да работиш, че ще се измориш" или нещо в този смисъл. След малко чувам звука на прхосмукачката...
И помен няма от онова добро дете дето беше.Но инъче много ми помага във всичко няма грешка ,мъж си е от всякъде и боклука хвърля и чантите с покупките носи ,ама като го тресне хормона да не си му на среща 
