За какво точно използвате бархетните и тензухените пелени?

  • 48 037
  • 82
# 75
Аз си купих един комплект. Използвам голямата тензухена да попивам бебчо след къпане, а голямата бархетна ползвах за завиване понякога, също и при къпането. През първия месец, когато беше на кърма и акаше често миех дупето и подсушавах с по-малките пелени - педи ми беше казала да я мия и да ползвам мокрите кърпи само когато е пишкала. Сега обаче ползвам кърпичките през целия ден и при всички случай. Blush Никога не съм ги ползвала като памперс!
  Peace
Виж целия пост
# 76
ползвах ги много - за възглавничка, за леко завиване, вместо чаршафче в количката
а понеже повръщаше доста първите месеци, добра работа ми свършиха
едно е да переш 4-5 пелени, друго е - 4-5 чаршафа, да не говорим, че нямах толкова комплекти

никога не съм ги ползвала като заместител на памперсите
Peace
Виж целия пост
# 77
понякога за завиване, постилала съм ги в столчето за кола (на дълъг път, уж за да се поти по-малко), ползвам ги и за ДКонсултация
Виж целия пост
# 78
Брхетните съм ги ползвала като постелка в количката или на леглото,а също понякога и за завивка в по-топлите дни.
Виж целия пост
# 79
Тензухени ползвах. Сгъвах ги и ги използвах за кърпички, с които да почистя устата от мляко, подлагах ги под главичката като се поти, като цедя преварена вода. И аз се чудех за какво биха ми служили, но ми бяха от голяма полза!
Виж целия пост
# 80
Тензухените в началото за попиване, върху кърпата му. Освен това в най-големите жеги му мятах една да не кацат мухи или други гадинки. За всякакви други забърсвания, за нещо като възглавничка в началото понеже връщаше мляко и такива работи.
Бархетените като завивка и постелка.
Виж целия пост
# 81
При преобличане слагах Тери върху тях и като лека завивка.Не съм повивала.

И аз така. Peace
Виж целия пост
# 82
ползвах ги след баня да попият по -добре водта а и по меки са,и слагах във ваничката да не се пързаля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия