Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 8-ма тема

  • 42 651
  • 290
# 90
Мили момичета, много ви моля да ме ориентирате, къде мога да намеря рецептата за сливовия сладкиш, направо само ми текат лигите като ви чета  Blush Blush Blush
Благодаря!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 91
Мили момичета, много ви моля да ме ориентирате, къде мога да намеря рецептата за сливовия сладкиш, направо само ми текат лигите като ви чета  Blush Blush Blush
Благодаря!!! Hug Hug Hug

Snuki-Tuki , заповядай!  ВКУСЕН СЛИВОВ СЛАДКИШ    bouquet
Виж целия пост
# 92

Безкрайно много благодаря!!!!!  newsm20 Ще го пробвам!!!!
Виж целия пост
# 93
labrex благодаря за рецептата за чебурките, тези не ги пропуснах и веднага записах рецептата. Но помислех, че има и други без пълнеж.

......Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс" ...........

Изглеждат, като че ли са като тиганиците рядка смес, която се изсипва с лъжица!?  newsm78
Виж целия пост
# 94
Запалихте ме с тоя Сливов сладкиш и без това имаме толкова сливи ,че да се заринем всички.Отивам да го правя. Party Party  bouquet
Виж целия пост
# 95
Това сготвих днес следобед. Чудех се какво да бъде...Не исках да са само пълнени със сирене или с кайма...И накрая го измислих. Станаха много вкусни!   Peace

Червени пиперки със страхотна плънка
Виж целия пост
# 96
Labrex,ето парченце: Hug

Момичета,не се кумете,а действайте.Вкусно е и лесно.Моята щерка си облиза пръстите,а иначе сливи и смокини не яде. Heart Eyes
Виж целия пост
# 97
Labrex,ето парченце: Hug

Момичета,не се кумете,а действайте.Вкусно е и лесно.Моята щерка си облиза пръстите,а иначе сливи и смокини не яде. Heart Eyes

Излапах го!  Heart Eyes Друг, ако иска, нямааааа! Embarassed nadeto7, ама изглежда божествено направо!  chef  bouquet
Виж целия пост
# 98

Айде и аз, няма  да изоставам от отбора я.  Mr. Green
Сега чакам мъжът ми да доведе щерката от градина и го нападаме.
Виж целия пост
# 99
Ааа , момичета и аз няма да остана назад.Утре и аз ще направя сладкиша със сливки ( и без това имам за изразходване цяла торба ) на Лабрекс .
Лабрекс , невероятен сладкиш!
Виж целия пост
# 100
Хайде и аз да се поотчета тук.
В неделя вечер - Салата домати и краставици


Свинско с кисело зеле


В понеделник - Печено пиле с картофи


Тортата за РД на Пеши (нея не съм я приготвяла аз, но е много хубава и вкусна и затова ви я показвам  Wink )


Във вторник и сряда не съм готвила, дояждахме кетъринга от Рождените ни дни  
Вчера - Пълнени чушки с яйца и сирене


Днес - Зрял боб яхния със свинско
Виж целия пост
# 101
Сливо-смокиновият сладкиш изглежда невероятно! Поздрави за nadeto7!
Виж целия пост
# 102
Момичета, много се радвам, че го харесвате! Hug Чак съжалявам, че не го направих днес и аз. Като ви гледам красотите.......  chef  bouquet прияжда ми се. Embarassed

Виж целия пост
# 103
и аз да се включа в темата.тази вечер...
Салата от домати,настъргани моркови,броколи и дресинг за милото 
Салата от белени домати с топено сирене и дресинг за мен 
И Свински стек и сръбска наденица на барбекю 
Виж целия пост
# 104
Ние днес ще дояждаме,каквото е останало от вчера.За десерт овесени бисквитки.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия