Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 8-ма тема

  • 42 651
  • 290
# 75
labrex страхотни предложения в подписа smile3501 От вчера чета и се чудя какво да пробвам първо. Другата седмица имаме годишнина от сватбата и ще изненадам мъжо с нов десерт. Ще се отчета със снимки Laughing Имам време и да си харесам и основно ястие от другите дами. Невероятни сте всички.  bouquet

Благодаря, радвам се, че ти харесват.   bouquet  Успех и да покажеш вкусотиите, които ще направиш!  chef
Виж целия пост
# 76
esy ,моля те мила казвай пецептите за вси4ките си вкусотии,много ми се иска да знам за крем4ето,за дресинга,абе давай насам рецептите.
Ася 6те пробвам другия пат с оцветяване със спанак,но сега нямах време и затова така набързо.
Виж целия пост
# 77
  bouquet
Виж целия пост
# 78
аз не съм готвила скоро, защото оризовият хляб е толкова вкусен, че си го ядем с разни нещица отгоре  Crazy

за обяд:
тост-хляб с моцарела, домат и песто от магданоз
пестото стана жестоко Party
рецептата е под картинката  Wink

Виж целия пост
# 79
Този "Сливов сладкиш", май зарази всички ни. Вчера и аз го направих и още вечерта нямаше помен от него  Laughing
http://media.snimka.bg/0496/007247791-big.jpg
http://media.snimka.bg/0496/007247790-big.jpg
Виж целия пост
# 80
Този "Сливов сладкиш", май зарази всички ни. Вчера и аз го направих и още вечерта нямаше помен от него  Laughing

pepi_r, аз дори и сливи си замразих във фризера заради него. Вкусен е, пък и лесен, не се учудвам, че бързо е свършил.  bouquet
Виж целия пост
# 81
Здравейте отново wavey! Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс"  bouquet

и за гарнитура домашно кьополу по ямболски(нали съм ямболска снаха Wink), и понеже ми остана панировка - панирах и малко сиренце

Снимката не е на фокус Sad, но ми свършиха батериите на апарата и не успях да направя по-фокусирана снимка. Това ще е менюто за днес......за утре още разглеждам вашите апетитно излеждащи предложения.  typeuu
Виж целия пост
# 82
Здравейте отново wavey! Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс"  bouquet
и за гарнитура домашно кьополу по ямболски(нали съм ямболска снаха Wink), и понеже ми остана панировка - панирах и малко сиренце
Снимката не е на фокус Sad, но ми свършиха батериите на апарата и не успях да направя по-фокусирана снимка. Това ще е менюто за днес......за утре още разглеждам вашите апетитно излеждащи предложения.  typeuu


мама Катя , и без фокус всичко изглежда толкова вкусноооо!Чудесно си се справила!  bouquet
Виж целия пост
# 83
мама Катя, чудни картофени кюфтенца, в най скоро време ще ги направя по твоя начин, никога не съм ги правила на фурна newsm78
 
Tiana* и аз не бях опитвала да ги направя преди на фурна, но сега ме домързя да стоя в горещината до котлона, за да ги пържа и така се реших на другия вариант. Наистина станаха много вкусни. yes
Librex, огромно благодаря  ommза рецептите и провокиращо изглеждащите снимки   bouquet- така неусетно ме завладяхте, че сега не мога да спра да готвя  food002, от което, разбира се, има няколко доволни вкъщи dancing.

Виж целия пост
# 84
Направо съм калпазанка в сравнение с повечето от вас. Embarassed  Мога да се похваля само с едни прасковки с вино, мед и канела:





На сливовия сладкиш още устоявам, но вече със сетни сили. Tired
Виж целия пост
# 85
Днешното меню:
неустоимият сливов сладкиш,който правя трети път тази седмица

салата


пържени кюфтета
Виж целия пост
# 86
На сливовия сладкиш още устоявам, но вече със сетни сили. Tired
и аз така....  Wink
Виж целия пост
# 87
Привет! Hug
И аз да се похваля със сливовия сладкиш. LaughingИмах и малко смокини в хладилника,та се получи сладкиш със сливи и смокини.
Labrex,страхотна рецепта.  bouquet
Виж целия пост
# 88
Здравейте отново wavey! Днес направих невероятно вкусните и много бързи(мързеливи) чебуреки "Либрекс"  bouquet
..........................

Аз как съм ги изтървала.  ooooh! Ще може ли рецептата! Praynig
Виж целия пост
# 89

Няма да те убивам, ама умирам за смокини - сушени, пресни, зелени, узрели, презрели, на конфитюр, на сладко, на желе..............и никога не ми дойде на ум да ги сложа вместо или със сливите....... Искам парченцееее.... Heart Eyes



Аз как съм ги изтървала.  ooooh! Ще може ли рецептата! Praynig

Estell, заповядай
ПЪРЖЕНИ ФИЛИЙКИ С КАЙМА
   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия