КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 38

  • 24 089
  • 592
# 330
Ходи при Попов в Шейново.  Peace
Дано не е нещо сериозно. Praynig
Виж целия пост
# 331
Шпунц, стискам палци всичко да е наред Praynig Peace
Виж целия пост
# 332
Яжке и аз имах преди години такъв случай като твоя мишок.
но взех от лепилото за мишки и на втория ден нямах проблем.
Виж в зоомагазин
червена на цвят с нарисувана мишка на нея.
Изрязваш един картон с размер на пощенски плик но да е тип фолио и правиш квадрат с лепилото и после на кръст.
Мисля че беше 6 или 7 лева.
Шпунц  Praynig
Виж целия пост
# 333
Шпунц,изпращам цялата си положителна енергия.Дано се размине всичко.
Виж целия пост
# 334
Шпунц, стискам палци да се разминете само с притеснението и да няма сериони проблеми! А и вероятно ще е така! Hug
Зиче, напоследък се разминаваме! Как върви раздвижването! Прегръдки на всички около теб!
Марси ви зарязва! Желая на всички спокойна и много приятна вечер! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 335
Здравейте момичета.
Много сте писали не мога да ви изчета.
Ваня добре си дошла при нас.
Който разбира при нас се спира.

Виж целия пост
# 336
Лека вечер и от мен! Hug
Изчезвам и тази вечер ще ходим на панаир и сигурно няма да се включа, ама не се знае де... Grinning
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 337
    Жабче,умори ме с танцуващия мишок! Деси,ще купя и лепило.Ние сме на крайна улица,до нас е  блок с овес.Всяка есен мишките ми идват на стада,на вълни.Тъкмо ги изтровя и дойдат нови.Но борбата е безмилостна,жестока и с падането на първия сняг проблема изчезва
    Щпунц,тя няма ли си още регистрация в женска консултация?Днес кой я е преглеждал?
    Жаки,весело изкарване и ...ти си знаеш.Ние стискаме палци!
Виж целия пост
# 338
Приемате ли още гости, мили бабки конспираторки? Mr. Green
Наминавам да ви върна гостито.
Ми изпуснах аз да се намеся в екшъна , но ще ме извините. Кати и Лусиенчето достойно са представили кипърско-блъгарския ни отбор и е било постигнато задоволително споразумение и за двете страни. Браво!

Сега аз да попитам - заглавието добре сте го уточнили, но нищо не казвате за оформлението на темичката ни. Я, какъв дизайн, какво изпълнение сме си спретнали!  :35

А, иначе и при вас като чета е забавно и доста уютно!
Дай боже всекиму такава баба!
Аз между другото на няколко пъти подсещам майка ми, т.е нашата баба, че и бабите си имат темичка във форумско, ама тя не поддава! Mr. Green

Хайде да не се натрапвам!
Приятна вечер и заповядайте при нас!
Виж целия пост
# 339
Яжка , да внимаваш къде ще падне мишката като я подгониш.  hahaha

http://vbox7.com/play:e00672dd  Joy

http://vbox7.com/play:5705fdd8 -  hahaha Елвис Пресли

http://vbox7.com/play:d640c7f0 - хееей секси  Joy Joy Joy

 
Муци , кажи на мама да намине и да види едни баби диви и щастливи.  Hug
Едва ли после ще се откаже от нас.  Wink
Не досаждаш , приятно е и във вашата темичка.  Hug
Виж целия пост
# 340
    Жабче,умирам от смях.Уби ме с тия мишки!
Виж целия пост
# 341
Прибрах се!
Фурийче, квартирантката ми вече десета година живее у нас, почти сме наборки/на 28 Август навърши 60год, а аз на 2 Март- ако е живот и здраве!/, сприятелихме се, много  точен човек е, понеже е сама няма кой да и купи едно мляко когато се разболее. Има дъщеря омъжена във Видин, но Видин далече!
Жабче, много ми хареса зоокъта ти! Браво!
Марси, вижда му се края на твоя ремонт!
Яге, честита ти квартирантка! С Жабчето ще я убиете с финес! То Челентано, то миши танци!
Я и дайте и последна дума и последно желание и изпълнете, да се спази традицията при екзекуция! Ха, ха, хи, хииии...
Шпунц, дано всичко бързо да минава! Да не е вдигнала нещо по-тежичко или да и се е прияло нещо?

Жаки, аз ли не съм разбрала, какъв панаир има?

Ваня, добре дошла при нас! Такива членки ни трябват- БОЙНИ, НАВИТИ, ГОТИНИ!
Щом ни четеш, знаеш- при нас се влиза с мерак и със виц!!!


          newsm51 newsm47 newsm53 newsm03 newsm10 afwitch
Виж целия пост
# 342
 smile3501 smile3501 Виц!Виц!Виц!
Виж целия пост
# 343
    Жабче,умирам от смях.Уби ме с тия мишки!

А мишката Фана ли я или се гоните още из хола.  Crazy

Танче , във Видин има панаир. Предполагам , че Жаки е на него. Нали имам влашка жилка , та знам за панаира.  Hug
Виж целия пост
# 344
Ваня, виж колко сме ГОТИНИ!

Ето, аз незнам за този панаир във Видин, и задавам въпрос, обаче Жабчето знае и веднага се отзовава на моето питане, тя е доволна че ми е обяснила и аз доволна, че разбрах това което не знаех! Няма заяждане, или надсмиване и подигравки - интелигентно, възпитано, с много хумор и шегички си комуникираме и мноооооого си помагаме, и още по-мноооооого се обичаме!

Живеем си задружно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия