КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 38

  • 24 088
  • 592
# 345
Баба всичко знаеее.  Crazy
А тук сме все любознателни и любопитни.  Peace
Око да види , ръка да пипне.  Wink
И ем се видЕхме , ем се пипнахме.  Laughing
Виж целия пост
# 346
    Чакайте, не мога да побликувам от вас и накрая ме изхвърли.Започвам отново.
     Жабче,сега аз пиша,а мишката си хрупа нещо под дюшемето и изобщо не я е страх от мен.Отровата нарочно е направена така,та докато яде от нея другите мишки/ако има/ да видят,че това е храна и от нея не се умира и те да започнат да я хапват.Но тя се натрупва в тях и накрая всички умират.Само дето сега като я слушам да стърже,все едно ми пили нервите!Ама така е с котарак софиянец,дето яде само разни деликатеси.А съм му носила пилешки главички,докато беше малък.Неблагодарник!
     Хооп!Жоро пристига!Минавам в нелегалност,до довечера,до като реши да си легне или да освободи комп.
Виж целия пост
# 347
Добре де , Яжка , а как е влязло т'ва ДжУвотно у вас.  newsm78
Аз съм гледала 12 мишки (хамстера) , но аз сама си ги внесох у нас.  hahaha
Купих си два мъжки хамстера и след месец единия мъжки роди десет бройки.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 348
    Ремонтира нещо по колата.Може би ще се позабави.
    Жабче,тя е влезла през мазето.Те се промъкват през много малки цепнатини.И след това на пребежки и където няма как да влезе стърже със зъби и си прави входове.Точно това прави сега под дюшемето.Есен те си търсят убежища,за да родят малки.Но преди това ще изядат един пакет отрова и ще умрат.А аз ще дебна с прахосмукачката за трупове.Много рядко са единични бройки.Вероятно и сега са няколко,въпреки,че видях само една.

http://www.vbox7.com/play:335c56d7
Виж целия пост
# 349
Здравейте и от мен. Днес хвърлих по едно Очо да видя кво сте изписали.
Добре дошла на Ваня   bouquet. Увеличава се отбора ни. И с кипърките сте постигнали някакво съгласие да не се нервиме излишно. Че има толкоз други неща, дет се нервим всеки ден.
Шпунц, надявам се всичко при вас да е ОК. Имам отлични впечатления от д-р Начева от Военномедицинска академия, но смятам, че Шейново или Майчин дом, кадето са съвсем специализирани е по-добре.
Яге, успешна битка ти желая, то не се и съмнявам. И при нас на 6 етаж се е случвало да имаме гостенка. Само отрова, това е.
Отивам да хапна и после ще ви видя пак. Ако нещо съм пропуснала, че то много сте сътворили днес - Ще ме извините, нали?
Виж целия пост
# 350
Еййййй, много пишете бе.....няма изчитане.

А пък с тези компютри направо съм забравила да пиша на ръка.
Днес ми се наложи да напиша няколко листа - голям резил,
сама не мога да си го разчета, грозно, грозно  Mr. Green

Ваня Драганова здравей, надявам се тук да ти е хубаво.
Аз не съм баба, но се чувствам много добре тук, сред приятелки

Шпунц, надявам се да не е сериозен проблем при дъщеря ти и бързо да се оправил
Жабче, много хубава менажерия!
Марси, честито придобивки!
Честито и на Айша нови мебели.
Представям си удоволствието от това.
Ние у нас сме ремонтирали стая по стая/не стана на веднъж/
и сме слагали нови мебели. Знам колко е приятно!
А мойто удоволствие е било още по-голяма, защото мебелите ни са правени
по поръчка - по моя идея и проект. Но заслуги има и фирмата, която ги изработи.
За сега ми предстои един ремонт на коридора,
и съответно трябва ди мисля някакви шкафчета, закачилки...

Айде сега да се върна назад да ви поизчета, да вляза в ритъм.
Че по някое време ще идва приятелка на дъщеря ми да спи в нас
и компютъра ще им "трябва"







Виж целия пост
# 351
 Joy Joy Joy
Паднах от смях.На Жабка мъжките мишоци родили ха ха ха,хо хо хо.
Те нещо обратни ли са били Joy Joy Joy
Къде сте бе хора ?
Кубрат са на двойно печена ракия ,със обилна салата.
Яжка дебне неканената гостенка, Жаки е на панаир, Танита е Куин лечителката,сигурно удря вендузи,а другите ? Даже клона е празен.
Два дни ще ми е мъчно за вас,а после прочитане няма да имате.Може и в нова тема да ви намеря,че като ви знае човек-бърборани,нямате надприказване.То и аз не лъжа де.
Дидиа ми се загуби днес newsm78
Мая и тя,но я виждам вече на клона Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Фурийка , толкова са спец в магазина.  Thinking
Но , е на , мъжките мишки раждат.  Joy Joy Joy

Доби , Римар  Hug
Виж целия пост
# 353
Фурийке ,
тука съм ,  Hug
Аз съм на диня и бира - голямо съчетание.
Ама нали диетата трябва да се спазва.
Вие минахте ли ракията и салатата?
Виж целия пост
# 354
Отивам да правя принцеси,
двете госпожици с това ще ги гощавам.
А днеска си обещах и кекс да си направя за десерт
та и него да забъркам
Виж целия пост
# 355
ДЕси , да не последваш моя пример с тая диня и бира. Crazy
Лаптопа в кенефа и удобно настанила се на т. чинията.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 356
А няма няма.
Ама ако стане сухар и препечен ляп.
Знам си.
Виж целия пост
# 357
Ей, Деси ама съчетанието е страхотно Laughing
Виждам Жабка ти е дала рецептата вече,да не се чудиш от къде ми дойде Joy

Деска на работа съм.Сух режим е с тази втора смяна.
Виж целия пост
# 358
 Уморихте ме с тези мишоци и клипове!Не че и у дома ги няма.Къща е все пак,не може хич без мишчица.Иначе внучетата от къде ще видят живо такоз жувотно!При нас хамстерите не вървят,защото си имаме котки.А те едни селяндурки такива,невъзпитани,некултурни - откъде да знаят,че това не са мишки!

 Май много горещо пак посрещнахме новата членка!Изглежда я подплашихме - не се появи повече!
Виж целия пост
# 359
Еее ма на стресирахте ме.
Сега ручам Bruschette Maretti с 4 сирена.
Ама те били хубави и как вървят с бирата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия