Янче,то кой ли не се е срещал с тез гадни гадинки,но са отврат бе.И аз в мазата имам сегиз,тогиз.Храня си ги с отрова на бонбонки,унищожавам ги,други идват,и въртим колелото на късмета така:те да оживеят,аз да ги изтрепя.



невъзможно е човек да ви изчете ..

Сутрин с малкия докато Миши води Вики на терапия а след обяд на басейните сме до към 18ч 
Аз там където знам че има такива гадини не стоя изпитвам ужас от мишка.
Като бях момиче в крачола на панталона ми е влизала мишка и ми е излизала по горе на панталона и от тогава изпитвам такъв страх ..от нищо друго не ме е страх и змии убивам и всичко но това животно не го понасям.
Стискам палци всичко да се оправи.










Препоръчани теми