Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 068
  • 1 069
# 480
Балсам за сваляне на грим:равни части спирт,глицерин и лимонов сок

Тук има някаква грешка, как така спирт на лицето за премахване на грим  Naughty
Виж целия пост
# 481
Балсам за сваляне на грим:равни части спирт,глицерин и лимонов сок

Тук има някаква грешка, как така спирт на лицето за премахване на грим  Naughty
Няма грешка Naughty
Виж целия пост
# 482
Аз пробвах маската с мед и шампоан, но с шампоан оцветител. Накрая полях измитата коса с оцетена вода. Определено косата ми е много по-бляскава. Следващото миене ще пробвам с обикновен шампоан...
Благодаря за идеята   bouquet
Виж целия пост
# 483
И аз я пробвах маската с меда и шампоана , много хубава и тежка става косата.  Flutter
Виж целия пост
# 484
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата .........

Един въпрос имам  - на мокра или суха коса се нанася маската?

Виж целия пост
# 485
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата/,по желание можеш да сложиш 1-2 жълтъка, кисело мляко, ракия, някакво масло/напр.бадемово/,а може и само мед и шампоан  Hug на мокра коса се разпенва маската, слагаш каска и стоиш 20-30 мин. След това се изплаква само с вода! Косата става бляскава и мн здрава !
Ще останеш мн доволна от мигновения ефект! Peace

Виж целия пост
# 486
Ето една маска за лице с лимонов сок:/много е лесна/

1ч.л.хума,1ч.л.кис. млеко,1ч.л. лим. сок,1ч.л. сода бикарбонат

Разбъркват се добре и се нанасят на измито лице.След 15 мин. се измива с хладка вода.
аз я пробвах тази маска но след като си измих лицето беше цялото в червени петна и пламтеше  ,сякаш съм си изгорила лицето  това ще е от сода бикарбоната ,според мен не трябва да се слага сода бикарбонат но не знам пак де казвам според мен сега се чудя с какво да се намажа измих си лицето с детски сапун ,но никакъв резултат сърби и пламти  Sad
Виж целия пост
# 487
Ето една маска за лице с лимонов сок:/много е лесна/

1ч.л.хума,1ч.л.кис. млеко,1ч.л. лим. сок,1ч.л. сода бикарбонат

Разбъркват се добре и се нанасят на измито лице.След 15 мин. се измива с хладка вода.
аз я пробвах тази маска но след като си измих лицето беше цялото в червени петна и пламтеше  ,сякаш съм си изгорила лицето  това ще е от сода бикарбоната ,според мен не трябва да се слага сода бикарбонат но не знам пак де казвам според мен сега се чудя с какво да се намажа измих си лицето с детски сапун ,но никакъв резултат сърби и пламти  Sad

Ако имаш  бебешки крем или против подсичане, може и с някакво масло - бадемово, кокосово и т.н. Най-добре според мен е с крем Медико идеал или Здраве от тази серия да се намажеш...  bouquet

Пробвах тази маска с шампоан и мед... определено ми е много мека косичката, но не мога да кажа дали съм доволна все още...  newsm78
Виж целия пост
# 488
Ето една маска за лице с лимонов сок:/много е лесна/

1ч.л.хума,1ч.л.кис. млеко,1ч.л. лим. сок,1ч.л. сода бикарбонат

Разбъркват се добре и се нанасят на измито лице.След 15 мин. се измива с хладка вода.
аз я пробвах тази маска но след като си измих лицето беше цялото в червени петна и пламтеше  ,сякаш съм си изгорила лицето  това ще е от сода бикарбоната ,според мен не трябва да се слага сода бикарбонат но не знам пак де казвам според мен сега се чудя с какво да се намажа измих си лицето с детски сапун ,но никакъв резултат сърби и пламти  Sad

Ако имаш  бебешки крем или против подсичане, може и с някакво масло - бадемово, кокосово и т.н. Най-добре според мен е с крем Медико идеал или Здраве от тази серия да се намажеш...  bouquet

Пробвах тази маска с шампоан и мед... определено ми е много мека косичката, но не мога да кажа дали съм доволна все още...  newsm78
  bouquetблагодаря ти  dessy_gтака и направех намазах си лицето с крем здраве и веднага ми успокой кожата малко стоеше червена 1-2 часа но се оправи чесно казано малко се и поуплашех Sad
Виж целия пост
# 489
Не знам защо, но напоследък имам някакви пъпчици по лицето. Даже имам една огромна на бузата, която вече минава, но ми стана на рана, защото я стисках. Сега ще разгледам маските и ще си правя на лицето, че наистина е нещо  Sick
Виж целия пост
# 490
petya-81 мисля че това е било алергична реакция, не знам дали е от содата, аз преди време си правих маска с лимонов сок и мед и така почувствах дискомфорт на 1-рата минута още и веднага я отмих, пак ми се получиха червени петънца, но бързо отминаха след измиването. Друг път може би преди да си нанесеш някаква маска на цялото лице, опитай да мацнеш едно петънце някъде на шията, за да провериш за алергична реакция, както при боите за коси.
Виж целия пост
# 491
Пробвах маската за лице с крем за бръснене и утайка от кафе. Миришеше ужасно на гадно... ефекта беше - мека и розова кожа на лицето. Като я направя пак, ще докладвам...  Hug
Виж целия пост
# 492
petya-81 мисля че това е било алергична реакция, не знам дали е от содата, аз преди време си правих маска с лимонов сок и мед и така почувствах дискомфорт на 1-рата минута още и веднага я отмих, пак ми се получиха червени петънца, но бързо отминаха след измиването. Друг път може би преди да си нанесеш някаква маска на цялото лице, опитай да мацнеш едно петънце някъде на шията, за да провериш за алергична реакция, както при боите за коси.
благодаря ти за съвета tsveta_pile но тази специално няма да я пробвам повече със сигурност  bouquet
Виж целия пост
# 493
момичета аз пробвах вече  3 пъти тази маска с мед и шампоан  и съм много доволна вътре добавям и един жълтък косата ми придоби блясък и ми стой малко по  обемна  Peace
Виж целия пост
# 494
3 жълтъка, 1.с.л. зехтин и 1 кафяна лъжичка ром. Разбъркайте добре, нанесете сместа кичур по кичур и оставете да подейства около 20 минути. Добре е главата да се покрие с кърпа.
**

*************************************************************************************
1 ампула витамин А (на капки)
1 ампула витамин В
1 супена лъжица зехтин
1 супена лъжица счукан чесън (може и на прах,не е мн ефикасно)
1 жалтък
Всичко се разбърква,нанася се в корените на косата и се престоява 2 часа.Ако може косата да е обвита с шапка за баня или някаква кърпа.След което се изплаква с хладка вода и се измива добре с шампоан.
************************************************************************************
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия