Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 071
  • 1 069
# 495
Аз пък изказвам специални благодарности за рецептата - крем за бръснене+утайка от кафе  Hug
До сега се ексфолирах само с утайка, но в комбинация с крем забръснене ефекта е поразителен!  newsm10
Виж целия пост
# 496
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 497
а знаете ли някакво средство против торбички под очите? Пробвах  да не ям солено , да не пия много вода вечер, дори дпрях да се гримирам за известно време- никакъв ефект сутрин пак са си там. #Cussing out
Ако някой знае някакво средство против това ще съм ви много благодарна  Hug
Виж целия пост
# 498
Опитвала ли си всяка вечер като си легнеш да си сложиш по едно пакетче чай да всяко око. Някакъв билков, няма значение точно с какви билки е. Пийвате с мъжа ти по чайче преди лягане и после на очетата. Прави го известно време и ще видиш дали има ефект. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Опитвала ли си всяка вечер като си легнеш да си сложиш по едно пакетче чай да всяко око. Някакъв билков, няма значение точно с какви билки е. Пийвате с мъжа ти по чайче преди лягане и после на очетата. Прави го известно време и ще видиш дали има ефект. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 500
За торбички под очите знам суров картоф-на всяко око по една шайба(суров)10-15мин.всеки ден

Или по едно пакетче черен чай,пак всеки ден,пак 10-15 мин.
Виж целия пост
# 501
Лайка, маточина и хума
 Прави се запарка от двете билки. Прибавя се една супена лъжица каолин или хума. Добре разбъркана, сместа се поставя върху лицето и шията. Измива се след 80 минути. Полезна е при мазна, отпусната кожа с широки пори.


Копър, растително масло и царевично брашно
 Запарка от две супени лъжици ситно нарязан копър се смесва с една супена лъжица рициново масло или зехтин и една супена лъжица царевично брашно. Бърка се, докато стане хомогенна каша. Остава на лицето половин час и се измива с топла вода. Подходяща е за нормална, суха и чувствителна кожа.


Моркови и лимон
 Две чаени лъжички ситно настъргани моркови се стриват в хаванче. Смесват се с една супена лъжица каолин или хума. Прибавят се 5-7 капки лимонов сок. Бъркат се добре. Маската остава 30 минути. Измива се с хладка вода. Полезна е за нормална и мазна кожа с широки пори.
Виж целия пост
# 502
3 жълтъка, 1.с.л. зехтин и 1 кафяна лъжичка ром. Разбъркайте добре, нанесете сместа кичур по кичур и оставете да подейства около 20 минути. Добре е главата да се покрие с кърпа.
**

*************************************************************************************
1 ампула витамин А (на капки)
1 ампула витамин В
1 супена лъжица зехтин
1 супена лъжица счукан чесън (може и на прах,не е мн ефикасно)
1 жалтък
Всичко се разбърква,нанася се в корените на косата и се престоява 2 часа.Ако може косата да е обвита с шапка за баня или някаква кърпа.След което се изплаква с хладка вода и се измива добре с шампоан.
************************************************************************************

Страхотна тема момичета. Hug
А тази маска с чесъна влияе много добре  на косопада ама после мирисмата Whistling
Месеци наред  не мога да си измириша косата от чесъна,но пък е вълшебен  Peace
Ще следя темата с интерес  bouquet
Виж целия пост
# 503
а знаете ли някакво средство против торбички под очите? Пробвах  да не ям солено , да не пия много вода вечер, дори дпрях да се гримирам за известно време- никакъв ефект сутрин пак са си там. #Cussing out
Ако някой знае някакво средство против това ще съм ви много благодарна  Hug
Сварява се чай от билки, който после се замразява във форма за да се получат малки  кубчета Увива се в кърпа и се слага  под очите за 5 минутки.
Виж целия пост
# 504
А можете ли да ми кажете нещо за матиране на белите коси тъй като съм алергична към боите за коса а съм много побеляла  Cry Предварително се извинявам ако е писано за това вече   bouquet
Виж целия пост
# 505
А можете ли да ми кажете нещо за матиране на белите коси тъй като съм алергична към боите за коса а съм много побеляла  Cry Предварително се извинявам ако е писано за това вече   bouquet

Ако ти е светла косата, можеш да си правиш гъста отвара от цветове от лайка, с която поливаш след измиване, без да изплакваш.
Ако ти е тъмна косата - отвара от листа от кромит лук /придават червеникав оттенък/.
А може да пробваш с къна, ако и към нея нямаш оплаквания, но е най-добре да си вземеш натурална къна, тъй като в нея няма допълнителна химия.  bouquet
Виж целия пост
# 506
Здравейте! Искам да попитам сега като съм бременна мога ли да си слагам поне по малко тровитаминол в маската? И ако някой знае някоя подходяща рецепта за коса за този период ще съм му много благодарна да каже, защото аз така или иначе съм с тънка коса   bouquet
Виж целия пост
# 507
Whitewitch  по никакъв начин не можеш да навредиш на плода нито с маска за коса нито с боя за коса.Лека и безпроблемна бременост
Виж целия пост
# 508
А можете ли да ми кажете нещо за матиране на белите коси тъй като съм алергична към боите за коса а съм много побеляла  Cry Предварително се извинявам ако е писано за това вече   bouquet

заповядай  Simple Smile

http://valinda.editboard.com/forum-f2/topic-t121-8.htm#945
Виж целия пост
# 509
dessy_g , Impromptu благодаря ви много   bouquet Ще се пробва задължително  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия