Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 072
  • 1 069
# 390
Аз да запитам ако може Blush Маска за косата с хума става ли за поизтощена косица? Мисля да забъркам един бъркоч от зехтин, хума, мед и жълтъци, но се колебая за хумата. Под изтощена имам предвид третирана - къдрена преди повече от 6 месеца и в момента корените са добре, но по краищата има следи от приложения й тормоз. А ми се иска да я сложа , че четох някъде назад, че леко изсветлява косата Blush
Виж целия пост
# 391
Аз да запитам ако може Blush Маска за косата с хума става ли за поизтощена косица? Мисля да забъркам един бъркоч от зехтин, хума, мед и жълтъци, но се колебая за хумата. Под изтощена имам предвид третирана - къдрена преди повече от 6 месеца и в момента корените са добре, но по краищата има следи от приложения й тормоз. А ми се иска да я сложа , че четох някъде назад, че леко изсветлява косата Blush

Хумата е вълшебната кал  Simple Smile Много е полезна за косата и подхранва със сигурност. Хубава е маската която споменаваш, хумата малко изсушава и затова се слага зехтин - резултатът ще ти хареса. Само меда не знам защо се прибавя?

Виж целия пост
# 392
Зависи от хумата. Щом косата ти е изтощена - НЕ използвай зелена/синя.
Вземи си бяла, розова или жълта хума Hug
Разеди с лимонов сок или оцет и малко вода (угася я - започва да шупти като при кисело мляко със сода бикарбонат).   bouquet
Не съм забелязвала обаче да ми изсветлява косата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 393
Ау , хораа , аз търся нещо за коса .. Значи мойта е много странна , защото тъкмо се беше оправила и изведнъж почна да изглежда като премита /а я мия по 2 пъти на седмица/ ?! Някаква маска да препоръчате?!
Виж целия пост
# 394
Дано не се повтарям Simple Smile

Нещо, което ми действа много добре на бюста.
Оставям 1 банан добре да почернее няколко дни или направо си купувам такъв. Смачквам и пълня един стар плътен сутиен (ако е по-тънък на 2-рата минута протича) и така поне 20 мин. Това го бях чела много отдавна като рецепта на Синди Крауфорд за хубав бюст. Аз определено съм доволна, кожата става много мека, а и от студеното сега през цялото време гърдите стоят много стегнат

Цялото тяло и лицето си мажа понякога със смачкани праскови или банан и мед - кожата става много мека.
Виж целия пост
# 395
Аз преди малко си направих маска за лице с мед , и не знам дали е така , но имам чувството че е по-еластична и по-приятна на пипане кожата  Flutter
а искам да попитам , за дъщеря ми , тя няма много пъпки , но ако можете да ми препоръчате нещо за редовна употреба?!
Виж целия пост
# 396
Аз само да предупредя, за маската с мед бъдете много внимателни. Аз съм алергичен човек и като си направих маска на лицето от мед и след 5 мин почувствах сърбеж и веднага я измих, но въпреки всичко ми се появиха доста зачервени петънца и пъпчици, който постепенно стихнаха, след обилно измиване на лицето. Така че маска от мед за алергични хора не е препоръчителна, може би първо трябва да пробвате малка област и ако няма отрицателен ефект цялото лице
Виж целия пост
# 397
Здравей Дейзи, на мен една колежка ми каза рецепта против целулит и отслабване. Сутрин на гладно изпиваш една водна чаша с топла вода. След това изяждаш 1 чаена чаша сварен ориз, но без никакви подправки вътре /много е гадно/. През деня ядеш каквото си поискаш, а вечерта изяждаш 1-2 шепи пуканки. Аз я почнах тази рецепта от два дни и не знам дали има ефект, но се надявам.
 Казаха ми и маска за черни точки /не съм я пробвала/:
1ч.л. оцет
1ч.л. глицерин
1 с.л. талк
Получената каша се поставя на местата с черни точки. Маската се оставя докато се усети неприятно щипане и парене. Накрая лицето се измива със студена вода.
Виж целия пост
# 398
Здравей Дейзи, на мен една колежка ми каза рецепта против целулит и отслабване. Сутрин на гладно изпиваш една водна чаша с топла вода. След това изяждаш 1 чаена чаша сварен ориз, но без никакви подправки вътре /много е гадно/. През деня ядеш каквото си поискаш, а вечерта изяждаш 1-2 шепи пуканки. Аз я почнах тази рецепта от два дни и не знам дали има ефект, но се надявам.
 Казаха ми и маска за черни точки /не съм я пробвала/:
1ч.л. оцет
1ч.л. глицерин
1 с.л. талк
Получената каша се поставя на местата с черни точки. Маската се оставя докато се усети неприятно щипане и парене. Накрая лицето се измива със студена вода.

За рецептата за целулита,ще очаквам да се похвалиш с резултат Peace
Пиши има ли такъв!
Виж целия пост
# 399
Искрено се надявам да има някакъв ефект. Това, което ми обясниха е, че ориза действал като гъба и попивал всички мазнини. Няма да се отказвам...
Виж целия пост
# 400
Здравейте! Темата е мн. хубава и аз се записвам. Grinning
Ето и от мен една маска за изтощена и падаща коса:
2 аспирина се стриват и са разбъркват с мас. Намазва се косата, увива се с кърпа или найлон и така се стои 3 часа. После се измива добре и ефекта е  Peace чудесен!
Виж целия пост
# 401
Напоследък си правя маска като мокря пшеничен зародиш с малко вода и го слагам на лицето си - доволна съм, почиствам се добре порите и става мека кожата, стоя 15 мин.  Peace  Hug
Виж целия пост
# 402
здравейте ето ви и една рецепта и от мен за лицето-намазваш лицето с мед и оставаш така 15 минутки после го измиваш кожата ти става мека и нежна супер е Peace
И аз я правя тази маска, само че след 15 минути не измивам направо, а с парченце от хавлия /да е грапаво/ топя в много гореща вода, колкото ми издържат пръстите, изстисквам и започвам да търкам по лицето върху меда. Като изтрия малко, измивам парченцето хавлия пак в горещата вода и пак търкам и така няколко пъти, докато се изтрие меда. Чак след това изплаквам с хладка вода. Ефектът е невероятен!
Виж целия пост
# 403
Аз спрях да правя рецепата за целулита. Знаете ли колко е гадно да ядеш варен ориз без никакви подправки и то рано сутрин?  Sick
Засега съм на топла вода, но мисля да започна японската диета от понеделник... Thinking
Виж целия пост
# 404
Нямах време да прочета всичко и не знам дали е писано досега, но ще ви кажа един много прост начин за освежаване и стягане на кожата.Рецептата е проста : лед!!! Минете цялото си тяло и лицето с няколко бъчки лед Simple Smile Вярно..малко е студеничко, но ще се чувствате супер Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия