Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 077
  • 1 069
# 540
И аз се навих да пробвам това с меда , звучи добрее пък и много добри отзиви, само да се снабдя с хубав мед и веднага , после ще споделя резултатите  Hug А нещо за пъпки да ми предложитее ?


Мажи се с мед против пъпки, много помага. Да права си, че меда трябва да е хубав (истински), инъче няма смисъл Peace
Виж целия пост
# 541
И аз се навих да пробвам това с меда , звучи добрее пък и много добри отзиви, само да се снабдя с хубав мед и веднага , после ще споделя резултатите  Hug А нещо за пъпки да ми предложитее ?


Мажи се с мед против пъпки, много помага. Да права си, че меда трябва да е хубав (истински), инъче няма смисъл Peace
Виж целия пост
# 542
И аз се навих да пробвам това с меда , звучи добрее пък и много добри отзиви, само да се снабдя с хубав мед и веднага , после ще споделя резултатите  Hug А нещо за пъпки да ми предложитее ?


Мажи се с мед против пъпки, много помага. Да права си, че меда трябва да е хубав (истински), инъче няма смисъл Peace
Мерси ,при първа възможност ще пробваам и двете маскии  Mr. Green
Виж целия пост
# 543
Последната маска, която си правих беше от майонеза, кисело мляко и зехтин. Отрази се прекрасно особено на сухите крайчета и мисля да продължавам да я правя. После дори измивам само с бебешки шампоан и не слагам и балсам. Много съм доволна!!!  bouquet
Виж целия пост
# 544
Здравейте,
Аз искам да попитам тези, които използват утайка от кафе - може ли за краката да се ползва всеки ден? Аз днес за пръв път се измих с утайка и кожата ми стана много нежна и мека, но според мен за тялото не бива да се ползва всеки ден. Но на краката имам целулит и затова бих искала да разбера дали там може Simple Smile.
От около два месеца се мажа с утайка от кафе. В седмицата веднъж разтривам цялото тяло.Кожата става много мека. В областта на бедрата "трия" всеки ден- поизглажда се. И винаги много хубаво радтривам ръцете- не е нужен после никакъв крем за ръце.Скоро мисля да пробвам маската за лице- утайка с пяна за бръснене /форумна рецепта/.
Виж целия пост
# 545
Меда е много полезен и като цяло (дали за коса или лице ще го ползваш) действа много, много добре на кожата, още повече, че има много витамини в него и нито изсушава, нито омазнява, а поддържа и подобрява. Peace
Пробвай да си сложиш мед и на лицето за 30 мин. - чисто, само мед.
На лицето си правя от години. понякога слагам и лимон. Дори меда го правя и като пилинг маска- като постои не изплаквам веднага, а започвам да потупвам с ръце и той се лепи по пръстите.след пет минути такова леко потупване изплаквам. Идеално почиства горния слой и подхранва. Peace
Виж целия пост
# 546
Момичета, ние сме производители на мед и аз отдавна си се пляскам с него, особено през лятото. Досега го бях ползвала само за лицето и тялото. Тук прочетох за маска от мед+ шампоан. Сега вие пишете и за мед + балсам. Може ли малко по-подробно, че върнах назад мненията, но не намерих точната рецепта. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 547
Момичета, ние сме производители на мед и аз отдавна си се пляскам с него, особено през лятото. Досега го бях ползвала само за лицето и тялото. Тук прочетох за маска от мед+ шампоан. Сега вие пишете и за мед + балсам. Може ли малко по-подробно, че върнах назад мненията, но не намерих точната рецепта. Благодаря предварително!


Toва с мед и балсам аз си го измислих, понеже е много лесно а аз все нямам време Sad. Смесваш мед и балсам 1:1. Измиваш си косата и нанасяш маската, така стоиш 10-15 мин. поне и изплакваш.  Wink
Виж целия пост
# 548
Далия, благодаря ти! Сега имам Миосотис маска за коса, ще пробвам да я смеся с мед и ще се похваля с резултата след това!
Виж целия пост
# 549
Преди маска, за измиване - сапун със сода - да почисти добре кожата и да отстрани мъртвата кожа, но не е хубаво да се прекалява, понеже я изсушава и може да я нарани.
Виж целия пост
# 550
Здравейте момичета Wink
обезцветявах си косата-от черна я направих кестенява на кичури,страхотно се получи,но сега изисква още повече грижи.Много е суха и краищата май започват да се начупват newsm78
Дайте идеи за маски
Предварително ви благодаря Hug
Виж целия пост
# 551
Здравейте момичета Wink
обезцветявах си косата-от черна я направих кестенява на кичури,страхотно се получи,но сега изисква още повече грижи.Много е суха и краищата май започват да се начупват newsm78
Дайте идеи за маски
Предварително ви благодаря Hug


Виж тази с меда. Похвалиха я. Предполагам подхранва добре - едно, заради балсама и второ, заради меда. Иначе при изсушена коса след боядисване (поне при мен), най-добре балсами за коса като тези в Арома Стайл пакетчетата в кутиите боя, например. На мен така ми се оправи косата след опит за изрусяване, когато беше станала като тънки конци и се късаше от леко дърпане - кошмар беше. За 2 седмици се съвзе и оправи, а за месец беше ок.
ПС: А може и косата ми да е "НЕкоса"   Laughing
Виж целия пост
# 552
Здравейте момичета Wink
обезцветявах си косата-от черна я направих кестенява на кичури,страхотно се получи,но сега изисква още повече грижи.Много е суха и краищата май започват да се начупват newsm78
Дайте идеи за маски
Предварително ви благодаря Hug


Дай снимка, понеже и аз съм кестенява и искам да направя кичури...  Hug
Намерих нещо интересно, но май е прекалено скъпо...
http://hair.hit.bg/SCS.html
Виж целия пост
# 553
Здравейте момичета Wink
обезцветявах си косата-от черна я направих кестенява на кичури,страхотно се получи,но сега изисква още повече грижи.Много е суха и краищата май започват да се начупват newsm78
Дайте идеи за маски
Предварително ви благодаря Hug


Дай снимка, понеже и аз съм кестенява и искам да направя кичури...  Hug
Намерих нещо интересно, но май е прекалено скъпо...
http://hair.hit.bg/SCS.html
така стана първоначално
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247199
а в момента сам така
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247200
иска ми се да я боядисам тъмно кестеняво или нещо такова
какво ще кажете? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 554
И аз искам нещо такова да се получи, но моята основа е доста по-тъмна. Може би ще направя някакви кичури в тъмно-русата гама или ще се боядисам в същата гама. Още не съм решила...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия