Помощ ! Хлебарки! 2 тема

  • 125 411
  • 541
# 180
PinkPanther , още откакто писа, че ще го забраняват /май минаха две години?/ , съм си купила няколко пакетчета, слава Богу не ми се е налагало да ползвам, измряха от първия път. И на съседката купих, да не си ги предаваме.
Да споделя още веднъж опита си - така ми беше писнала двегодишната борба с вадене на всичко и пръскане, че с Регента нищо не вадих. Напръсках пода и около шкафовете. Също и върху тях, където е високо. Никъде по шкафове не съм пръскала. След около седмица изчезнаха напълно.
Виж целия пост
# 181
забравете тези райдове.
има едно нещо, което е безотказно за хлебарки и всякакви гадини, дори паяци не се въдят - казва се АЙКЪН, купува се от аптеката и се разрежда с вода. след като изсъхне е безвредно за хората, аз съм ръсила като пълзеше детето дори.
Виж целия пост
# 182
   Аз пък си пръсках с Федоната.Съдържа същото вещество ,което съдържа Регента. Струва само 2.60лв.Пръсках при дете и куче.



Виж целия пост
# 183
Тази година хлебарките са неудържима напаст. Вече повече от месец водя война на два фронта, засега със съмнителен резултат.
В нашия блок има от черните- големите, винаги сме ги удържали извън апартамента, само някоя заблудена, но изключително рядко и я намираме умряла тъй като профилактично се пръска с препарат. Тази година свърши препарата с който пръскаме (бяхме го взели от фирма и не знам какъв е точно) и началото на лятото започнаха да се появяват. Купих Айкън, вече няколко пъти пръскам, но продължавам да виждам по 1-2 седмично, значи не умират тези гадове. Сега и малките са се родили и ги дебна и тях. Намирам трупове, но снощи 2 малки най- спокойто си се разхождаха.
Който е ползвал Айкън моля да каже нормално ли е след 1 месец пръскане още да намирам хлебарки. Дали да не търся друг препарат?
Другият ми проблем са кафеви и мебелни хлебарки в апартамента на баба ми. Там са толкова много, че не смея да припаря, нещо страшно стана за няколко месеца. Пръсках с най-различни препарати- от Райд до Айкън, никакъв резултат, дори не намаляват. Извиках фирма, пръскаха вторник и поне почнаха да измират, но вече 6 дни минаха, а има още много неумрели. Казаха след 10-15 дни да се обадя за второто пръскане, но не мога да преценя има ли полза от първото им посещение.
Вече съм за лудница, Райда ми е винаги на една ръка разстояние, ако видя някоя гад  ooooh!
Виж целия пост
# 184
Aктивната субстанция във ФЕДОНА е alphacypermethrin.

В РЕГЕНТ и ФРОНТЛАЙН е fipronil.
Виж целия пост
# 185
    Не знам кое вещество в кое е, препоръча ми го аптекаря от агроаптеката и имаше удивителен ефект. Така ми беше казал аптекаря, така написах и аз. Не е важно какво съдържа, а какъв е ефекта.Поне за мен!
Виж целия пост
# 186
Щом казваш, че действа - много добре!
Виж целия пост
# 187
В къщи две години пръскаме с Айкън- избива  де що има насекомо. Намираме умрели хлебарки по терасите, скрипи, миризливки и т.н. Но ние по принцип вкъщи само 2 пъти сме виждали хлебарка, пръскаме защото знаем, че в съседите има, а не са съгласни да извикаме фирма да напръска целия блок. Препоръчах го на приятелка, която живее на квартира и имат много хлебарки и каза, че при тях нямал никакъв ефект. Така че май зависи с какво са ги морили преди. Смятаме догодина да сменим отровата, че да не вземат да свикнат.  Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Извинете, ако въпроса ми е обсъждан вече, но ползвал ли е някой Уред против насекоми Pest Reject? На мен ми трябва, за да се отърва от мухи в офиса.
Виж целия пост
# 189
Тази година хлебарките са неудържима напаст. Вече повече от месец водя война на два фронта, засега със съмнителен резултат.
В нашия блок има от черните- големите, винаги сме ги удържали извън апартамента, само някоя заблудена, но изключително рядко и я намираме умряла тъй като профилактично се пръска с препарат. Тази година свърши препарата с който пръскаме (бяхме го взели от фирма и не знам какъв е точно) и началото на лятото започнаха да се появяват. Купих Айкън, вече няколко пъти пръскам, но продължавам да виждам по 1-2 седмично, значи не умират тези гадове. Сега и малките са се родили и ги дебна и тях. Намирам трупове, но снощи 2 малки най- спокойто си се разхождаха.
Който е ползвал Айкън моля да каже нормално ли е след 1 месец пръскане още да намирам хлебарки. Дали да не търся друг препарат?
Другият ми проблем са кафеви и мебелни хлебарки в апартамента на баба ми. Там са толкова много, че не смея да припаря, нещо страшно стана за няколко месеца. Пръсках с най-различни препарати- от Райд до Айкън, никакъв резултат, дори не намаляват. Извиках фирма, пръскаха вторник и поне почнаха да измират, но вече 6 дни минаха, а има още много неумрели. Казаха след 10-15 дни да се обадя за второто пръскане, но не мога да преценя има ли полза от първото им посещение.
Вече съм за лудница, Райда ми е винаги на една ръка разстояние, ако видя някоя гад  ooooh!
Слава бого не съм ги виждала от няколко години благодарение на фирмата която ми пръска  аз РЕГЕНТ и ФРОНТЛАЙН  не бих  си позволила  да пръскам дори и да имам хлебарки ПАК. bowuu
Виж целия пост
# 190
DIVA_ORHIDEQ 
 
сподели коя фирма ти е пръскала и си доволна. Ние викахме една преди 10 дена и резултата беше 2-3 дена, иамше трупове, сега пак виждам по някоя разхождаща се  #Cussing out
Виж целия пост
# 191
Слава бого не съм ги виждала от няколко години благодарение на фирмата която ми пръска  аз РЕГЕНТ и ФРОНТЛАЙН  не бих  си позволила  да пръскам дори и да имам хлебарки ПАК. bowuu

Какво те притеснява във Фронтлайн, че не би пръскала с него у дома?
Виж целия пост
# 192
DIVA_ORHIDEQ 
 
сподели коя фирма ти е пръскала и си доволна. Ние викахме една преди 10 дена и резултата беше 2-3 дена, иамше трупове, сега пак виждам по някоя разхождаща се  #Cussing out
по назад в темата дадох телефони на фирмата
Семейство Любенови 0888537012
0887685062

Фронтлайн,  е отрова нямам и доверие тва е предпо4итам фирмата защото видях резултата
Виж целия пост
# 193
 Дива орхидея, само да ти кажа, като поръчвах Федоната, ми казаха,че фирмите пръскат със същото. Защо си мислиш,че това с което пръскат не е отрова?
Виж целия пост
# 194
ФЕНДОНА (не знам защо са й сгрешили името дори на етикета  newsm78) не действа като отрова за хората и домашните животни.
Можеш да напръскаш, и да си останеш в същото помещение без никакъв проблем.
При Фронтлайн май не е точно така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия