
. уверявам ви, че ако имах и най-малка възможност да пътувам въобще нямаше да си следя бременността в Бс. други "специалисти" тук няма смисъл да търся - уж ходя при най-добрите /зав. отделения/. ще си отида на 3Д утре и пак ще звъня в ин витро лабораторията. то и без това всичко сверявам с тях. само силно се надявам да видя две бебета
. съжалявам, че до сега не съм отишла на 3Д, но при всички увещания, че всичко е наред.... пък и тук освен да ти кажат пола /за мен това не е от значение/ и да ти покажат как бебо си бърка в нослето друго не гледат. то всъщност друго не виждат - толкова могат хората.
За пръв път чувам за такава грешка в толкова късни седмици... Но важното е, че с бебата всичко е наред, и че няма остатъци, които да те притесняват. Всичко ще е наред
все пак като видяха, че човече ще се ражда, не нещо друго..... абе карай да върви. аз вече горе-долу се поуспокоих. сега остава да успея на време да се дотътря до Варна и да не ме изненада нещо мадамата, че въобще не ми се помисля да раждам в Бс.
Не знам дали има начин поне да подадеш някакво оплакване, дори след раждането ако не ти се занимава сега. Просто, за да си вършат по-добре работата и да не повтарят същите грешки с някой друг...
, но с колкото и стара техника са те гледат може ли месеци наред да виждат второ бебе, а сега изведнъж да изчезне? 

знам, че единя близнак може да умре в голяма седмица, ако са с обща плацента, но да изчезне ...... Препоръчани теми