през Рамадана всеки пости,но по арабски приемаме гости-84

  • 20 324
  • 292
# 165
Благодаря ви за поздравите и пожеланията за бебе Борис - изборът на име не беше лесен,но и аз мисля,че е супер.Таткото е родом от Санкт Петербург,затова трябваше е нещо руско,бг-ско,но и да звучи ок в Америка.Току-що получих първите снимки - за статистиката тегло 3.600,ръст - 54.5  Mr. Green Съвършен е и прилича много на майка си.Да са живи и здрави и тримата!

Абра, така е, аз съм по плавните преходи  Mr. Green
Варненки, борете вируса до край!  bouquet

Къде са другите?Явно след поста и готвенето,похапват доволно и не могат да се дотъркалят до компа.Аз май след малко ще си лягам  newsm78
Виж целия пост
# 166
 newsm68 аз съм вече здрава,другите момичета и те скоро ще се оправят най-много ден два да ги държи,важното е да си стоят в леглото ,като мен с една ръка подпирам брадата с другата пиша по клавиатурата  smile3534 и чета ,ама вие се разбягахте  smile3516
Апропо Абра като спомена името Борис аз само за един представителен се сещам - бат Бойко,как е той напоследък  newsm03
Виж целия пост
# 167
Ами, не са се разбягали хората - преброих точно 12 човека.Но ние бързо пишем и те имат да наваксват с четенето  Mr. Green
Мегли   Hug
Рали, по-кротко с аха-нето наистина,избий си го от ума и устата,че водиш хората по лош път  Naughty
Магде,Галии, по една  Hug и за вас.
Рени,вярно е,Лондон е велик град.Ние се връщаме другата седмица,а ти май след нас.Отсега си стягам топли дрехи,че през юли какъв студ брах,не е истина.Един зловещ леден вятър,а те милите му викат бриз  #Crazy
Виж целия пост
# 168
Либра, сигурно преследва лошите бат Бойко  Laughing  (на живо е голям чаровник  Flutter, как не се сетих да го спомена и него   ooooh!  значи - бат Бойко и  Борисовците, които познавам са много хубави мъже  Mr. Green)

Олди не знам за другите ама от достоверен източник знам, че поне две форумки разденсваме на хита на деня  (сиди мансур)
нищо чудно че е малко празно, петък вечер е  Laughing само болните  и изморените сме тука явно  Mr. Green

Виж целия пост
# 169
Seksi на файсбука тъкмо ми писа един ливанец върнал се скоро от Златните пясъци и момчето голяма носталгия го мъчи. Да не е твойто Simple Smile Казва се Georges?

Виж целия пост
# 170
Абра,така ще да е.Аз денсам през деня  Mr. Green А иначе тази песен ми навява много весели спомени.Е,не от сватба,но все пак.
Кате М,хубаво предлагаш да наготвиш в Анет,обаче след 8 няма как да присъствам.Явно след Рамадана ще трябва да направим едно матине там или поне обедно гости.В Анет обичам да хапвам почти всичко,но едно морковено пюре ми е любимо   chef Аах, и мароканските сладки...



А,такааа,сега я втасахме.Как тъй ще ти пише на теб,бе Наде.А адвокатинът, който ти организирах,дето те канеше на ифтар? newsm78
Виж целия пост
# 171
а не,не моя се казва Рами
къде е тоя феисбоок всички имат рег ама аз нали нз
Виж целия пост
# 172
Шехи, то зет може да ми бъде момчето. Пише щото му липсва България и ми набарал албума със снимки от Златните от това лято (носталгия, казва човека).
Секси,  Heart Eyes те някой така почват, както и мойто хабиби, идват случайно тук и после сърцето им завинаги остава в България (и с някоя българска жена, най-вече)
Може да са били в една група с Рами, а и то не ме сваля момчето, само му е мъчно...
Виж целия пост
# 173
Е,щом само му е мъчно...
Да не тъгува,ми да идва пак,докато е още топло. Peace
Виж целия пост
# 174
ей Наде, тази снимка от Златните пясъци ли е?
Виж целия пост
# 175
Здравейте,момичета.
Снощи вляzох,не мога да смогна да прочета,днес също така,не мога да ви догоня Laughing
Добре дошли на новите попъления и на новоzавърналите се  bouquet
Белбей,чудесна новина,лека бременност  bouquet
Найра,С.момиче,Лили оzдравявайте по-бърzо  bouquet
Олд спорт,да е жив и zдрав кръщелникът ти.
И аz мислех да си сменям ника,но ще  е по-нататък,като ми хрумне нещо интересно.
Лили,Невал кога наистина успявате да спретнете такива трапеzи,браво на вас  bouquet
За zамраzените храни,иzполzвам най -вече микс от zеленчуци,спанак,копър и магданоz,че не ми се тича винаги до магаzина zа пресен,картофи,пици.Докато бяхме в Хамбург,половинката купуваше много вкусна сьомга,zамраzена от един афгански магаzин,но тук не сме попадали на такава,Пък и там всеки уикенд има рибен паzар на Елба,та има риба всякаква.Много го обичам тоzи град,нали и там се zапоzнахме :blushСпирам дотук,че май ме обzе носталгия Laughing
Наде,страхотни питки си спретнала,аz онzи ден бях купила май нещо подобно,само ги претоплям и готово.  chef
Ох,наистина,четох,четох и доста неща май и zабравих,трябва на по-малки порцийки да прочитам,че да съм в крак с новостите Crazy
Като каzвате zа таzи политичка,която е zабременяла,това малко ме препраща към кандидат вице-преzидентката в САЩ,на Джон Маккейн,която е много консервативна,голяма моралистка и против секса против брака,пък сега медиите само гърмят zа това ,че нейната 17годишна,неомъжена  дъщеря е бременна.В неподходящ момент и се  е случило и обратно на принципите,които проповядва.Но какво да се прави,човек никога не zнае,какво може да се случи.
Кой zнае колко ще иzпишете преz уикенда,дано намеря време да хвърля някое око.Моят мъж най-сетне ще почива,че напоследък все работи беz почивка,та ще се посветя на него теzи дни Flutter
Олди.лека нощ,легна ли си вече Laughing
Лека вечер на всички  bouquet
Брей,много пишете,не мога да си публикувам отговора  Joy
Виж целия пост
# 176
може,може те бяха 100 хабибчовци Laughing
ама аз само него и приятеля му Самир познажам,запознаха ме и с др ама не им помня имената
Виж целия пост
# 177
Да Ели, от Златните е - има няма едномесечна е.
 Rolling Eyes То на мене ми се връща там,  baby_neutral камо ли на този ливанец.  Wink Секси те голяма група, бе. Ливанския агент на Златните добре работи и добре рекламира. Мен много ме впечатлиха и израелците, макар че 90% бяха от руски произход

Виж целия пост
# 178
да вярно е,даже едно момче от 1 магазин ми вика ти да не си аниматорка,аз не защо-ами защото с момчетата на англ,пък с момичето на бг Whistling
Виж целия пост
# 179
           

Това от мен за днес утре се започва на ново .





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия