Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е разликата между Рамазан и Рамадан?
Какви са приликите в речника между българския и арабския език?
Какви са предизвикателствата при живеене в Саудитска Арабия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е разликата между Рамазан и Рамадан?
-
Какви са приликите в речника между българския и арабския език?
-
Какви са предизвикателствата при живеене в Саудитска Арабия?
Живеенето в Саудитска Арабия може да бъде предизвикателство за чужденците поради строгите религиозни и културни норми. Тези предизвикателства включват ограничения в облеклото, ограничения в общуването между половете, специфични правила за хранене и пост, както и дискриминация въз основа на цвят на кожата и етнически произход.
-
Кои са някои от най-популярните продукти, които хората купуват в магазините?
-
Какви рецепти за готвене на риба бяха обсъдени в дискусията?
този път на уиндоуса нещо му стана и се наложи да го инсталираме наново







,Наде от снимката се носи аромат на току що изпечена берберска питка ,ох добре че съм вечеряла иначе ще глътна монитора 

и пазете леглото за ден два ,така ще имате време да изчетете старите теми ,аз така направих
Е дааа...ам а и тука-нееееее
,плюс това ми казаха че имам цистит и нещо на бъбреците,ама нз дали да им вярвам
Гледам го, че тоз младеж започна да го употребява твърде често... не казва нищо за превода и значението... Аз кажа нещо и той аха... Даже един път викам - бе какво си заповтарял тва аха.. отначало не е споменавал, ама покрай мен нещо много му хареса...
Една глава ме цепи 


У нас ухае на гуава целия хол...и на спомени
...а мениджарите женени ли бяха?

Исках много да постя и аз, но се притеснявам, че може да ми прилошее по време на работа или да объркам нещо от глад, тъй като работя с пари.
Найра ти май беше споменала за това.
Та затова бяха настанени в двата края на ресторанта, а по средата като буфер - останалите националности.И започна фиестата,ядене,пиене,танци,стана полунощ,настъпи Новата 2001 година.И в един момент кой се напушил,кой се напил - персонал и гости се омешаха здраво.Аз се оттеглих малко след това,защото вакханалията не ми беше по вкуса никак,а и бях капнала от умора.