Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с развитието на децата?
Какви са някои предложения за осигуряване на безопасността и подпомагане на прохождането на децата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с развитието на децата?
-
Какви са някои предложения за осигуряване на безопасността и подпомагане на прохождането на децата?
-
Какви са мненията за използването на проходилки и кошари за деца?
-
Как мога да направя стълбите в дома си безопасни за децата, за да предотвратя падания?

Имам един въпрос- минали ли сте ,вие мами на по-големи дечица,през период на рев за мама? Направо ще лудна последните дни
-само да се скрия зад вратата и се започва рев до припадък, до посиняване и повръщане/ преди да ги приспя преди малко ,бях в тоалетната и докато изляза-едната се разсополевила от рев-без да е болна,а другата трепери и повърнала




И аз скоро се чудех как ще правя прощапулник, но май наведнъж. Аз знам, че трябва да се направи до 1 месец след прохождането, но дори и да се разминат, може би ще ги изчакам. Или пък сега ми идва на ум. С единия роднините, с другия - приятели.
Искаш ли?
Поздравления за смелостта и на двете с Айла. Мен също много ми се иска още 1-2, но не ми стиска
Слончи, страхотни сте.