Работна тема "Детските площадки в България"

  • 29 528
  • 374
# 195
Здравейте

Едва сега от многото работа ми остана време да погледна във форума.

Виждам, че се обсъжда някакво писмо.

Мога ли да помоля да ми изпратите на маила (sirkarov@gmail.com) въпросното писмо.

Благодаря!

Бих могъл да подкрепя инициативата.

Ивайло Сиркаров

Виж целия пост
# 196
Г-н Сиркаров, надявам се най-късно в понеделник да мога да взема отношение по написаното от вас.

Изи, знаеш ли какво се присетих - май в писмото беше писала за разбития асфалт в Южния парк.... (ще имам достъп до него чак довечера, за да ти цитирам точно). Аз обаче не се сещам за такива места, асфалта го оправиха.  newsm78 Ако ти се сещаш, пиши, моля и Доли да се включи по въпроса.  Peace
Виж целия пост
# 197
Г-н Сиркаров, благодаря Ви за включването и за желанието да ни подкрепите!  Simple Smile


... май в писмото беше писала за разбития асфалт в Южния парк....

Не, ставаше въпрос за разбитите павета по алеите на НДК около детския кът - площта им се разраства със всеки изминал месец.

Снимките вече са у мен.  Simple Smile Кога ще се видим?

Пак да попитам за лице за контакт - кой кого е посочилл в писмата, не е ли хубаво да бъде един човек (писах моето име в писмото до Триадица съвсем просто ей така, хич не държа даже това да съм аз).  Peace
Виж целия пост
# 198
Утре мъжът ми и чичо са именници, така че, освен ако не ми дойдете на гости, май няма да стане.  Laughing В неделя?
Виж целия пост
# 199
Еееее честит празник тогава! Да са ти живи и здрави!  Hug

В неделя кога?? В 16 ч. Ники ще кара колата за смяна на гуми и всъщност заради това няма да мога да дойда на срещата в клуба, освен ако Каби реши, че не иска да спи и че иска да ви види.  Simple Smile Друг твърд ангажимент засега нямаме май.
Виж целия пост
# 200
Изи, аз сигурно ще съм с малката и без кола, както обикновено, така че май ще трябва да е някъде около "Патетата" -ъ-ъ.  Laughing
Виж целия пост
# 201
Така, писмото е разпечатано в 5 екземпляра: 2 за община "Триадица", 1 за СО, 1 за наш архив и 1 за архив на Асоциация "Родители". Утре ще го дам на Доли за подпис. Това за асфалта в Южния парк го махнах, защото сме посочели само площадки върху тревни площи, те там слава богу повечето са такива, а не върху асфалт. Сетих се и още нещо - аз на Асоциация "Родители" нямам как да го дам за подпис, нито пък да го внеса в общините (знаете, че не мога да излизам през работно време), така че, Изи, няма смисъл да ми даваш снимките. Утре мога да оставя писмата и моите снимки на някого и да се разберете с него.  Peace Мисля, че не е проблем ти да надпишеш снимките от НДК - какво като са с различен почерк?  Hug

Виж целия пост
# 202
Екземплярите на писмото и снимките са предадени на Доли.  Peace Довечера ще пратя писмото на Асоциация "Родители" - на мейла, който Изи ми пусна на ЛС и ще посоча мобилния на Сдружението за контакт.  Peace

Ще си разделя поста на 3, за да не се смесват нещата.
Виж целия пост
# 203
Здравейте

Едва сега от многото работа ми остана време да погледна във форума.

Виждам, че се обсъжда някакво писмо.

Мога ли да помоля да ми изпратите на маила (sirkarov@gmail.com) въпросното писмо.

Благодаря!

Бих могъл да подкрепя инициативата.

Ивайло Сиркаров



Г-н Сиркаров, моля да се обадите на тел. 0878989724. Телефонът е на СНБМ и в момента се намира в председателя г-жа Теодора Иванова-Вълева. Може би ще е най-добре да се срещнете с наши представители, за да уточним как бихме си били взаимно полезни.

Доли, вчера не срещата Саня каза, че няма против да се срещне с г-н Сиркаров. Други желаещи от страна на СНБМ да присъстват на срещата?
Виж целия пост
# 204
По молба на Доли извадих от темата всички от СНБМ, които са писали в нея:

Ани (velmar)
Деси
Доли
Ели (Ellea)
Изи
Кети
Надето
Саня
Сия
Таня
Тони
Хриси

Ако съм пропуснала някого, моля да се допълни.  Praynig Също така, ако има и други членове, които биха искали да се включат, да се чувстват специално поканени. И пак по молба на Доли трябва да изберем координатор - моля за желаещи и предложения.  Hug
Виж целия пост
# 205
Екземплярите на писмото и снимките са предадени на Доли.  Peace Довечера ще пратя писмото на Асоциация "Родители" - на мейла, който Изи ми пусна на ЛС и ще посоча мобилния на Сдружението за контакт.  Peace

...

Писмото вече е изпратено.  Peace
Виж целия пост
# 206
ЗА координатор - тии!  Simple Smile  Peace

Шаманката, моя другарка-кърмачка, е писала в http://kabysan.multiply.com/journal/item/9/9?replies_read=13 , че желае заедно да напишем писмо до нейната община, а тя междувременно ще снима. Имате ли нещо против?  Simple Smile

Сия, а снимките в теб ли останаха?  Blush
Виж целия пост
# 207
Всички снимки са в Доли, както и 5-те разпечатани екземпляра на писмото.  Peace Пратила съм го и на Асоциация "Родители" по мейла с копие до нашата поща.

А за Шаманката - нямам против, видях, че общината е Подуяне, но трябва писмото те да си го "подковат", защото лично на мене районът не ми е познат.  Peace
Виж целия пост
# 208
На мен също не ми е познато състоянието на квартала. Ивето ще си го напише, но ако излиза от името на СНБМ трябва да е в общия формат и стил на писмата, които писахме и на бланка, т.е. да й пусна писмото до Триадица, да речем.
Виж целия пост
# 209
Предпочитам първо да го внесем, после не виждам проблем да й го предоставим.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия