Шоколадово-бананов кекс – много пухкав и приказно ароматен!

  • 137 076
  • 775
# 120
Направих кекса,страхотен стана.
Следващя път ще го снимам.
Благодаря за хубавата рецепта!
Виж целия пост
# 121
Селма благодаря за рецептата  bouquet,наистина невероятен вкус.
Правя го за втори път,като този път го залях с разтопен шоколад,ето и резултата:

Виж целия пост
# 122
poli__5 ,страхотна снимка! Hug За глазурата само шоколад ли си разтопила или има и още нещо? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 123
Ами един шоколад Своге с бучка краве масло и мъничко водичка Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Ами един шоколад Своге с бучка краве масло и мъничко водичка Simple Smile
    Да!Това е хубава глазура!
    Тя направо свети!  Nature Sunny
Виж целия пост
# 125
Следващото ми правене на кекса ще бъде със тази глазура Grinning,Поли   bouquet
Виж целия пост
# 126
Благодаря ви момичета   bouquet
Виж целия пост
# 127
Хиляди благодарности на Селма. Кекса стана много вкусен и се изяде веднага. Спасих само тези парчета.  bouquet

Виж целия пост
# 128
доро изглежда много добре, с какво е отгоре-глазура или пудра захар   bouquet
Виж целия пост
# 129
Благодаря.   bouquetГлазурата е белтък, пудра захар и лимонов сок.
Виж целия пост
# 130

А отгоре го залях с глазура от белтък, пудра захар и лимонов сок.
Ето го и резултата:


Ето от кого я взех. Нямах под ръка шоколадови пръчици да поръся.
Виж целия пост
# 131
Записвам се и аз,в момента кекса се пече Wink
След добрите отзиви на всички ,нямаше как да не го пробвам Peace
Селма  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 132
записвам се да го направя тези дни,страхотно изглежда,а вкъщи много обичаме банани Simple Smile
Виж целия пост
# 133
БЪрз въпрос, надявам се да не е разискван Embarassed Вместо маргарин може ли масло?
  bouquet
Виж целия пост
# 134
може
поне аз съм слагала  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия