Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са очакванията за предстоящата учебна година?
Какви са впечатленията на родителите от новото училище?
Какви са очакванията за математиката в новото училище?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са очакванията за предстоящата учебна година?
Форумът разкрива различни очаквания за предстоящата учебна година. Родителите се надяват на успех и добро настроение за новоприетите гимназисти. Има изразени опасения и вълнение относно адаптирането на децата към новите училища, но също така и положителни очаквания за създаване на нови приятелства и интересни академични предизвикателства.
-
Какви са впечатленията на родителите от новото училище?
-
Какви са очакванията за математиката в новото училище?
Форумът обсъжда различни очаквания за математиката в новото училище. Има коментари относно надеждата, че математиката ще стане по-интересна и предизвикателна за учениците, както и изразени опасения относно предмета. Родителите споделят своя опит и надежда, че децата им ще открият красотата на математиката в бъдеще.
-
Какви са очакванията за цветята за класната/класницата?
-
Какви са впечатленията от родителските срещи?




.
Привет, момичета!
Нали затова сме мами - да вдъхваме самочувствие и кураж у децата, да ги научим да вярват в себе си. 

Бих поставила под въпрос професионализма на преподавателя, ако Маги носеше само шестици, но при положение, че до този момент няма нито една, повредата е в нашето ТВ. И за да бетонирам аргументите си пред вас, ще кажа, че 90% от грешките на това контролно бяха от правопис на думи. Ама...като ни е калпава учителката, та им ги преподава грешно...
Иначе е вярно (при мъчително разкодиране и тълкуване от негова страна). И за да не ви се струва прекалено наказние четворката за краснопис по математика ще кажа, че на места е писал освен непробиваемо нечетливо- и по диагонал. Не преувеличавам. Черешката на тортата слагат двайсетина отпечатъци от палеца му (драска с химикал плътно по пръста и притиска върху листа), тъй като свършил много бързо и умрял от скука...пък и - слушайте сега много внимателно-"Ако някой се опитвал да му фалшифицира контролното, да се познаело по отпечатъците на кого е".

Ох, Дидка! Искрено ме разсмя! Не може да им се отрече изобретателността в оправданията! Ти представяш ли си колко всъщност е добър Косьо по математика, щом някой ще иска да му фалшифицира контролното!
Ха дано там учителите да струват
По английски има три тройки. Но има и няколко пълни шестици. Най-обичам като ми каже "Имам четворка, ама висока"
. Гадничка ли съм
Изводите са ясни, тогава почти бях се изстреляла да я склпирам, но имах по-важна работа да си нагушкам детето 