Ясно, ще съм в първи клас, ако мама влезне в час!

  • 20 977
  • 317
# 90
Сега я забелязвам тази първолашка тема Embarassed
На 15-ти вечерта два часа слагах подвързии на учебници и тетрадки и ги надписвах, взимам го на 16-ти и намирам всичките ученици без подвързии, които бяха намачкани на топка в раницата, той решил, че това са опаковки и както всяка играчка и дрешка я вади от опаковката така процедирал и с учебниците ooooh!

 Сладур Joy
Виж целия пост
# 91
Добре, че моята Дияна не беше процедирала така с учебниците Simple Smile

Честит празник на всички празнуващи   bouquet

Дияна днес има доста домашна работа. Даже почна да мрънка по едно време. Утре сутрин ще кажа на мъж ми да подаде молба за занималня. Учителката каза, че Дияна била доста самостоятелна (?!?), щом казва тъй така да е Simple Smile Много бързо правела всичко и й доскучавало. По-нататък щяла да мисли да я занимава с нещо допълнително.
Виж целия пост
# 92
Сега я забелязвам тази първолашка тема Embarassed
На 15-ти вечерта два часа слагах подвързии на учебници и тетрадки и ги надписвах, взимам го на 16-ти и намирам всичките ученици без подвързии, които бяха намачкани на топка в раницата, той решил, че това са опаковки и както всяка играчка и дрешка я вади от опаковката така процедирал и с учебниците ooooh!


Направо ме разби, току що прочетох поста ти на сина си и го предупредих, да не реши и той така!  Laughing Струва ми се че няма, защото той сам си избира подвързиите и дори ми помогна в подвързването!  Mr. Green
Виж целия пост
# 93
...
На 15-ти вечерта два часа слагах подвързии на учебници и тетрадки и ги надписвах, взимам го на 16-ти и намирам всичките ученици без подвързии, които бяха намачкани на топка в раницата, той решил, че това са опаковки и както всяка играчка и дрешка я вади от опаковката така процедирал и с учебниците ooooh!

Това си е като виц  Joy На мен ми е смешно, но на теб едва ли  Crazy

На Констанца най-големите тревоги са свързани с WC-то и това дали ще й е лесно всичко, както е било вчера  Laughing Ние утре вечер сме на РС за частната занималня. За сега не ми е много важна, но по-натам ще е, а както вече споменахте, леко ще ми е трудно да й помагам, тъй като и на мен не ми е много ясно къде какво трябва да се направи. Вчера Танти ми обясни, че на 1-та картинка в уч. по математика(изд.Просвета) трябвало да кажат колко чина има в стаята, колко стола, какво си мисли момченцето(какво да си мисли, интересно). Ми нямаше да вдяна сама  newsm78 За държавна занималня хич и не се надявам-вече са запълнени бройките, а и както съм още по майчинство, едва ли ще я вземат. Има по-нуждаещи се. А и честно казано, г-жата от занималнята е много неприветлива.
Виж целия пост
# 94
Сега я забелязвам тази първолашка тема Embarassed
На 15-ти вечерта два часа слагах подвързии на учебници и тетрадки и ги надписвах, взимам го на 16-ти и намирам всичките ученици без подвързии, които бяха намачкани на топка в раницата, той решил, че това са опаковки и както всяка играчка и дрешка я вади от опаковката така процедирал и с учебниците ooooh!



Направо ме разби, току що прочетох поста ти на сина си и го предупредих, да не реши и той така!  Laughing Струва ми се че няма, защото той сам си избира подвързиите и дори ми помогна в подвързването!  Mr. Green
Ааа аз на 16 ти почнах едни лекциийййй
това не това не ................. И накрая питам разбра ли  и той да  бе че как JoyТова с подвързийте не би го направил  но ще видя  как е ял дано не ми се  еумазал мразя мръстни и ликетисани деца Mr. Green Naughty
Виж целия пост
# 95
Благодаря за хубавите думи.  Hug

Днес Кирил го похвалиха, че днес почти не говорел в час. Научили са първата буква от азбуката на иврит и още 2-3 думички, пяли са. Доволен е.
Виж целия пост
# 96
Да почерпя за моята Любов:

И честито на всички празнуващи днес!
Виж целия пост
# 97
Честит имен ден на всички, които празнуват !!!
Виж целия пост
# 98
Ама, че съм.... newsm57.... ooooh!

Честит празник на всички с прекрасните имена Вяра, Надежда, Любов и София!!!
Виж целия пост
# 99
Не мога да ви смогна...за 2 дни толкова много сте изписали atwork. но след малко се връщам да ви чета.

При нас първият Уч. ден ( 16.Септ.)са си учили всички часове ( по програма), а следобед са си написали домашното. От първият ден са ги подхванали с Френския....много ги натискат с този език и ще имат всеки ден ( 13 часа седмично smile3514 ......повече отколкото ще учат седмично Български). Даже две шестици са му писали !

До тоалетна- първият път са ходили колективно( за да им я покаже Г-жата) а след това кой когато иска.
Храна- давам парички ( 1лв. решихме на Родителската Среща)  и правя сандвич+ плод. Е, паричките за храна са отишли в книжарницата за някаква играчка, но важното е че не е седял гладен.
Виж целия пост
# 100
Аз подвързвам заедно с детето. За да се научи.
Но това, с опаковките, ще ми изпроси уволнението.  Joy Joy Joy
За тоалетната не съм питала  Embarassed Но и тя не се е оплаквала/хвалила. Но аз я ползвах. Харес ми.
Днес си намерих 2 лева в двора на училището. Взех ги. Цял ден си мисля, че някое детенце е било без пари.  Confused
Виж целия пост
# 101
Привет и от мен! Честито на всички именници, пожелавам много здраве и късмет.
Виж целия пост
# 102
А аз си прибрах момчето с огромна цицина на челото и лепенка с реванол. Друго момче го бутнало в междучасието в занималнята. Знам ,че на всеки може да се случи и все пак някак тъпо се чувствам. А госпожата извика другото дете за да ми обясни как 15 минути им е обяснямвала да не тичат по коридора и да не се бутат.
Започвам сериозно да се замислям за тази занималня, плащаме, а вече втори ден ги намирам в коридора да беснеят. Толкова ли не могат да измислят с какво да ги занимават - незнам..........
За сега не го боли глава и ходи по права линия нормално.
Леле какво ни чака ooooh!
Виж целия пост
# 103
Това е доста неприятно, явно учителката има проблем, щом я забелязваш, че втори ден ги държи така.
Виж целия пост
# 104
А при нас нещата са различни в къщи и в училище - в училище има вече едно браво за оцветяване по зададен шаблон и награда за най-послушен ученик - което ме изуми!!! А в къщи е кошмар - не иска да пише - не иска и това си е, голям зор докато напишем 6 реда чертички. За останалите неща няма проблем. Само да не пишем. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия