Ясно, ще съм в първи клас, ако мама влезне в час!

  • 20 978
  • 317
# 135
И нашите учебници по БЕЛ са на Просвета и имаме На Букварчето другарче. Но ние събрахме пари и ги купихме от издателството.
На Славейков има всякакви учебници, а иначе тук го намерих http://www.mobilis.bg/shop/i/v2a.asp?u=0&t=g&p=21&m= … amp;rat=&prc= .
Виж целия пост
# 136
Добро утро и от мен Ние засега го караме още по междудругото,още не се напъваме много,нямат и домашни(ще видим днес как ще е).На Росенчо му харесва.Родителската мина,събрахме по 40лв.за допълнителни учебници и CD плейър(щял да им трябва по музика).Мисля да го запиша на плуване.Стола  ще им работи от другата седмица,а закуски няма да им дават,трябва да си носи или купува.Днес ще ходим да му отчитат Мантуто,но май е отрицателно и ще отнесе ваксината Sad Учителката му е строга,но това е за респект,той я харесва.Учебниците част са на Просвета,но имаме и на Труд и на Прозорец(май така беше)
Виж целия пост
# 137
 На нас за тези тетрадки още на първата родителска ни казаха,даже предложиха да съберем пари и да ги купят те.
 Всички се съгласихме,така че нямаме учебници и помагала за купуване,още на 15-и получиха пълен комплект. Peace
Виж целия пост
# 138
Ние събирахме пари и днес ще им дадат допълнителните тетрадки.Иначе и нашите учебници са на Просвета.
Виж целия пост
# 139
И на нас ни дадоха пълния комплект на 15,бяхме събрали пари за тетрадките.Чакам да се обади треньора по футбол,за да каже дали се е събрала група и Оги да тръгва,че вкъщи се побърква #Crazy
Виж целия пост
# 140
И ние събрахме предварително парите за помагалата и на 15-ти ни ги дадиха с учебниците. Повечето са на Просвета. Английският е на Longman.
Виж целия пост
# 141
И ние събрахме предварително парите за помагалата и на 15-ти ни ги дадиха с учебниците. Повечето са на Просвета. Английският е на Longman.

 И при нас така. Joy
Виж целия пост
# 142
Класната на Ани за първи път ще води първи клас, та явно още не е в час. Пари събрахме, до тук 80 лв, само учебниците по английски влизат в тази сума и помагалата към тях.  Laughing
Тетрадките набавих, само На Букварчето Другарчето ще трябва да потърся, защото го иска за утре.
Виж целия пост
# 143
Въпроса със занималните и мен живо ме интересува. Криси не иска да пише домашни с баба си, а аз се връщам от работа в 19,00часа.Сега имат малко за писане, но когато започнат сериозна работа не знам как ще я караме. Може ли да ми препоръчате частна занималня в Младост 3 или 4.
Виж целия пост
# 144
Въпроса със занималните и мен живо ме интересува. Криси не иска да пише домашни с баба си, а аз се връщам от работа в 19,00часа.Сега имат малко за писане, но когато започнат сериозна работа не знам как ще я караме. Може ли да ми препоръчате частна занималня в Младост 3 или 4.

 МД2001,моята лятото ходеше там детето е във възторг.
 На моя приятелка сина ходи в Оксиния и те са много доволни. Peace
Виж целия пост
# 145
Здравейте! И моят син е първолак,казва се Пламен,учи в 118-о СОУ.Чак сега откривам темата,но се включвам за да я следя заедно с вас  Simple Smile.
Виж целия пост
# 146
За домашното:
Галя взела една линийка, щото големите (наклонени, по 3 като на табла и обхващащи 1 тесен и 1 широк ред) не могла да ги направи на ръка  Joy
Много е разсеяна  Tired
Днес си забрави гуменките, мобилния... мрън
Звъня ми 4 пъти от сутринта  ooooh!
Виж целия пост
# 147
Фантичка, благодаря много за отговора.  bouquet
Виж целия пост
# 148
А при нас до края на седмицата трябва да купят помагалата и в началото на другата да ги получим. Утре ще купят учебника по английски.
Нашите учебници са на издателство "Даниела Убенова". До колкото разбрах на това издателство е и На букварчето другарчето.
Виж целия пост
# 149
Цитат
Нашите учебници са на издателство "Даниела Убенова". До колкото разбрах на това издателство е и На букварчето другарчето.
И ние учим по-тези учебници
А ние имаме и първия инцидент:както ги извеждали навън маята се спъне и падне и едно момченце зад нея невидяло и паднало върху нея   ooooh!
Та по-пътя до вкъщи мрън-мрън ,та чоропогащника скъсала,кракът я болял,чак накуцваше

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия