Страхотна диета за Страхотни тела - 17

  • 15 524
  • 307
# 225
Добро утро страхотни Hug
Хайде на кафенцето....аз като най-ранобудна ще го предложа  Wink

Аз след вчерашния плодов ден нямам намаление....но нищо-днес пак ще съм на плодчета,а утре ще лунувам Peace
Лек и усмихнат ден Hug
Виж целия пост
# 226
Привет!
Пак съм при вас.
След доста нережимни дни! Sick Sick
 Hug Hug
Виж целия пост
# 227
Айде стягайте се вече....стига с тези нережимности Wink
Който ял-ял....започвайте сериозно и ние ще ви подкрепяме Hug
Виж целия пост
# 228
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Памси , Hug мерси за кафето!  bouquet

Боби, Hug как беше почивката? Сега при нас знам,че ще си режимна! Peace

Стелхен, Hug Heart Eyes ужасно е това, което ти се е случило. Twisted Evil  Аз бих зачеркнала само вчерашният ден и бих продължила с диетата по план Peace

Кала, СтаМ, Шърли, Стела, Джуниър, Арбанашка кокона Hug Hug Hug



Преди малко закусих с грозде - режимно  Обяда и вечерята ще са пилешко месо с някаква салата  Thinking

Аз ще излизам по центъра да купувам учебници на децата  newsm78



Страхотен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 229
Здравейте!

Включвам се да се оплача, че съм в голяма издънка тези дни/оправданието е мц/.... ooooh!
Утре , няма шест-пет..край! Никакво отпускане. Naughty


Stelxen, съжалявам за случилото се.... Sad

Спокойна неделя на всички! Hug
Виж целия пост
# 230
Здравейте страхотни!
Имах ужасен уикенд. Бях на разходка с кучето на майка ми (симпатично бяло пуделче) и ни нападна един бултериер, който беше пуснат без каишка. В резултат нашето куче изчезна, а аз съм още в шок и на успокоителни. Естествено, вчера наруших диетата, ама много я наруших и сега се чудя от къде да започвам пак. Дали от начало или просто да зачеркна вчерашния ден от календара и да продължа с един плодов днес. Как мислите вие? Лек и режимен на всички.
мила много съжалявам за това,което си преживяла Sad
Виж целия пост
# 231
Здравейте Страхотни Hug
Аз само ви чета и се радвам на минусите ви.От няколко дни не съм режимна и не мога да вляза в релси.Не съм в настроение за диети. #2gunfire
Ще продължавам да ви чета и дано скоро пак се присъединя към вас.
Много минуси ви пожелавам Hug
Виж целия пост
# 232
anita29  като се настроиш....те чакаме Hug
Аз вече вечерях  една 
Къде се губите всички newsm78
Виж целия пост
# 233
Добро утро сладуранки Hug
Айде аз като най-ранобудна да сервирам кафето

След вчерашния плодов ден пак нямам намаление Sad,но се надявам днес след лунуването най-накрая да имам Praynig
Трябва да си премеря обиколките да видя дали те не са намалели Thinking
Лек и успешен ден на всички Hug
Виж целия пост
# 234
Привет!
Вчера приключи успешно млечно - плодовия ми ден - само дето на обяд и вечеря хапвах таратор.
Днес - белтъчен ден! Още не съм измислила какво ще хапвам.
За 8 ч. - изхрупах една средна (по-скоро дребна за моите разбирания) ябълка.
Сега ви изоставям, че понеделнишки много работа!
Хубав ден и успешен старт на седмицата! Hug
Виж целия пост
# 235
Добро утро!
От днес на нова сметка съм при вас. Вече се съвземам и съм по-добре! Започвам от начало, защото и вчера не успях да се овладея, така че дните с прегрешения станаха два. Хайде момичета с вас съм, а вие ми стискайте палци по-бързо да забравя страхотиите, които преживях.
Поздрави от мен и до скоро!
P.S. От утре съм си у нас и ще пиша по-често.
Виж целия пост
# 236
Здравейте на всички   bouquet
Не мога да ви опиша колко точно нережимна бях цееелия уикенд
Памси, права си който ял-ял... Simple Smile
Stelxen, съжелявам - днес има слънчице -порадвай му се Simple Smile
Анита, Стам, хайде да влизаме в релси , че...ужасТ се получава  ooooh!
Напомнила съм си на телефона в 1ч и в 6ч да не се отказвам и да ми писка всеки ден та да се взема в ръце, че и вчера го мислех режимен ,ама още от обед се предадох...

Решила съм докато мога (ако успея цяла седмица) да хапвам само плодове и зеленчуци...ще наблягам на краставици и на моменти може да вкарвам мляко...така, че общо взето ще направя 5 първи дни...а след това освен ще продължа по дни ...

Хайде до по-късно
Simple Smile
Успех на лунуващите Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Здравейте ,Страхотни момичета!  Hug


Али, Hug честит рожден ! Много здраве, щастие , късмет, любов, успехи и да си все така Страхотна!



Памси, Hug мерси за кафето  bouquet

Вчера след пазара не можах да се включа, защото реших да направя едни настройки на компютъра, че кирилицата ми излизаше на маймуни и така га настроих , че знес ще ходи на ремонт  hit  ooooh!

Хапването ми за вчера :
закуска грозде, обяд пилешки филенца от KFC  Crazy, следобяд круша и вечерта варено пиле и салата от домати. Но ядосана от компютъра ометох 4-5 сладки пурички  Embarassed


Днес съм на круши на закуските  и салата от зеле и моркови за обяд и вечеря Peace
Мисля да се меря чак в петък. newsm78

Джуниър, СтаМ, Анита  Hug, бърза в диетичния строй  Peace

Стелхен, Hug дано бързо забравиш този ужас  Hug


Боби, Hug браво за режимността  smile3501

КалаHug



Страхотен ден и седмица на всички!

Виж целия пост
# 238
али честит рожден ден   
Виж целия пост
# 239
Честит Рожден Ден, Али!  Hug


Здравейте  всички!

Днес съм само на белтъчини.Ама този път наистина. Peace
Довечера на спорт.
 bowuu

Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия