Перник-11

  • 17 924
  • 234
# 165
А, Котето ме разконспирирало Laughing
Благодаря ви, момичета, за поздравите, много сте мили Simple Smile.
Родих на 14-ти, но се наложи да ми направят секцио по спешност, та поседях повечко в болницата и едва днес излизам.  Мога да кажа, че нито за миг не съжалявам, че родих в нашата болница и при този екип, хората реагираха страшно адекватно и успяха да доведат нещата до благополучен край. Simple Smile
Сега с Косето сме си вкъщи и той за момента се държи като образцово бебе - спи и яде Mr. Green

Виждам, че за нета си говорите - и ние сме с Перник Лан, доволна съм, много много рядко се случва да има проблем с нета, което е хубаво.
Виж целия пост
# 166
Fairy честито синче да ти е живо и здраво и много да те радва. Hug
Виж целия пост
# 167
Здравейте пернишки сладурки!

Fairy, честито ти бебоче! Много да ви радва и да има прекрасно детство!
Значи все пак са познали за килограмите  Laughing.
Аз този уикенд съм дежурна на работата, та ще се задържа пред компа и ще пиша повечко.

Около нас няма новости-Деян си ходи на градина, попадна на много добри госпожи, в групата има доста познати дечица и си ходи с радост.
Напоследък е станал малко по-инат, говори глупости от рода на: "Абе ти нормален ли си?" и други подобни. Започва и малко по-агресивен да става - не знам на какво се дължи. Може би зимата влияее така не само на кучетата  Grinning.

По отношение на интернета - аз ги минах всички пернишки и много ми прекъсваха. От 2 години съм с АДСЛ и само веднъж имаше прекъсване. Е, скоростта не е от най-високите, има какво да се желае, но като цяло съм най-доволна. Не съм доволна от бетекарките, ама това е друг въпрос...

Боби, какво става с Вики - как е минала операцията?


Момичета, къде ще празнувате коледните и новогодишни празници? Имате ли вече нещо наум? Много ще е весело, ако успеем да съберем децата на общо коледно парти - какво ще кажете?
Виж целия пост
# 168
Значи все пак са познали за килограмите  Laughing

А, килограмите бяха прогнозирани с точност до последното грамче, аз си и знаех, че няма да има грешка Laughing
В деня, в който отидох да раждам, няколко часа по-рано отидох при лекарката ми да видим докъде е стигнало разкритието и дали има смисъл да се запътвам към болницата. Та тя тогава го измери на видеозона и той показа 3.99кг. Е, роди се 4кг Laughing

За Нова година логично покрай бебока ще си бъдем вкъщи. Не сме решили още обаче дали вкъши с приятели или вкъщи сами. Честно казано, за първи път имам огромно желание да сме си само семейството - и на Коледа и на Нова година. Но за Коледа поне няма да стане, все пак трябва да уважим и родителите си.
Знаете ли колко е интересно, като се появи малкото човече, сякаш всичко си дойде на мястото и изведнъж семейството ни стана пълно. Много особено и много топло чувство е това Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
Честно казано, за първи път имам огромно желание да сме си само семейството - и на Коледа и на Нова година.
Знаете ли колко е интересно, като се появи малкото човече, сякаш всичко си дойде на мястото и изведнъж семейството ни стана пълно. Много особено и много топло чувство е това Heart Eyes
Ей така и аз се чуствах и продължавам да се чуствам! Grinning
Виж целия пост
# 170
Ние сме си вкъщи за празниците. Бъдни вечер - задължително тримата у дома. На Коледа мъжо има имен ден - ще имаме гости. На Нова година - най-вероятно пак тримата вкъщи, ако не решим нещо друго в последния момент  Wink
Подкрепям идеята за общо парти  Peace
Виж целия пост
# 171
На Бъдни вечер задължително ще сме си в къщи, най-вече заради баща ми, защото майка ми е в чужбина и ако не сме аз и сестра ми той ще е сам. Но и така сме си свикнали. За Нова година до 12 най-вероятно ще сме си пак в къщи, а след 12 може да отидем при едни приятели. Идеята за общо парти ми харесва  smile3521
Виж целия пост
# 172
Макар и в края на деня да почерпя с виртуална торта -   party023. Малкото ми момче днес стана на 3г.


Виж целия пост
# 173
Да ти е жив и здрав и да стане голям човек.
Виж целия пост
# 174
Еееей че хубави неща са се случили докато ме нямаша Hug
Fairy, честито ново малко попълнение в твоята дружинка. Да е жив и здрав, много весел, малко палав и много слънчев.
Коте, честит рожден ден на твоя Гого. Много усмивки му пожелавам и здраве, и чудни приключения.
Да дам и един кратък отчет - оперираха Вики от третата сливица в петък(21.11.) Момчето се държа много мъжки( на мама салдкия герой bowuu )Grinning. Самата операция трая около 15 минути, но за сметка на това чакахме 4 часа докато се случи, като през това време никой не дойде да ни обясни какво кога и как ще се случва.Много е неприятна тази липса на информация.Изписаха ни същия ден.
Сега Вики е добре, минава му бързо. Похапна си доволно сладолед Grinning Получи и подарък...абе въобще доволен е от живота.
Това е от мен. Прегръдки за всички.  bouquet
Виж целия пост
# 175
Коте, Да ти е жив и здрав големия мъж  bouquet  bouquet  bouquet
И моята дъщеричка вчера имаше Рожден ден и вече е голямо момиче на 1 годинка. И аз ви черпя с малко закъснение  newsm38
Виж целия пост
# 176
Да ти е жива  и здрава Миши! Много да те радва пожелавам! Виж ти как са родени на една дата!
Виж целия пост
# 177
Коте, макар и със закъснение, честит рожден ден на малкия разбойник! Пожелавам му всичко най-хубаво Hug

Вери, честит празник и на твоята принцеса, да те радва много и да расте усмихнато и щастливо дете  bouquet
Виж целия пост
# 178
Честит рожден ден на патерица на Жорко и на Миши! Да растат здрави и усмихнати!

Бобе, радвам се, че операцията е минала и всичко вече е наред при вас!

Ние сме добре, малко се дразним от лошото време, че не можем да излизаме много навън, но ще го преживеем  Wink Wink
Виж целия пост
# 179
Ето ви малко снимки от неофициалното празнуване на РД Grinning   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312813. Официално ще празнуваме утре  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия