Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои проблеми, с които родителите се сблъскват по отношение на децата в детската градина?
Какви стратегии използват родителите, за да се справят с проблемите на децата в детската градина?
Какви допълнителни дейности обмислят родителите за своите деца в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои проблеми, с които родителите се сблъскват по отношение на децата в детската градина?
-
Какви стратегии използват родителите, за да се справят с проблемите на децата в детската градина?
-
Какви допълнителни дейности обмислят родителите за своите деца в детската градина?
-
Какви здравословни проблеми могат да възникнат при децата след посещение на детска градина?
-
Какви теми се обсъждат във форума?
Като цяло базата и играчките са остарели...

От ден на ден става все по-зле положението. Госпожите от градината ми казват, че се адаптирала и била по-добре там, но защо като я взема не виждам нищо такова? Реве и само се моли да не я водим. В чудо се виждам вече!
Набързо я заведох при сестрата да дадем документите и да се разсее. После пред групата - същата картинка. Аз я бях предупредила, че може някое детенце да плаче, та беше подготвена. Взех я в 16 - спокойна и доволна. Спала, яла, акала, правила забележки на госпожата как да я облича
, Обядвали таратор и мусака (съвпадна с написаното меню).


. И добре, че е така, защото съвсем ще е невъзможно да я заведем на градина тогава. Само това молене ме съсипва
