Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои проблеми, с които родителите се сблъскват по отношение на децата в детската градина?
Какви стратегии използват родителите, за да се справят с проблемите на децата в детската градина?
Какви допълнителни дейности обмислят родителите за своите деца в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои проблеми, с които родителите се сблъскват по отношение на децата в детската градина?
-
Какви стратегии използват родителите, за да се справят с проблемите на децата в детската градина?
-
Какви допълнителни дейности обмислят родителите за своите деца в детската градина?
-
Какви здравословни проблеми могат да възникнат при децата след посещение на детска градина?
-
Какви теми се обсъждат във форума?
и винаги е добре загащен, което ми подсказва, че все грижат за тях все пак.
Явно леличката се е постарала. Вчера обаче Криси проявила самоинициатива и докато слагали едното детенце на тоалетната, тя решила да се самообслужи и ни върнаха напикани гащи
Такива циркове сутринта, а сега ангелче, опасна работа са децата
Спокойна била, играла си, яла, не спала 
Обеща ми, че в понеделник няма да плаче, че е съгласна баща й да я води на градинка, аз също й обещах разни неща
Ще видим в понеделник как ще е...
А преди 2 седмици беше започнала да ми ги върти тези номера на морето,явно в градината има ред.Сама не е проявявала желание да се бърше и аз не съм я учила.Днес се оплакала на баба и,че я карали да спи на светло
Това и е най-големия проблем явно там,защото по принцп у нас не спи.Нищо обаче не мога да изкопча от нея относно храненето,като я питам какви песнички са учили,ми казва за Том и Джери
Всеки ден една и съща песничка
И всеки ден ми казва,че плакала за мен,но никой не е споменавал да реве там през деня.Е сутрин е страшно,чак ме е срам от хората,които кротко си влизат с децата,а нашта реве и се дърпа и вика "Искам у дома"