какво мислите за тоя калкулатор за пола на бебето???

  • 43 267
  • 157
# 105
правилно показа Peace
Виж целия пост
# 106
Абе май има нещо вярно! Thinking
Виж целия пост
# 107
Пълни глупости.
Виж целия пост
# 108
Благодение на тази таблица... моят план е готов! Mr. Green
Виж целия пост
# 109
Според този калкулатор синчето , което имам трябва да е момиче , а момичето , което чакам да е момче  Joy
Познава ама на обратно  hahaha
Виж целия пост
# 110
За първото ми дете показа вярно,за второто надявам се-не Mr. Green

Много ясно че тези калкулатори са за забавление,а не сериозен източник за толкова ценна информация.

И да,наистина:

.......някой жени имат много свободно време докато са бременни и все с нещо трябва да го запълват.
Виж целия пост
# 111
Не показа вярно за нито едно от децата ми.
Виж целия пост
# 112
Вярно само за щерката и още едно дете, за което пробвах........
Виж целия пост
# 113
За сина ми показва вярно, сега ми показва мома, пък да видим. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 114
Позна ми и двата пъти.
Виж целия пост
# 115
при мен не е верно.или поне за сега,като порасне сма ще реши Mr. Green
Виж целия пост
# 116

На мен ми показна грешка- трябва да имам момче, аз пък имам точно обратното.

И при мен така  Peace
Виж целия пост
# 117
За всички калкулатори мисля, че имат шанс да познаят 50:50.  Laughing
Виж целия пост
# 118
Винаги ми е било интересно, а при близнаци как работят тези калкулатори newsm78
Виж целия пост
# 119
пълни глупости
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия