Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как работи калкулаторът за определяне на пола на бебето?
Точни ли са калкулаторите за определяне на пола на бебето?
Какво е общото мнение за използването на калкулатори за пол на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как работи калкулаторът за определяне на пола на бебето?
-
Точни ли са калкулаторите за определяне на пола на бебето?
-
Какво е общото мнение за използването на калкулатори за пол на бебето?
-
Какво е значението на месеца и годината на раждане в калкулаторите?
-
Какви резултати получават потребителите при използване на калкулатор?

Аз на този му вярвам,защото на 4д ми казаха,че ще е момиче и той така го изчисли,но до 9м имам още 4м и не се знае какво ще се роди.В крайна сметка пола не е от значение важното е бебето да е здраво.
Според този калкулатор имам две момичета и едно момче. А е точно обратното.
. Така че... за мен това с таблиците е пълна загуба на време.