,вече не издържам
от вчера вали и пак всичко в къщи е наводнено,отиде ни новата мазилка,вече незнам какво да правя
.Приятен ден навсички,дано да спира вече тоя дъжд
.
,вече не издържам
от вчера вали и пак всичко в къщи е наводнено,отиде ни новата мазилка,вече незнам какво да правя
.Приятен ден навсички,дано да спира вече тоя дъжд
.





).....
.Вече домът не съществува...Нали сме вече в Европейския съюз,та имали наредба да се закрие
...Та оттам знам,че дадеш ли пари - се злоупотребява....По-добре да се даде това от което имат нужда.Аз съм съгласна да купя играчки и да ги дам,НО пари - НЕ! 

То още много неща има да доизкусуряване, ама вече се вижда как става.



Препоръчани теми