....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 958
  • 620
# 330
И аз исках втората да ми е на корема, в/у белега от папандисита, че е адски грозен вече, след 2 раждания Embarassed
Ама аз за моята пеперуда на рамото да си призная едвам издържах, стисках една бутилка минерална вода и се наливах, пък на корема сигурно ще ме събират от пода  Rolling Eyes

Маргало, после ще си доволна, със сигурност  Hug Хайде снимай се и покажи, нямам търпение  Hug
Виж целия пост
# 331
Състър  Hug Heart Eyes Дано утре да си забравила болката Praynig
Виж целия пост
# 332
Хайде, Маргал4ето, показвай разкошотията  Crazy
Виж целия пост
# 333
Момичета, имам въпрос относно пиърсинга на пъпчето. Възможно ли е още на първия ден след пробиването да се прави активна тренировка.
Снощи за 5 мин се реших да си го пробия, но тъй като всеки ден тренирам и до януари не мога да си позволя повече от 2 дни почивка, се замислих сериозно. Да не се окаже че не трябва да се тренира поне няколко дни и сама да си объркам нещата  newsm78
Виж целия пост
# 334
Айде ето,но да предупредя,омазана съм с мастило все още,светлосенките на татуто ще ги направя по-нататък,не можах да издържа вчера!Адът беше прекалено голям!




Снимката
Виж целия пост
# 335
Къде е Руска,искам да даде мнение,нейното за мен е миродавно?Да ме слага и в галерията,че да я махам тая снимка от тук!Не знам как да я направя да се отваря като линк,щото така облещена съм само за порносписание!Резил!
Виж целия пост
# 336
Татуто е суууупер и коремчето и гърдите  Crazy Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 337
Момичета, имам въпрос относно пиърсинга на пъпчето. Възможно ли е още на първия ден след пробиването да се прави активна тренировка.
Снощи за 5 мин се реших да си го пробия, но тъй като всеки ден тренирам и до януари не мога да си позволя повече от 2 дни почивка, се замислих сериозно. Да не се окаже че не трябва да се тренира поне няколко дни и сама да си объркам нещата  newsm78

Определено не трябва да тренираш след пробиването поне 2 седмици ако не и повече!
Най добре попитай в някое студио  Peace
Виж целия пост
# 338
Ихууу страшно е....е и не само то де.Готина си.
Виж целия пост
# 339
Благодаря много,имам малко вътрешна борба,но ще ми мине,благодаря и че ми скрихте снимката  bouquet

Еми на 36 години почти ,сега ми дойде време да изтрещявам,ошарих се,пиърсинг,скочих с бънджи,ходя с костюм инъче,но ми е готено!И това усещане не го давам,кой каквото иска,това да си мисли! Hug
Виж целия пост
# 340
Определено не трябва да тренираш след пробиването поне 2 седмици ако не и повече!
Най добре попитай в някое студио  Peace

2 седмици  Shocked аз очаквах да кажете най-много 5-6 дена, а то  Stop Това означава, че никога няма да си пробия пъпчето  Confused
 
Маргало, татусът ти е страхотен

Виж целия пост
# 341
Маргало, татуса е великолепен. А и не само той както казаха и другите момичета  Wink А това, че си на 36 години, важно ли е? Аз като се знам каква съм, сигурно и на 40 години ще ми хрумват подобни неща. Засега имам само една татуировка на дясната плешка, ама нямам хубава снимка да ви я пусна. Ще гледам в близките дни да я снимам, въпреки че не е нещо особено. Отскоро се замислям да си правя нова, ама още не съм я измислила.
Виж целия пост
# 342
Маргало, татуса е супер, строи ти страхотно на корема (който е супер) и е много секси Simple Smile Иде ми да го махна с ръка Wink Много готино се е получило   Grinning
Виж целия пост
# 343
Страхоотно тату! Поздравления за смелостта, след няколко дни ще си забравила болките, а радостта от това, което си направила ще ти остане за цял живот!  Peace Много добре те разбирам какво имаш предвид, като си написала, че си е удоволствие и радост само за теб. Не всички хора го разбират и усещат така - аз например като споделих с няколко мои приятелки, че скоро ще се татуирам, те ме изгледаха много учудено и ме попитаха 'ами ако ти омръзне?' Опитах се да им обясня, че това ще е някаква част от мен, от моята същност и личност и е все едно да ми омръзне да имам ръка или око например, но май не ме разбраха..
Ох, нямам търпение да си отслабна и последните 10-12 кг и да си нашаря гръбчето  Mr. Green Все още събирам снимки на тату по продължението на гръбначния стълб, ако някой му попадне, да ми ги мята..
Виж целия пост
# 344
Марголо,аз са влюбих........... Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия