Бързам за в час, че съм първокласник вече аз!

  • 24 272
  • 367
# 195
Ще видим ако отпуска само по 30ст на закуска каква кифла ще изкара и какво мляко  Tired
Доста съм скептична, че ще е нещо ставащо за ядене....
Виж целия пост
# 196
  В 8 без 10 ги искат децата в класната стая,а в 8.00 започва часа

 Hug
Виж целия пост
# 197
В училището на Лили (107-мо) закуската си беше много хубава. Една кофа чай или мляко /децата си носеха какао, захар, мед и си правеха питиета/ и топла закуска - сандвич с кашкавал, принцеса, кифла с мармалад, козунак... и си ги изяждаха с кеф децата. Сега още няма закуска, но в най-скоро време ще окладвам  Laughing
Аз се опитвам да уча децата си да не бъдат претенциозни към храна.
Виж целия пост
# 198
Констанца умРЕ за боклуци, та тази закуска може и да й хареса  Mr. Green
Виж целия пост
# 199
В училището на Лили (107-мо) закуската си беше много хубава. Една кофа чай или мляко /децата си носеха какао, захар, мед и си правеха питиета/ и топла закуска - сандвич с кашкавал, принцеса, кифла с мармалад, козунак... и си ги изяждаха с кеф децата. Сега още няма закуска, но в най-скоро време ще окладвам  Laughing
Аз се опитвам да уча децата си да не бъдат претенциозни към храна.

 Госпожата каза,че тази година може би няма да има. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 200
В училищата, в които се учи на 2 смени започват часовете по рано, за да има време и вторсата смяна да приключи в нормално време.


И в нашето у-ще има втора смяна, май свършват късно. Една позната с дете в пети клас, вчера се ядосваше с това рано започване. Тя е от руски произход и разправя, че там всички ученици започвали в 9.00ч. Не знам как е в другите държави, ама всичко си е до съставяне и организация на програмата, а и до брой училища сигурно.
Виж целия пост
# 201
В училищата, в които се учи на 2 смени започват часовете по рано, за да има време и втората смяна да приключи в нормално време.

Ами не, в нашето се учи на 2 смени, но почваме от 8,30. Направо не мога да си представя ако почваха от 8, аз и сега едвам го изравям от завивките, а училището ни е сравнително близо.
Виж целия пост
# 202
  Ние започваме в 8.20, и въпреки, че сме от ранобудните едвам успявам да приготвя и двамата ( явно малкото ще си го мъкнем цяла година с нас, нали не ни огря яслата).
  Вчера цял ден го боляла главата и корема, но на обяд ми каза, че е добре и не искаше да го взема. Забравя да слага очилата.  ooooh! Явно се притеснява, че в къщи може да пропусне да напише някое от домашните. При нас (125то) последните са още от 1-я ден. Днес и утре лекарката каза да остане в къщи, но той се чувствал мнооого добре и иска утре да го водя  newsm78 . Сега малкия спи и се правя на учителка. Карам го да се упражнява с ченгелчетата от стр. 11 от 1ва тетрадка по БЕЛ.
Виж целия пост
# 203
 Едва ли проблема е в ученето на 2 смени.
 Дарина започва в 8:50 и основните им часове свършваха преди 12:30,т.е втора смяна спокойно може да си започва в 13 часа.  Peace
Виж целия пост
# 204
Нашите почват в 8 часа, искат ги там в 8 без 15.  Йогато имат по 4 часа, свършват в 11  newsm78. Втората смяна почва в 13.30.  И в 9 да почваха, пак щяха да сколасат, ама някой го е измъдрил така - децата да стават рано Naughty

И да се оплача - моето гардже днес се върна с огромна дупка на анцуга - някакво дете го спънало и той се пльоснал на двора #Cussing out, коляното  бая охлузено... Г-жата, която замества титулярката, даже не намери за необходимо да ми каже, че е станало нещо newsm78
Виж целия пост
# 205
Ми, да. Нашите започват в 8.20 и свършват в 12.05ч, само в петък имат 4 часа и свършват в 11.20ч, а във вторник, но от по-натам ИТ ще им е на две групи и 1-ва, където е Танти, ще имат нулев час от 7.35ч(живеем до у-щето и не ме бърка особено), но ще си тръгва в 11.20ч. Отделно, че в стаите на първокласниците мисля, че не се учи следобяд.
Виж целия пост
# 206
Според мен се започва по рано не заради втората смяна защото в стаите на първокласниците по големите нямат часове ,а по скоро за да могат и родителите да стигнат на време на работа. Ако трябва децата да се водят в 9 в колко часа човек ще може да се замъкне на работното си място?
Виж целия пост
# 207
Според мен се започва по рано не заради втората смяна защото в стаите на първокласниците по големите нямат часове ,а по скоро за да могат и родителите да стигнат на време на работа. Ако трябва децата да се водят в 9 в колко часа човек ще може да се замъкне на работното си място?

Е, виж как който не ходи на работа, не се сеща за това  Mr. Green
Виж целия пост
# 208
Според мен се започва по рано не заради втората смяна защото в стаите на първокласниците по големите нямат часове ,а по скоро за да могат и родителите да стигнат на време на работа. Ако трябва децата да се водят в 9 в колко часа човек ще може да се замъкне на работното си място?


  Mr. Green Работя срещу училището,на работа съм от 9:00,а тя започва в 8:50. Графика ме устройва перфектно. Crazy
Виж целия пост
# 209
Според мен се започва по рано не заради втората смяна защото в стаите на първокласниците по големите нямат часове ,а по скоро за да могат и родителите да стигнат на време на работа. Ако трябва децата да се водят в 9 в колко часа човек ще може да се замъкне на работното си място?

Е, виж как който не ходи на работа, не се сеща за това  Mr. Green
Joy  Абе и аз не ходя ама ми се започва та затова го мисля  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия